Treść strony

Prezentacja toruńskich hokeistów


Wczoraj na toruńskim Rynku Staromiejskim odbyła się prezentacja wszystkich drużyn hokejowych skupionych w klubach MKS Sokoły Toruń i KS Toruń HSA. Nie mogło również zabraknąć toruńskich Jaskółek, które swoim wdziękiem podbiły serca mieszkańców Torunia i turystów, którzy sobotnie popołudnie spędzili w okolicach ratusza. Przed licznie zgromadzoną publicznością, na profesjonalnie przygotowanym wybiegu, zaprezentowało sie 8 drużyn młodzieżowych oraz seniorzy Nesty Toruń. Hokeistom towarzyszyli ich trenerzy i kierownicy drużyn. Była świetnia muzyka, wielki tele-bim, wiele śmiechu i dobrej zabawy.

Przed toruńską publicznością wystąpiły zespoły: Orlików, Mikrusów, Żaków Młodszych, Żaków, Młodzików oraz Juniorów. Efektownie zaprezentowały się również Jaskółki, które już na dwie godziny przed rozpoczęciem oficjalnej prezentacji, udzielały obszernych wywiadów oraz odpowiadały na pytania dziennikarzy Radia GRA. Na starcie do kolejnego sezonu rozgrywek, syboliczną koszulkę dla każdego zespołu, wręczał kapitanom Tomasz Wawrzkiewicz, jedna z legend współczesnego toruńskiego hokeja na lodzie. Całość imprezy prowadził duet dziennikarzy Nowości: Marcin Zawadzki i Kuba Pieczatowski. Wśród gości pojawili się między innymi: Prezydent Miasta Torunia - Michał Zaleski oraz Wiceprezydent Torunia - Zbigniew Fiderewicz.  

Prezentacja toruńskich hokeistów była jednym z punktów programu całodniowej imprezy pt. "Noc O?...grodów", którą dla mieszkańców Torunia przygotowali restauratorzy lokali gastronomicznych na Rynku Staromiejskim. Na szczególne uznanie zasłużył z całą pewnością szef znanego i popularnego klubu "Mockba" - Andrzej, który był pomysłodawcą całej imprezy oraz jej głównym realizatorem. Obecność hokeja no lodzie w ramach "Nocy O?...grodów" bardzo mu się spodobała i już wczoraj zapadły pierwsze decyzje o kontynuowaniu wzajemnej współpracy.

W trakcie prezentacji kolejnych zespołów, można było nabyć karnety na wszystkie mecze Nesty Toruń w sezonie 2011/2012. Cieszyły się one sporą popularnością, głównie ze względu na rewelacyjnie niską cenę - 90,00 zł. Przy planowanych ok. 30 meczach: ligowych, pucharowych i towarzyskich, wychodzi 3,00 zł za mecz. Nic dodać, nic ująć. Niebawem przedstawimy naszym internautom obszerną galerię z tego niezwykle ciekawego wydarzenia.

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • Miasto Torun
  • studio-pro

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie