Treść strony

Niespodzianki, konkursy, nagrody...

.
Przed nami wielkie atrakcje kolejnego sezonu ligowego. Poza wymiarem czysto sportowym, na kibiców odwiedzających lodowisko Tor-Tor czekają także różnego rodzaju niespodzianki oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Po dłuższej przerwie wracamy do organizowania konkursu strzału na bramkę oraz kolejnej edycji wyborów Ice Miss sezonu 2011/2012. Ponadto, na sympatyków toruńskiego hokeja na lodzie, czekają liczne nagrody w konkursie "piłeczkowym", możliwość zrobienia własnego zdjęcia "ubranego" w sylwetkę toruńskiego hokeisty oraz wiele innych ciekawych pomysłów.

Lista nagród już w tej chwili wynosi ponad 400 sztuk. Będą to głównie popularne na naszym lodowisku kupony rabatowe, ufundowane przez lokale: Oberża, Manekin, K2, Da Grasso, Yarpen, Sielanka, Solina, Bachus, Royal India, Santorini i Atena oraz firmy Bros i Dzięgiel Sport. Ponadto klub KS Toruń HSA przekazał na ten cel sporą ilość gadżetów klubowych, w tym: koszulek meczowych, naklejek, kalendarzy, itp. Wielce prawdopodobne jest, że dodatkowe cenne nagrody i upominki przekażą nam kolejni sponsorzy oraz Urząd Miasta Torunia. Ciekawe upominki zadeklarowała już dzisiaj firma Infocomp.

Zdecydowanie najbardziej atrakcyjnym konkursem, będzie z całą pewnością Ice Miss 2011/2012. Wzorem lat ubiegłych, w kolejnych miesiącach sezonu ligowego wybrane zostaną przez internautów najpiękniejsze dziewczyny miesiąca: września, października, listopada, grudnia, stycznia i lutego. W marcu 2012 przeprowadzone zostaną wybory finałowe, do których awansują wszystkie wcześniejsze laureatki. W nagrodę, najpiękniejsze Panie toruńskiego Tor-Toru, otrzymają możliwość skorzystania z profesjonalnych usług: renomowanego fryzjera, wizażystki i fotografa. W kolejnych miesiącach konkursu, świeżo upieczonym laureatkom swoją fachową pomoc udostępnią: salon fryzjerski "Świat fryzur", dyplomowana wizażystka Dominika Chodkowska-Szulc oraz studio fotograficzne "Elit Foto". Dla najpiękniejszej miłośniczki hokeja na lodzie firma Apartamenty Toruńskie wraz z firmami Mockba i Togun ufundowały pobyt dla dwóch osób z szampanem oraz możliwością wykorzystania jacuzzi. O szczegółach tego konkursu powiadomimy niebawem.

Po dłuższej przerwie wracamy do organizacji konkursu "Strzał na bramkę", który prowadzony będzie na każdym meczu, w trakcie przerwy pomiędzy II i III tercją. Dla uczestników tego niezwykle popularnego konkursu, swoje nagrody przewidzieli: Infocomp oraz klub KS Toruń HSA. Jesteśmy głęboko przekonani, że dodatkowe, niezwykle ciekawe upominki są tylko kwestią czasu. Z całą pewnością warto będzie spróbować swoich sił na lodzie. Ważną informacją dotyczącą tego konkursu jest to, że na każdym meczu zawsze wybrana będzie osoba triumfatora. Bez względu na trudności ze strzeleniem bramki.

Od października 2011 ruszy kolejny konkurs, nazwany roboczo - "Trzy kolory". Jego uczestnicy, oprócz wiedzy historycznej, wykazać będą się musieli znajomością przepisów gry w hokeja na lodzie, znajomością naszego zespołu seniorów, pomysłowością i fantazją artystyczną oraz obecnością na meczach. Finał konkursu zaplanowany został na luty 2012 roku. Główną nagrodą tego konkursu będzie najprawdopodobniej wysokiej klasy telewizor LCD.

Już od pierwszych spotkań na lodowisku Tor-Tor będzie można zrobić sobie zdjęcie na tle sylwetki toruńskiego zawodnika. Ten niezwykle lubiany gadżet fotograficzny będzie możliwy do zrealizowania dzięki firmie "Elit Foto", która przygotuje specjalne stoisko na koronie naszego lodowiska.

W planach na najbliższe miesiące jest również kilka nowych pomysłów, w tym: projekt "Kanapa", "Kiss Me" oraz promocja koszulek i gadżetów hokejowych w barwach biało-czerwono-niebieskich.

.

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • studio-pro
  • Miasto Torun

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie