Treść strony

Zostań członkiem redakcji hokej.torun.pl

.
Nadchodzący sezon hokeja na lodzie tuż, tuż, a wraz z nim wiele nowych i interesujących faktów i wydarzeń. Już dziewiąty sezon, zbliżające się rozgrywki śledzić będzie razem z wami - portal hokej.torun.pl. Nasz portal, to nie tylko zwykła strona klubowa, to miejsce zarówno dla najnowszych faktów ekstraklasy PLH, jak i dla członków Klubu Kibica a także dla sympatyków historii toruńskiego hokeja na lodzie. Od roku nasz portal prezentuje również najciekawsze informacje z ligi amatorskiej oraz toruńskiej ligi unihokeja. Naszą "obecnością" chcemy objąć wszystkie wymiary i aspekty związane z szeroko pojętym hokejem. Mamy głęboką nadzieję, że w najbliższym czasie uda nam się to w 100%.

Dlatego już dzisiaj, gorąco zapraszamy do współpracy wszystkich, których nazwa "hokej" elektryzuje, wszystkich tych, którzy mogą dumnie powiedzieć: HOKEJ TO MOJA PASJA. Jest w internecie sporo miejsca i z całą pewnością każdy znajdzie tu dla siebie kawałek swojego miejsca.

Do podjęcia współpracy zachęcamy szczególnie osoby związane z hokejem dziecięcym i młodzieżowym oraz sympatyków naszej toruńskiej drużyny Jaskółek. Spore braki informacyjne posiadamy także w zakresie rozgrywek TALH (Toruńskiej Amatorskiej Ligi Hokeja) oraz rozgrywek unihokeja. Być może, w niedalekiej przyszłości znajdzie się także chętna osoba, która poprowadzi dział hokeja na trawie.

Jeżeli przez głowę, przeleciała ci myśl: "Może ja?" - to nie czekaj zbyt długo. Jeżeli radzisz sobie na Facebooku, jeżeli znasz podstawy programu Ms Word i wiesz jak zmniejszyć zwykły obrazek (jpg), to z całą pewnością >>> PORADZISZ SOBIE DOSKONALE. Jeżeli spodoba ci się ta zabawa, to odnajdziesz w niej sporo własnej satysfakcji, którą docenią twoi znajomi, rodzina i przyjaciele.

Nie krępuj się. Napisz o sobie kilka zdań i wyślij maila na adres: pawel@poczta.extranet.pl.

Odezwiemy się do ciebie z całą pewnością, przeszkolimy i pomożemy wejść w świat hokejowego internetu. Po kilku miesiącach, żadne oprogramowanie internetowe nie będzie ci obce, a kto wie, co może Ci się przydać w przyszłości, np. w twojej pracy zawodowej.

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • studio-pro
  • Miasto Torun

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie