Treść strony

 Kolejny medalista poprzedniego sezonu przyjedża do Torunia

.
Już dzisiaj (14.10.2011) na lodowisku imienia Józefa Stogowskiego odbędzie się kolejne spotkanie Polskiej Ligi Hokejowej. Rywalem "Stalowych Pierników" będzie trzecia drużyna poprzedniego sezonu, czyli Aksam Unia Oświęcim. Goście z dorobkiem 19 punktów zajmują obecnie 5 lokatkę, tuż nad drużyną z Torunia, która uzbierała 13 oczek. Oświęcimianie w ostatniej kolejce pokonali u siebie po bardzo wyrównanym spotkaniu JKH GKS Jastrzębie 3:2, torunianie natomiast wygrali bardzo ważny mecz w Sosnowcu, rehabilitując się sosnowiczanom za porażkę u siebie z 4 kolejki. Będzie to drugi mecz pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie. Podopieczni Wiesława Walickiego oraz Marka Góreckiego ulegli znacznie w pierwszym meczu - 1:8.

Najgroźniejszymi zawodnikami gości powinni być Lukas Riha oraz Mikołaj Łopuski. W Toruniu najskuteczniejszym zawodnikiem jest kapitan Przemysław Bomastek, który znajduje się na bardzo wysokim 7 miejscu w punktacji kanadyjskiej z dorobkiem 15 punktów, na co składa się 7 bramek oraz 8 asyst.

Duet trenerski Walicki - Górecki nadal nie będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, ponieważ urazy leczą jeszcze Kamil Gościmiński, Paweł Połącarz oraz Sebastian Wachowski. 

 

Tor-Tor - 14.10.2011 - godz. 18.30

Ceny biletów : 

normalny - 10zł

ulgowy - 7zł

 

foto: Witold Saternus - www.unia.aksam.pl

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • studio-pro
  • Miasto Torun

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie