Treść strony

Kolejny turniej - Top Cup 2011

.
Już wczoraj, wczesnym rankiem zespół Nesty Karaweli Toruń udał się w daleką podróż do Topolczan na Słowacji. Od piątku nasza drużyna weźmie udział w drugim dobrze obsadzonym turnieju, który jest kolejnym etapem przygotowań do występu naszej ekipy w rozgrywkach ekstraklasy PLH. Tym razem, "stalowe pierniki" spotkają się na tafli z drużynami: HC Donbass Donieck (Ukraina), HK Trnava (Słowacja) oraz z zespołem organizatora turnieju HK Topolcany. Wydaje się, że kolejni przeciwnicy naszego zespołu, prezentują nieco niższą klasę niż uczestnicy memoriału im. L. Czachowskiego. Trzeba jednak pamiętać, ża zarówno hokej słowacki jak i ukraiński stoi znacznie wyżej od obecnego poziomu polskiego hokeja na lodzie.

W czwartkowy poranek, punktualnie o godz. 6.00 do autobusu wsiadło 23 zawodników oraz sztab szkoleniowy z trenerem W. Walickim na czele. Na zbiórce zabrakło jedynie: P. Winiarskiego (angina), J. Dzięgiela (uraz pleców), P. Połącarza (po operacji będzie gotowy na początku września), K. Kalinowskiego (zgrupowanie kadry U-20) oraz M. Ciesielskiego. Pozostali zawodnicy w dobrych nastrojach udali się na zagraniczną wyprawę, których w ostatnich latach nie było zbyt wiele. Mamy nadzieję, że i tym razem nasz zespół pokarze się z dobrej strony i powalczy o zwycięstwa w każdym meczu. Liczy tez na to, że nasi zawodnicy wrócą z zagranicznych wojaży bez kolejnych kontuzji. 

Turniej Top Cup 2011 rozgrywany będzie od piatku do niedzieli, a nasza druzyna swoje mecze rozegra w następujących terminach:

12.08.2011 - godz. 18.00
13.08.2011 - godz. 15.00
14.08.2011 - godz. 13.00

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • studio-pro
  • Miasto Torun

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie