Treść strony

Nesta Toruń - prezentacja drużyny

.
Już w najbliższą sobotę (18.06.2011) na Rynku Staromiejskim, o godz. 17.30 odbędzie się prezentacja drużyny seniorów Nesta Toruń. Zostanie ona poprzedzona prezentacją wszystkich drużyn młodzieżowych klubu MKS Sokoły Toruń oraz toruńskich Jaskółek. Całość imprezy wkomponowana została w Święto ulicy Szerokiej organizowane przez Biuro Toruńskiego Centrum Miasta oraz nowe przedsięwzięcie kulturalne, "Noc O!...grodów", które pilotowane jest przez toruńskich restauratorów.

Będzie to niewątpliwie niezwykle ciekawe wydarzenie, które po raz pierwszy skupi wszystkich aktywnych zawodników hokeja na lodzie. Planowany jest udział ok. 250 hokeistów, którzy na Rynek Straomiejski przybędą zapewne z rodzinami, znajomymi i przyjaciółmi. Będą też toruńscy kibice z zaprzyjaźnionego Klubu Kibica, którzy po raz kolejny zadeklarowli swoją pomoc w organizacji tego wydarzenia.

"ZIMA BĘDZIE GORĄCA!!!", pod takim hasłem przystępujemy w tym sezonie do ponownego występu naszego zespołu w rozgrywkach ekstraklasy PLH. Przed nami ok. 30 spotkań: ligowych, pucharowych i towarzyskich, które dostępne być mogą dla wszystkich chętnych za jedyne 90,00 złotych. <<< KUP TERAZ!  Tyle bowiem będzie kosztawać w promocji całosezonowy karnet, sprzedawany w trakcie trwania sobotniej prezentacji. To wyjątkowa cena, którą warto rozważyć. A zimą naprawdę będzie się działo. Oj będzie.

MUSISZ TAM BYĆ!!!!!

W programie sobotnich imprez (między innymi):

- stoisko promocyjne JuraParku
- odsłonięcie figury "Piernikarki Toruńskiej"
- toczenie beczek - bractwa rycerskie
- przeciąganie sznura wisielczego
- obserwacja Słońca przez teleskop
- występy muzyczne (m.in. GeorgeBandBlues)
- pokaz mody
- pokaz multimedialny - "Foto-Poruszenie"
- face painting
- szczudlarze, klauni
- pokaz barmański
- oraz wiele konkursów oraz występów muzycznych i tanecznych

ZAPRASZAMY!!!

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • studio-pro
  • Miasto Torun

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie