Treść strony

Szarotki - na początek

.
Za nami pierwsze dwa oficjalne mecze sezonu 2011/2012. Seniorzy Nesta Karawela Toruń rozegrali na wyjeździe dwa spotkania fazy grupowej Pucharu Polski z zespołem MMKS Podhale Nowy Targ. Nasza drużyna w mocno osłabionym składzie, pokonała w pierwszym meczu zespół nowotarskich Szarotek w stosunlku 3:5 (2:0; 0:2; 1:3). Drugi pojedynek tych drużyn przynióśł zwycięstwo zespołowi z Podhala - 4:2 (1:1; 2:0; 1:1). Pierwsze wyniki sezonu mogą napawać toruńskich kibiców pewnym optymizmem, tym bardziej, że na południe Polski nie wyjechali: Toms Bluks, Aivars Gaisins, Sebastian Wachowski i Wojciech Jankowski.

Z krótkich, telefonicznych komentarzy wynika, że w naszym zespole tkwi spory potencjał oraz spory zasób umiejętności. Wydaje się, że to właśnie z zespołem MMKS Podhale Nowy Targ nasza drużyna walczyć będzie o 5-8 miejsce w tabeli ekstraklasy PLH. Pierwsza konfrontacja obu tych zespołów pozwala sądzić, że mamy w tej rywalizacji spore szanse. Gdy drużyna "stalowych pierników" zagra w swoim pełnym składzie a trenerzy popracują nad zgraniem wszystkich formacji, to efekty mogą się okazać ciekawe i obiecujące.

Kolejny już raz w tym sezonie, z podsumowania obu spotkań, na wyróżnienie zasłużył Kamil Gościmiński, który tak jak w meczach sparingowych wykazuje olbrzymie zaangażowanie i chęć do gry. Cieszy również fakt, że za strzelanie bramek zabrał się nasz pierwszy, najbardziej doświadczony atak.

.
niedziela:

MMKS Podhale Nowy Targ - Nesta Karawela Toruń  3:5 (2:0; 0:2; 1:3)

bramki: A. Marmurowicz x 2, P. Winiarski, K. Gościmiński, T. Ziółkowski 

kary: 18 - 10 min.

 

poniedziałek:

MMKS Podhale Nowy Targ - Nesta Karawela Toruń  4:2 (1:1; 2:0; 1:1)

bramki: A. Marmurowicz, K. Gościmiński

kary: 16 - 22 min.

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • Miasto Torun
  • studio-pro

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie