Treść strony

[2011.04.21 20:05,41] - RYSIU

Czy wiadomo cos o grze u nas J.Dołęgi a takze co z Koseda i Wachowskim? 

vel [IP znane adminowi portalu]

[2011.04.21 20:07,27] - VLADO

Co z obroncami w torunskim zespole, pojawia sie jakies nowe twarze i czy zostanie Wachowski?

1. Jarosław Dołęga kontaktował się z klubem kilka razy (od XI.2010). Jego występy w Toruniu to skomplikowany problem i podobno, w chwili obecnej, raczej nie ma na to większych szans.
2. Rozmowy z Piotrem Kosedą i Sebastianem Wachowskim są cały czas kontynuowane. Z informacji do których dotarliśmy wynika jednak, że rozbieżności kontraktowe są spore. Raczej trudno sobie wyobrazić, żeby byli oni jednymi z najlepiej zarabiających zawodników w klubie. Doprowadziłoby to do zburzenia "naturalnego" układu proporcji wynagrodzeń. Wiadomo, obrońców w Polsce jest jak na lekarstwo, ale ten fakt nie powinien prowadzić do eskalacji własnych oczekiwań.
3. Nowe twarze będą z całą pewnością. Piszemy o tym na łamach naszego portalu. Niewiele, bo drużyna nadal ma opierać się na wychowankach. Mają to być zawodnicy, którzy uzupełnią skład i podniosą ogólny poziom sportowy drużyny.

[2011.04.18 19:11,38] - radzio

Czy są rozmowy z jakimiś obcokrajowcami i czy jest jakaś szansa że wróci Ignatowicz?

Klub jest w kontakcie z kilkoma zawodnikami zagranicznymi. Ich ostateczny skład ustalony zostanie po zakończeniu rozmów z zawodnikami polskimi. Tam gdzie drużyna będzie miała "dziury" tam zatrudnieni zostaną zawodnicy zza granicy. Na razie wszystko wskazuje na to, że będą to obrońcy. Na ostateczne decyzje trzeba będzie jeszcze poczekać.

Ps. Ignatowicz też jest w tej grupie zawodników.
 

[2011.04.08 14:19,07] - Mscislaw

Czy parking budowany przy nowej hali sportowej będzie usytowany tak, aby można z niego wygodnie korzystać przy okazji wizyt na Tor-Torze?
Czy może harmonogram budowy pozwala na wybowanie go szybciej niż samej hali, tak aby w nowym sezonie hokejowym można już z niego by wygodnie korzystać?

Parking znajdować się będzie w pewnym oddaleniu od lodowiska, jakieś 200 m. (po obu stronach dwujezdniowej ul. Bema). Najprawdopodobniej będzie można z nich korzystać. Znając polskie technologie, w przyszłym sezonie liczłbym bardziej na parkingi osiedlowe + ewentualne rozkopy. Równolegle powinna ruszyć modernizacja ul. Bema (dwie jezdnie), więc każdy kto był przy lodowisku od razu wie, z której strony ubędzie miejsca. Napewno nie od strony południowej. Niestety tego typu sprawy leżą poza zasięgiem klubu a nawet samego MOSiR-u.
.

[2011.04.07 01:37,50] - rysiu

co slychac w sprawie transferow polskich , obcokrajowcow i powrotow naszych wychowankow a takze nowyego sponsora?

Dużo pytań, mało odpowiedzi. Parę transferów zapewne będzie. Jeżeli ktoś liczy na zawodników typu: Odrobny, Chmielewski, Dronia czy Dziubiński, ten jest niepoprawnym optymistą. Zakupy na miarę możliwości. Obcokrajowcy jak na razie zgłosili chęć dalszej gry w Toruniu. Wszyscy chyba raczej nie wchodzą w rachubę,  więc będzie zapewne jakieś wolne miejsce. Co do powrotów, najbliżej ma chyba Plaster i Kosa, chociaż nie wszystko jest jeszcze przesądzone. Niektórzy mają jednak małe szanse. Ze sponsorami, tak jak w całym polskim hokeju nie jest najlepiej. Pomimo to jest kilka nowych firm na horyzoncie (czytać gazety). To dopiero początki rozmów. Wysyp decyzji o wsparciu finansowym spodziewany jest tradycyjnie na sierpień i wrzesień.
.

[2011.03.18 09:17,30] - Filon

Mistrzostwa juniorów będą miały wyłonionego zwycięzce na podstawie meczy z terminarza? Bezpośrednio z tych spotkań 'grupowych'? Nie ma półfinałów i finału?

W terminarzu ujęto wszystkie mecze turnieju. Klasyfikacja Mistrzostw ustalona zostanie na podstawie tabeli turnieju, wg zasad rozgrywek ligowych oraz Przepisów Wspólnych PZHL.
.

[2011.03.16 22:59,58] - tomas

Czy wiadomo cos o powrocie do dryzyny naszych wychowankow grajacych obecnie w PLH i czy lotysze zostaja?

Coś tam w trawie piszczy. Zapewne ktoś się pojawi. Napewno nie wszyscy. Podobnie jest z obecnymi zawodnikami z Łotwy. Ktoś zostanie, ktoś będzie musiał zmienić klub. Na razie trwają rozmowy i nic nie jest jeszcze ustalone na 100%.
.

[2011.03.16 09:18,23] - Filon

Czy na stronie będą jakieś transferowe przecieki do Nesty? :)
Co z mistrzostwami juniorów CLJ? Będą? Jakis grafik meczy z godzinami będzie dostępny na stronie? Czy wstęp na wszystkie mecze będzie bezpłatny?

1. Postramy się o sprawdzone informacje. Będą z całą pewnością.
2. Mistrzostwa Polski Juniorów odbędą się w przyszłym tygodniu w Toruniu. Jest informacja na stronie głównej naszego portalu.
3. Przygotujemy osobną podstronę turnieju juniorów: terminarz, wyniki, tabela, składy, live, itp. Szukaj na stronie głównej w sobotę lub w niedzielę.
4. Wstęp na mecze będzie bezpłatny.
 

[2011.02.14 11:05,16] - Filon

Kamil K. to z tego co zauważyłem ostatnio gra w Sokołach po prostu..
Mam pytanie z innej beczki - będzie w tym roku w Toruniu jeszcze jakaś impreza hokeja, turniej czy coś takiego, czy jedyne emocje w tym sezonie które zostały, to te związane z wystepami Nesty w PO 1 ligi?

1. Hokej na lodzie to nie skoki narciarskie, to dyscyplina zespołowa. K. Kalinowski jest teraz o wiele bardziej potrzebny drużynie juniorów niż seniorów. W końcu przed nimi finały Mistrzostw Polski. Poza tym, strzelanie bramek to nie wszystko. Trzeba być profesjonalistą w każdym calu, nawet poza lodowiskiem.
2. W tym sezonie nie ma zaplanowanych dodatkowych imprez czy też turniejów. W dalszych planach znajduje się organizacja VI Międzynarodowego Turnieju im. L. Czachowskiego (sierpień 2011).


[2011.01.31 19:18,07] - Kibic Tkh

Co dzieje sie z Kamilem.K ?
Dlaczego ten mlodzieniec nie wystepuje w druzynie seniorow ?

To jest skandal zeby zawodnik,ktory ciagnie Sokoły po medale, ciagnie U-20 po medale i "ciagnąl" 2 formacje seniorow nie gral w ogole. ŻENADA !

O to trzebaby zapytać trenerów W. Walickiego i M. Góreckiego. Nie zawsze formę i zaangażowanie z początku sezonu da się utrzymać aż do jego zakończenia. Nie wszyscy również potrafią realizować postawione przed nimi zadania. Strzelanie bramek i asystowanie, to tylko jeden wymiar gry w hokeja. Profesjonalistą trzeba być we wszystkim co się robi, po to aby jego postawa była kompletna i przydatna drużynie.
 

[2011.01.23 19:02,59] - adalek

jestemw szoku bylem na meczu z bytomiem i patrze co sie dzieje w 2 tercji podchodze do trenera goreckiego i mowie w przerwie ze trzeba chyba grac systemem 322 a terener mi mowi ze na lodowisku gra tylko 5 hokeistow ale gdyby pan trener wiedzial ze 322 tj 3 napastnikow 2 obroncow i2 cofajacych sie napastnikow to wstyd ze trener klasy krajowej tego nie wie  

W szoku? Szczerze powiedziawszy również nie spotkałem się z taką nazwą, która swoim brzmieniem sugerować może rozwiązania taktyczne rodem z piłki nożnej. Może to jakaś nieznana ogółowi środowiska trenerskiego nowinka? Może jest to nowa nazwa dla starych i realizowanych koncepcji organizacji gry?


[2011.01.18 12:51,28] - tykacz

Czy można by na stronie utworzyć dział giełda sprzętu?

Już kiedyś funcjonowała na naszej stronie taka giełda. Zresztą niezbyt dynamicznie. Możemy przygotować taki dział i udostępnić go osobom, które chcą sprzedać lub zakupić sprzęt hokejowy. Szczegółowe informacje zamieścimy niebawem na stronie głównej.
 

[2011.01.14 12:37,53] - Misza

Z tego co wiem to zespół prowadzony przez A.Podlasa to orliki a nie mikrusy.Troszkę więcejprawdziwych info prosimy na tej stroie.Jak widzę promowani na siłę są cały czas mikrusy.były to dzieci z rocznika 2002 i młodsi .Najmłodszy był K.Ziarkowski 2005.

[2011.01.16 14:35,26] - Rodzic

Chciałbym zaznaczyć ze nie były to mikrusy tylko Orliki podopieczni P. Andrzeja Podlasa i prosiłbym o sprostowanie tego komentaża a jesli ktos niewie co pisze niech się zato nie bierze

[2011.01.18 21:50,14] - orliki

te małe dzieci to na mikrusy to nie wyglądają,...
jakaś wielka ściema.to przecież rocznik 2002/2003 r młodsi

pozdrowienia dla moderatora strony

Chwilę to trwało, ale błąd jest już poprawiony. Dziękuję bardzo za pozdrowienia. 


[2011.01.12 16:35,25] - badyl

Czy jest możliwość zamówienia w tym roku koszulki meczowej z własnym numerem i nazwiskiem? [2011.01.04 22:47,04] - Filon

To pytanie powinieneś zadać na oficjalnej stronie klubu KS Toruń HSA. Przypominam, że nasza strona internetowa jest niezależnym serwisem kibiców hokeja. Nie mniej jednak postaramy się dowiedzieć, czy jest taka możliwość.
 

A skład Rady Nadzorczej poznać można? 

Niestety naszej Readkcji nie jest znany cały skład Rady Nadzorczej. Taką informację można otrzymać w siedzibie klubu KS Toruń HSA.
 

[2011.01.05 12:30,36] - Martin

Czy zawodnicy mają przed sezonem jakieś spotkanie/prezentację od kogoś z PZHL (sedziow) odnośnie nowinek w przepisach czy muszą się w swoim zakresie dowiadywać o zmianach?

Tak. Mają obowiązkowe szkolenie z zakresu nowych przepisów gry w hokeja na lodzie, wraz z interpretacjami obowiązującymi w polskim hokeju. Szkolenie prowadzą sędziowie z PLH lub sędziowie obserwatorzy PZHL. Takie szkolenie trzeba potwierdzić w centrali związku.

 

[2011.01.04 11:42,19] - Filon

Czy można poznać skład zarządu spółki?
Widzę że jawne jest tylko nazwisko prezesa zarządu i biura klubu, ciekawi mnie kto jeszcze 'włada' moją ulubioną drużyną

pozdrawiam

Zarząd w Klubie Sportowym Toruń Hokejowa Spółka Akcyjna jest jednoosobowy. Organem wyższej instancji jest Rada Nadzorcza spółki. 
 

[2010.12.31 09:58,48] - Nesto

Jak z wstępem na mecze po nowym roku?
Pamiętam, że darmowe wejście miało byc chyba tylko do końca roku?

Niestety wracamy do starych zasad. Ceny będą prawdopodobnie takie same jak na początku sezonu: 8,00 zł normalny i 5,00 zł ulgowy.
 

[2010.12.27 14:15,02] - Nesto

Chciałbym zadać pytanie odnośnie tego fragmentu poprzedniego pytania: "Trener W. Walicki będzie ich obserwował w kolejnych meczach ligowych, pod kątem ich potencjalnej obecności w drużynie na poziomie ekstraklasy PLH." Czy to oznacza, że trener W.W. ma podpisana umowę na dłużej niż do końca tego sezonu?

Nie oznacza to wprost, że trener W. Walicki ma podpisany kontrakt na nastepny sezon. Chociaż takiej ewentualności wykluczyć się nie da. Będzie on obserwować wspomnianych zawodników, a poczynione uwagi przekaże Prezesowi klubu. Jest to jedno z jego głównych zadań kontraktowych.


[2010.12.23 12:54,08] - Michu

ciekawi mnie jak prezentuje się nasza dwójka nowych obrońców ? Bo o Dzięgla to się akurat nie martwię :D

Obaj to solidni obrońcy. Jak na razie wyróżniają się siłą i dynamiką jazdy na łyżwach. Nieźle podają i mają całkiem silny strzał "z niebieskiej", chociaż do typowych snajperów nie należą. Z całą pewnością będą się pozytywnie wyróżniać na tle zawodników I ligi. Trener W. Walicki będzie ich obserwował w kolejnych meczach ligowych, pod kątem ich potencjalnej obecności w drużynie na poziomie ekstraklasy PLH.


[2010.12.20 17:38,05] - Ala

a czy poza dniem 22 bedzie można gdzieś kupić ten kalendarz?

Czytajmy nasze wypowiedzi ze zrozumieniem. Poniżej "sil" pytał(a) już o to. Można je kupić codziennie w siedzibie klubu oraz w kawiarni Bulik. Prawdopodobnie będzie można go nabyć w sklepie ze sprzętem hokejowym "Dzięgiel Sport".


[2010.12.19 16:57,19] - emi

Kiedy i gdzie będzie dostępna galeria zdjęć ze spotkań z zawodnikami w Buliku?

Postaramy się nadgonić zaległe galerie do końca roku. Znajdziesz ją w zakładce Strefa Kibica, w dziale "Galerie", na podstronie "Wznowienie w Buliku 2010".


[2010.12.18 09:48,29] - sil

Gdzie i kiedy można dostać nowy kalendarz TKH?

Kalendarz można nabyć w siedzibie klubu (8.00-15.00), w środę (22.12.2010) na specjalnie zorganizowanym wernisażu w pubie Liga SportClub (godz.18.00) w Toruniu przy ul. Małe Garbary 13 oraz w kawiarni Bulik na lodowisku Tor-Tor. Cena 40,00 zł.

 
[2010.12.15 15:52,50] - tomas

Wiadomo juz ktory z obroncow zostanie w druzynie?

Jutro się wyjaśni. Może być, że zostaną obaj.


[2010.12.10 22:09,23] - lolas

Chciałem się dowiedzieć kiedy będzie znowu taki trening otwarty dla kibiców co był ostatnio w sobotę ? Mam zamiar teraz przyjść.

Niestety, w najbliższej przyszłości nie przewidziano tego typu zajęć.


[2010.12.10 15:07,45] - tomas

Na waszej stronie jest info o nowym powaznym sponsorze ale nie mozna wejsc dalej aby poczytac,dlaczego?

Dzięki za uwagę. Już poprawiono ten link.


[2010.12.10 09:52,21] - Nesto

O której jutro seniorzy mają trening na lodzie, czy można wejść podpatrzeć jak wyglądają na lodzie Ci testowani gracze?

Trening w sobotę jest w godzinach 10.00 - 11.00.


[2010.12.09 21:22,19] - marcin

Czy dzisiaj na treningu już był nowy Łotysz, Jacek Dzięgiel i Sebastian Wachowski? A jak byli to jak się zaprezentowali pierwsze wrażenie (szczególnie Łotysz i Wachowski).

Poranny trening był dzisiaj nietypowy. Większość zawodników podstawowego składu dostała po ostatnim meczu dwa dni wolnego. W zajęciach brało udział tylko 8 zawodników, w tym Sebastaian Wachowski i Andrejs Lavrenovs. Trudno na takim treningu  dokonać kompletnej analizy ich umiejętności. Z całą pewnością obaj się starali i wypadli całkiem korzystnie. Po stronie Sebastiana widać było wielkie zaangażowanie, po stronie Andrejsa świetną jazdę na łyżwach i dobre przyjęcie krążka. Trener W. Walicki będzie miał spory problem tym bardziej, że nie mamy przed sobą żadnego meczu, a czasu do podjęcia decyzji nie jest zbyt dużo. Jacek Dzięgiel pojawi się na lodzie jutro.


[2010.12.09 16:17] - dana.o
A gdzie plan treningów?

Będzie niebawem w zakładce MKS Sokoły.

Zadaj pytanie!!!

Komentarze

 • ~dana.o (2010.12.09 16:17)

  A gdzie plan treningów?
 • ~marcin (2010.12.09 21:22)

  Czy dzisiaj na treningu już był nowy Łotysz, Jacek Dzięgiel i Sebastian Wachowski? A jak byli to jak się zaprezentowali pierwsze wrażenie (szczególnie Łotysz i Wachowski).
 • ~Nesto (2010.12.10 09:52)

  O której jutro seniorzy mają trening na lodzie, czy można wejść podpatrzeć jak wyglądają na lodzie Ci testowani gracze?
 • ~tomas (2010.12.10 15:07)

  Na waszej stronie jest info o nowym powaznym sponsorze ale nie mozna wejsc dalej aby poczytac,dlaczego?
 • ~lolas (2010.12.10 22:09)

  Chciałem się dowiedzieć kiedy będzie znowu taki trening otwarty dla kibiców co był ostatnio w sobotę ? Mam zamiar teraz przyjść.
 • ~tomas (2010.12.15 15:52)

  Wiadomo juz ktory z obroncow zostanie w druzynie?
 • ~sil (2010.12.18 09:48)

  Gdzie i kiedy można dostać nowy kalendarz TKH?
 • ~emi (2010.12.19 16:57)

  Kiedy i gdzie będzie dostępna galeria zdjęć ze spotkań z zawodnikami w Buliku?
 • ~Ala (2010.12.20 17:38)

  a czy poza dniem 22 bedzie można gdzieś kupić ten kalendarz?
 • ~Michu (2010.12.23 12:54)

  ciekawi mnie jak prezentuje się nasza dwójka nowych obrońców ? Bo o Dzięgla to się akurat nie martwię :D
 • ~Nesto (2010.12.27 14:15)

  Chciałbym zadać pytanie odnośnie tego fragmentu poprzedniego pytania: "Trener W. Walicki będzie ich obserwował w kolejnych meczach ligowych, pod kątem ich potencjalnej obecności w drużynie na poziomie ekstraklasy PLH." Czy to oznacza, że trener W.W. ma podpisana umowę na dłużej niż do końca tego sezonu?
 • ~Nesto (2010.12.31 09:58)

  Jak z wstępem na mecze po nowym roku? Pamiętam, że darmowe wejście miało byc chyba tylko do końca roku?
 • ~Filon (2011.01.04 11:42)

  Czy można poznać skład zarządu spółki? Widzę że jawne jest tylko nazwisko prezesa zarządu i biura klubu, ciekawi mnie kto jeszcze 'włada' moją ulubioną drużyną pozdrawiam
 • ~Filon (2011.01.04 22:47)

  A skład Rady Nadzorczej poznać można?
 • ~Martin (2011.01.05 12:30)

  Czy zawodnicy mają przed sezonem jakieś spotkanie/prezentację od kogoś z PZHL (sedziow) odnośnie nowinek w przepisach czy muszą się w swoim zakresie dowiadywać o zmianach?
 • ~badyl (2011.01.12 16:35)

  Czy jest możliwość zamówienia w tym roku koszulki meczowej z własnym numerem i nazwiskiem?
 • ~tykacz (2011.01.18 12:51)

  Czy można by na stronie utworzyć dział giełda sprzętu?
 • ~adalek (2011.01.23 19:02)

  jestemw szoku bylem na meczu z bytomiem i patrze co sie dzieje w 2 tercji podchodze do trenera goreckiego i mowie w przerwie ze trzeba chyba grac systemem 322 a terener mi mowi ze na lodowisku gra tylko 5 hokeistow ale gdyby pan trener wiedzial ze 322 tj 3 napastnikow 2 obroncow i2 cofajacych sie napastnikow to wstyd ze trener klasy krajowej tego nie wie
 • ~Kibic Tkh (2011.01.31 19:18)

  Co dzieje sie z Kamilem.K ? Dlaczego ten mlodzieniec nie wystepuje w druzynie seniorow ? To jest skandal zeby zawodnik,ktory ciagnie Sokoły po medale, ciagnie U-20 po medale i "ciagnąl" 2 formacje seniorow nie gral w ogole. ŻENADA !
 • ~Filon (2011.02.14 11:05)

  Kamil K. to z tego co zauważyłem ostatnio gra w Sokołach po prostu.. Mam pytanie z innej beczki - będzie w tym roku w Toruniu jeszcze jakaś impreza hokeja, turniej czy coś takiego, czy jedyne emocje w tym sezonie które zostały, to te związane z wystepami Nesty w PO 1 ligi?
 • ~Filon (2011.03.16 09:18)

  Czy na stronie będą jakieś transferowe przecieki do Nesty? :) Co z mistrzostwami juniorów CLJ? Będą? Jakis grafik meczy z godzinami będzie dostępny na stronie? Czy wstęp na wszystkie mecze będzie bezpłatny?
 • ~tomas (2011.03.16 22:59)

  Czy wiadomo cos o powrocie do dryzyny naszych wychowankow grajacych obecnie w PLH i czy lotysze zostaja?
 • ~Filon (2011.03.18 09:17)

  Mistrzostwa juniorów będą miały wyłonionego zwycięzce na podstawie meczy z terminarza? Bezpośrednio z tych spotkań 'grupowych'? Nie ma półfinałów i finału?
 • ~tomas (2011.03.28 22:05)

  czy wiadomo cos juz o jakis ruchach kadrowych w druzynie: powrotach, obcokrajowcach itp, a takze o nowym sponsorze?
 • ~rysiu (2011.04.07 01:37)

  co slychac w sprawie transferow polskich , obcokrajowcow i powrotow naszych wychowankow a takze nowyego sponsora?
 • ~Mscislaw (2011.04.08 14:19)

  Czy parking budowany przy nowej hali sportowej będzie usytowany tak, aby można z niego wygodnie korzystać przy okazji wizyt na Tor-Torze? Czy może harmonogram budowy pozwala na wybowanie go szybciej niż samej hali, tak aby w nowym sezonie hokejowym można już z niego by wygodnie korzystać?
 • ~radzio (2011.04.18 19:11)

  Czy są rozmowy z jakimiś obcokrajowcami i czy jest jakaś szansa że wróci Ignatowicz?
 • ~RYSIU (2011.04.21 20:05)

  Czy wiadomo cos o grze u nas J.Dołęgi a takze co z Koseda i Wachowskim?
 • ~VLADO (2011.04.21 20:07)

  CO z obroncami w torunskim zespole, pojawia sie jakies nowe twarze i czy zostanie Wachowski?
 • ~Filon (2011.04.23 09:04)

  Witam Czy w plotkach o Sarniku jest chociaż ziarenko prawdy? Kiedy seniorzy zaczynają \'suchą zaprawę\'? Czy transferowani polscy gracze mają w zwyczaju cały okres przygotowawczy spędzać z drużyną, czy przyjęte jest że przygotowują się indywidualnie? W jakich kwotach rocznie zamyka się wyposażenie graczy przez cały sezon w kije, łyżwy i resztę sprzętu? Tak w przybliżeniu wystarczy.. pozdrawiam
 • ~tomas (2011.04.27 20:57)

  Czyzby niechec do Dolegi ze strony klubu wynikała z jego problemow natury osobowej czy sa jakies inne powody jakimi sie kieruje zarzad bo to w koncu swoj gracz? Wiadomo juz jacy obroncy beda bo tu najwieksza dziura. Jan Steber jest w kregu zainteresowania? Dzieki za info .Pozdr!
 • ~Mario (2011.05.03 23:27)

  co slychac w temacie transferow zawodników do naszej drużyny?
 • ~rodon (2011.05.15 22:02)

  W jakich godzinach trenują hokeiści ? I czy będą zakontraktowani jacyś obcokrajowcy w najbliższym czasie ?
 • ~undertacker (2011.06.20 22:50)

  Promocyjna cena na karnet (90 PLN) obowiazuje do kiedy?
 • ~Mario (2011.06.28 14:12)

  czy wiadomo juz cos o ksztalcie rozgrywek? czy jacys obcokrajowcy pojawia sie jeszcze w druzynie?
 • ~arek (2011.07.03 05:56)

  witam, czy w tym sezonie bedzie mozliwosc ruszenia z zakladka ligi ALH?Liga z roku na rok jest coraz ciekawsza,nawet kibice przychodza na co ciekawsze mecze ;)
 • ~tomas (2011.07.04 00:03)

  Widze ze punkt info odzył w koncu! Co z Proszkiewiczem w końcu będzie czy się juz stało moze , kończy kariere skoro nie ma grac w Toruniu? Jak ze zdrowiem Lidtke i Połącarza i czy pojawi sie jeszcze jakiś obrońca w drużynie?
 • ~Monika (2011.07.05 15:44)

  Witam! Co bylo powodem nie podpisania kontraktu z T. Proszkiewiczem a takze o czym dowiedziałam sie własnie rozwiazanie kontraktu przez M.Wieczorka? Czy takim razie klub bedzie szukał kogos innego?
 • ~VLADO (2011.07.11 23:31)

  Czy pojawił sie w Toruniu zapowiadany D.Maj i czy jacys obcokrajowcy glownie obrońca pojawią sie jeszcze?
 • ~Ryszard (2011.07.21 16:09)

  Co z D.Majem, pojawił sie u nas? Czy 2 wakaty obcokrajowców bedą uzupełnione skoro pojawiła sie Karawela?
 • ~Piotr (2011.07.26 19:55)

  Witam, Jako kibic toruńskiego hokeja mam problem z jego nazwą i tym samym identyfikacją. Na głównej stronie spółki nazwa: Klub sportowy Toruń hokejowa spółka akcyjna. W mediach: Nesta Karawela Toruń, a konto na facebooku: Toruński Hokej KST HSA. Czy nie warto to jakoś posegregować? Ja rozumiem, że spółka nazywa się tak i taka nazwa powinna być używana, ale chyba nie w mediach. Może pomożecie mi to jakoś wyjaśnić.
 • ~michu (2011.08.08 17:22)

  tak się zastanowiłem po turnieju, że udziału w nim nie brał Paweł Połącarz można by wiedzieć czy było to spowodowane ?
 • ~tomas (2011.08.09 00:22)

  Kiedy wroca na lod Połącarz i Lidtke i czy zostanie w druzynie nowy obronca z Lotwy i J,Mazurek?
 • ~przemo (2011.08.17 21:38)

  Co sie dzieje z Proszkiewiczem?
 • ~tomek (2011.08.18 23:28)

  Kiedy kolejne sparingi Nesty sie odbędą, łotewski obrońca zostaje?
 • ~tomas (2011.09.08 10:49)

  dlaczego klub zrezygnowal z wychowanka T.Chylinskiego , kiedy gotowy do gry bedzie M.Wróbel?
 • ~condi (2011.09.27 12:12)

  O której godzinie w niedziele bedzie mecz z cracovia ? Pytam bo jest o 17 mecz żuzłowy czy TKH pójdzie na reke kibicom , którzy będa chcieli byc równiez na meczu hokejowym?
 • ~lolek (2011.09.27 20:42)

  Mam pytanie. Kiedy do gry wróci S.Wachowski????
 • ~mil03 (2011.09.28 13:02)

  Gdzie można u was znaleźć formularz do wypełnienia, aby uzyskać akredytację dziennikarską?
 • ~Kowal (2011.10.06 20:32)

  Koledzy ile kosztuje bilet dla osoby dorosłej?
 • ~Michu (2011.10.10 20:52)

  Jako iż doszły juz pieniążki od Karaweli ciekawi mnie fakt czy wiadomo coś może czy klub zaczął się rozglądać za granicą za wzmocnieniem drużyny ?
 • ~muniek (2011.10.11 20:09)

  Witam, mam pytanie, czy w rundzie play-off punkty z tych 6 rund zasadniczych będą zachowane czy "zabawa" zaczyna się od początku.
 • ~tomas (2011.10.21 15:51)

  Czemu klub pozbyl sie Wachowskiego(kontuzja)? Czy wiadomo cos o nowych graczach polskich, zagranicznych i na jakich pozycjach by ewentualnie grali?
 • ~jz (2011.11.06 16:29)

  witam chcę obejrzeć mecz Pomorzanina będąc przejazdem w Toruniu gdzie kupimy bilety wcześniej o której są mecze może mi ktoś podpowie
 • ~VLADO (2011.11.10 15:45)

  Witam. Czy wiadomo juz cos o pozostaniu w druzynie Wrobla i Baranyka i o innych roszadach w skladzie (odejściach) np któregoś z gdańszczan i Gaisinsa bo tracimy za duzo bramek?
 • ~Zoli (2011.11.24 02:52)

  Czy klub planuje do 20 XII jeszcze jakies rotacje w składzie (moze jakis nowy obrońca) bo posada Gaisinsa chyba nie jest pewna w zespole? Wiadomo co było głównym powodem rozstania się z Wachowskim i co się z nim teraz dzieje?
 • ~Pomorzanin (2011.12.11 10:41)

  Jak przebiegły rozmowy w Mediolanie z potencjalnym sponsorem ?
 • ~7jarek7 (2011.12.12 16:57)

  Witam ! Do 20 grudnia już niedaleko , czy planowane są w drużynie jeszcze jakieś zmiany - głównie chodzi mi o wzmocnienia ??? Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
 • ~Sławek (2011.12.24 09:46)

  Czy Firma Karawela wywiązuje się z umowy sponsorskiej, czy posiada jakieś istotne zaległości wobec Klubu?
 • ~bolek (2011.12.25 13:40)

  Jak przebiegają rozmowy w Mediolanie ?
 • ~lolek (2012.01.14 15:44)

  Czy są planowane jakieś transfery zagraniczne??
 • ~Michał (2012.01.23 15:55)

  Co się dzieje z Pawłem Połącarzem? bo trochę już ta jego kontuzja trwa,a nic o nim nie słychać, a także jak wygląda sytuacja z kolanem Daniela Minge?
 • ~kristof (2012.02.05 20:03)

  Witam serdecznie:) Mam 2 pytanka a wiec zaczne może od tego że skoro mowa była o pozyskania zawodnika któremu klub zalega pieniązki to czy nie warto byłoby sie dogadać z Dołegą? Natomiast 2 pytanie, bedąc na ostatnim treningu naszej drużyny naliczyłem 4 młodych zawodników tzn: Husak,Pieniak,Gimiński i Kalinowski Kamil czy trener ma w planach wdrożyć innych zawodników takich jak Kurpiewski,Bałos, Kalinowski Michał czy Huzarski którzy w zeszłym roku za kadencji Walickiego mieli miejsce w składzie, w CLJ widać że sobie radzą warto było by stawiać na naszą młodzież w Toruniu.
 • ~Przemek (2012.02.06 20:43)

  1 Czy panowie Walicki i Gorecki zajmuja sie dalej szkoleniem w klubie bo to ze z seniorami wyszlo jak wyszlo (bylo lepiej niz jest teraz) ale z juniorami to wyniki mieli odpowiednie. 2 Czy mozna 1% podatku przekazac na klub a jak tak to jakies namiary bym poprosil
 • ~Emik (2012.02.07 20:00)

  Co się dzieje z Tomaszem Witkowskim? Dlaczego nie gra od kilku meczy?
 • ~TKH (2012.02.13 11:37)

  co jest z Tomsem Bluksem?
 • ~Ludek (2012.02.14 16:53)

  Nadchodzą decydujące mecze w PLH,u nas jak zwykle to samo,nerwy i nerwy,chodzę ci ja na ten toruński hokej i czasami podszedłbym do ławki trenera i mu wygarnoł swoje,ale wiem,że tu u nas trener ma tz. podpowiadaczy,którzy wręcz mówią mu co ma robić,kogo usadzić,a kogo na lód.Widzę panie trenerze jak wypompowuje pan z niektórych zawodników krew wpuszczając ich co chwilę na lód i mają jak cyborgi walczyć i strzelać bramki,wiadomo,że pierwsza piątka z Baranykiem,Bomastkiem odstaje od reszty,ale wlaśnie ta reszta gra nie lepiej od tych co siedza na ławce.Panie trenerze tak pan niczego nie zwojujesz kto panu dał papiery na trenera,czy gral pan kiedyś wogóle w hokeja? Grać trzeba wszystkimi zawodnikami by ci lepsi mogli dłużej odpocząć panie szkoleniowiec i pana doradcy.Ja nie chce chodzić na mecz i patrzec na kolejne porażki,trzeba zmienić taktykę i pomyśleć co mówię Są zawodnicy tacy jak Chrzanowski którzy z tym klubem są od dzieciństwa,wię pomyśl pan jak on [oni reszta ]ma się czuc na tej ławie patząc na pana nieudolne decyzje,pana lub pana mocodawców,bo to oni sa tymi pana podpowiadaczami.Kupuję bilet,więc daj mi pan popatrzec na wszystkich zawodników panie trenerze.
 • ~Bjarne (2012.02.17 22:39)

  czy karnety na sezon 2011/2012 obejmują też rundę play off?
 • ~Michał (2012.02.18 15:43)

  Interesuje mnie sprawa którzy z naszych zawodników mają podpisane kontrakty na przyszły sezon ? Mam nadzieję że ujawnienie takiej informacji to żaden problem :) no i mam nadzieje, że zarząd już zabrał się do roboty co do potencjalnie wzmocnień na przyszły sezon(tutaj akurat żadnej odpowiedzi nie oczekuje, bo wiem, że i tak nie może zostać ona udzielona), bo jak to wiemy, co było za czasów TKH, gdy wszystkie zespoły dogadywały się już ze wszystkimi a dla nas zawsze zostawały ostatki, które raczej najczęściej nie były wzmocnieniami, a dopychaczem.. więc liczę że w niedalekiej przyszłości każdy będzie zadowolony jeśli zarząd się nie obija :)
 • ~Marcin (2012.03.03 14:19)

  Całym sercem trzymam kciuki za naszą drużynę w zmaganiach z drużyną Podhala o utrzymanie w PLH. Wierzę, że się uda, ale chciałbym zadać pytanie, czy jeśli (odpukać) spadniemy do 1. ligi, to nie będzie to oznaczało rozwiązania spółki, jednym słowem, czy wówczas Nasta przystąpi do gry w 1. lidze i jak może wówczas wyglądać skład (tzn. na obecność których zawodników można liczyć) i czy sponsorzy (głównie ten tytularny) się nie wycofają? Chodziłem na mecze hokejowe zarówno gdy graliśmy w 1. lidze, jak również w PLH i nie wyobrażam sobie, że w Toruniu hokej miałby zniknąć.
 • ~Michu (2012.03.08 11:23)

  Prosiłbym o napisanie tutaj lub dodanie na stronę terminarza albo planu zawodów(w przypadku gdy terminarz nie jest znany) które mają się odbyć w Toruniu, na myśli mam finały MP CLJ :)
 • ~Nicolai (2012.03.16 09:41)

  Czy klub planuje zorganizowac sprzedaz gadzetów? Mianowicie chodzi o szaliki pasiaki i koszulki zawodnikow.
 • ~lolek (2012.03.20 16:46)

  Mam pytanko. Jak tam ze sprawą przedłużania kontraktów na najbliższy sezon??? Czy M.Baranyk pozostanie w naszym klubie???? I jak wygląda sytuacja z hokeistami z Gdańska?????
 • ~heatley (2012.03.22 12:06)

  Czy klub myśli o wzmocnieniach czy raczej o utrzymaniu obecnych zawodników? Jeśli tak to o jakich? Czy jest szansa aby wrócili Dołega, Dąbkowski czy Kubat? Dla wszystkich kibiców priorytetem jest oczywiście Milan! Liczymy że zostanie!
 • ~krzysiu z r2 (2012.03.27 17:26)

  Mam pytanko odnośnie naszych złotych medalistów. CZytałem wywiad z L.Minge i stwierdził, że byłby zaskoczony gdyby któryś z zawodników, z rocznika 91 nie znalazłby sie w szerokim składzie naszej drużyny seniorskiej byłby zdziwniony, chodzi tu o takich zawodników jak Bałos,Kurpiewski,Pieniak,Husak,Wąsik czy Bojanowski. Jakie jest stanowisko klubu w tej sprawie, czy są prowadzony jakieś rozmowy z wyżej wymienionymi?
 • ~lolek (2012.03.28 19:37)

  Czy po odejściu M.Baranyka klub planuje zakupić jakiegoś napastnika zagranicznego i czy wogóle transfery będą?????
 • ~Nicolai (2012.04.02 22:44)

  Dlaczego Janek Rodziewicz po powrocie z Kanady nie gra ani w Sokołach ani w TKH? Co się dzieje z tym dobrze zapowiadającym się graczem?
 • ~michellin (2012.04.07 12:01)

  Czy nie lepiej było by poszukać poza granicami obrońców i zapełnić wakaty obrońcami??? W Polsce jest spora liczba napastników i myślę że jest niezłe pole manewru czego nie można powiedzieć o obronie, a jak statystyki pokazują była to najsłabsza obrona ligi w ubiegłym sezonie... Chodziły też plotki o zainteresowaniu Mateuszem Bepierszczem, jest też w Legii Filip Komorski któremu można by się przyjrzeć. Czy klub bierze wogóle pod uwagę tych zawodników??? Bo może się okazać że za chwilkę przeczytamy artykuł o ich kontraktach w Katowicach...
 • ~Michu (2012.04.12 18:30)

  Wiadomo o nowychto ciężko pytac, bo i tak się niczego nie można dowiedzieć, ale interesuje mnie kto z obecnego składu z sezonu 11/12 ma już podpisany kontrakt na nowy sezon ??
 • ~lolek (2012.04.13 21:42)

  Kiedy poszczególni zawodnicy złożą podpisy pod kontraktami???? Słyszałem, że W.Jankowski jest bliski pozostania w naszym klubie??? I jak wygląda sprawa z obcokrajowcami.
 • ~bolo (2012.04.16 17:56)

  Jak tam transfery???
 • ~marr78 (2012.04.23 21:13)

  witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda skład drużyny na obecną chwile kto już podpisał kontrakt
 • ~heatley (2012.05.11 15:01)

  Bepierszcz czy Komorski to zawodnicy 1 ligowi tak? To młodzi zgrani i podejrzewam niedrodzy zawodnicy bardzo perspektywiczni i wnieśli by więcej do drużyny napewno niż nasze talenty Kuchnicki Smeja Koseda czy Chrzanowski! Chcecie się utrzymać jeszcze bardziej się osłabiając? (Baranyk, Ziółkowski, Wróbel) OD kogo młodzi mają sie uczyć nie widzicie jakie Kamil zrobił postępy przy Milanie? Postawić na młodzież plus kilku graczy z wyższej półki to przyniesie efekt! A koszt ten sam dosyć trzymania w klubie nierobów i beztalenci.
 • ~Michał (2012.05.14 18:20)

  Czy Paweł Skrzypkowski dołączył już do Toruńskiej drużyny i z nią trenuje ? Rozumiem że w chwili obecnej nasz zespół chce ściągnąć tylko napastnika, ale myśli także o zagranicznym stratineri ? Jeśli tak to gdzie są zapuszczane kręgi zainteresowań w celu znalezienia odpowiedniego grajka na tą pozycje? Bo fajnie by było ujrzeć znowu w Toruniu jakieś Fina ;)
 • ~lolek (2012.05.18 22:43)

  W jakim kierunku idą rozmowy z F.Bakrlikiem???? Czy plotki o rozmowach z M.Malatem są prawdą?????
 • ~tomas (2012.06.15 00:05)

  Czy Marek Wróbel bedzie grał w toruniu i czy wiadomo w jaki sposób T.Witkowski znalazł sie w Norwegii?
 • ~Piotr (2012.06.21 20:12)

  Jak wygląda sprawa z obcokrajowcami? Czy klub zamierza wypełnić wszystkie sześć miejsc?
 • ~Robson (2012.06.22 21:13)

  Czy to prawda że firma Apator ma wspomóc naszą drużynę w obecnym sezonie dośc solidna kwota? Jakie transfery sa planowane jeszcze przez klub w kontekscie otwarcia rynku do 6 obcokrajowców i czy zawodnicy tacy jak Maciejewicz,Kantor mogą zagrac w toruniu?
 • ~7jarek7 (2012.06.24 17:45)

  Witam !!! Czy planowane są w Toruniu jeszcze jakieś wzmocnienia. Wiadomo , że z kasą "szału nie ma" , ale w kontekście informacji dochodzących z Katowic (zatrudnienie 3 Kanadyjczyków ) chyba trzeba coś zacząć robić. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
 • ~Michu (2012.06.25 19:48)

  ciekaw jestem czy jeśli limit obcokrajowców został podniesiony to czy klub zamierza zostać przy liczbie 3 obcokrajowców w klubie czy jednak myśli o większych wzmocnieniach i zamierza wykorzystać ten limit ?? Znając życie zostanie to wykorzystane jeśli będzie taka potrzeba i jeżeli znajdą się pieniądze.
 • ~lolek (2012.06.26 12:45)

  Czy rozmowy z firmą Apator są prawdą????? Czy nasz zespół będzie miał więcej niż 3 obcokrajowców??? Czy podpisane zostały kontrakty z nowymi zawodnikami?
 • ~7jarek7 (2012.07.02 20:53)

  Witam !!! Właśnie czytam o rozwiązaniu umów z trzema napastnikami ( Chrzanowski , Winiarski ,Połącarz ). Czy można coś więcej napisać jakie były powody takiego posunięcia ???
 • ~roman (2012.07.03 21:47)

  Wiadomo dlaczego klub pozbył sie 3 zawodników czyli Chrz.,Połą. i Winiar? Planowane są jakieś w związku z tym wzmocnienia zagraniczne i czy sfinalizowano juz umowę z apatorem, jesli tak to w jakim % pomoga, beda w nazwie druzyny? Co z Karawela jest, daje jakies srodki ?
 • ~Michu (2012.07.05 23:42)

  Jak wygląda sprawa z karnetami ?? Bo jednak najwyższa pora oby taka informacja się pojawiła, bo trzeba wiedzieć jaką kwote trzeba uzbierać :)
 • ~Domino (2012.07.06 13:21)

  Wiadomo jacy obcokrajowcy poza T.Bluksem wzmocnia nasza druzyne? Czytałem w odpow.ze pod koniec lipca ma przyjechac kilku graczy. Prosze o szersza informacje jesli jest taka mozliwosc!
 • ~Pindap (2012.07.10 23:07)

  Czy klub poszukuje 2 obrońców i 2 napastników zagranicznych??? i ilu można się spodziewać tych zawodnikow , ponieważ wiemy ze Tomsa nie będzie i Baklika również ?
 • ~lolek (2012.07.11 16:00)

  Z jakiego powodu z gry w naszym zespole zrezygnował F.Bakrlik?????
 • ~heatley (2012.07.31 21:20)

  Czy to prawda że w kręgu zainteresowań był Adam Domogała? Jacy obcokrajowcy nas zasilą? i co z Maciejewskim? Czy Apator został w końcu sponsorem? No i jakie widoki na przyszłość?
 • ~lolek (2012.08.01 21:51)

  Witam czy sprowadzamy obcokrajowców dla przeciwników podajemy nazwiska a inni kupują nikolov oświęcim a kto następny nie ma na nich kasy gdzie karawela gdzie urzad miasta podjal sie udzialu w spolce niech w tym roku dorzuci wiecej bo patrzac na wzmocnienia najslabszego niby gks katowice to lepiej nie grajmy tej ligi bo nie bedzie grac z kim o utrzymanie w ekstraklasie . Tak uratowal hokej sonsowiec ratujmy i my .
 • ~Nicolai (2012.08.02 12:03)

  Jak się sprawy mają z Wróblem i Ziółkowskim?
 • ~tomas (2012.08.08 00:56)

  Wiadomo czemu odszedl Smeja i czy ktos za niego jeszcze bedzie? Co z umowa z Apatorem?
 • ~7jarek7 (2012.08.15 07:13)

  Witam !!! Czy wiadomo dlaczego rozwiązano kontrakt z Michałem Smeją ??? pozdrawiam
 • ~Juras (2012.08.17 01:23)

  W sparingu grał K.Kantor z gdanska, oznacza to ze bedzie gral u nas?
 • ~ROBSSON (2012.08.18 13:39)

  czy Apator jest tytularnym sponsorem i znajdzie sie w nazwie drużyny?
 • ~lolek (2012.08.21 12:18)

  Czy klub planuje kupienie obcokrajowca w trakcie sezonu???? Czy przed startem sezonu kupiony zostanie polski zawodnik???
 • ~Nicolai (2012.08.23 13:16)

  Czy znane są szczegóły odejścia "Solo" z drużyny?
 • ~tomas (2012.08.23 15:35)

  Dlaczego Solinkiego nie bedzie w Toruniu? Slychac jakies opinie o nowych zagranicznych po okresie treningów i 2 sparingów?
 • ~Maro (2012.08.28 23:59)

  Wiadomo juz o której bedzie 1 mecz u nas ? Pytam bo tego dnia jest tez zuzel o 17 w Tarnowie po awansie do PO a jes sporo kibicow zuzlowo-hokejowych wiec 15 lub 19 byłaby optymalna.
 • ~java (2012.09.01 19:10)

  Mam pytanie odnośnie meczu z Unią Oświecim o której godzinie jest planowane to spotkanie?
 • ~zbysio (2012.09.02 20:29)

  czy wiadomo coś o jankowskim który nie grał w ostatnich sparingach?
 • ~java (2012.09.02 21:28)

  Jakie są ceny biletów w tym sezonie?
 • ~Maro (2012.09.02 22:58)

  No tak 17-30 jest ok na 9IX ale tydz potem jest w toruniu zuzel o 17 wiec nalezy zmienic godz. jesli chca zeby torche ludziv bylo. Co jest z Jankowskim bo nie grał ostatnio i z nasza dziurawa obrona...?
 • ~tomas (2012.09.04 13:21)

  Skoro nie ma Solińskiego i Jankowskiego to czy klub sciagnie jakiegos zagranicznego obrońcę i napastnika dajac przy tym szanse Bojanowskiemu bycia 2 bramkarzem?
 • ~przemek (2012.09.04 20:04)

  czy klub planuje zaprosic na konsultacje trenerow rosyjskch? mogli by oni podpowiedziec conieco naszemu sztabu trenerskiemu
 • ~lolek (2012.09.06 22:20)

  Czy w miejsce W.Jankowskiego zakupiony zostanie jakiś zawodnik??? Czy Wojtek wróci w tym sezonie do Torunia????
 • ~pindap (2012.09.10 23:03)

  Czy jest szansa wzmocnić klub obrońcą ?choć i napastnik też by się przydał .
 • ~michellin (2012.09.18 09:43)

  A może jakiś wywiadzik z trenerem Lehockym??? Jako kibic drużyny która dostałe "smary" w każdym meczu i strzela w 4 meczach 2 bramki, chciałbym wiedzieć co na ten temat ma do powiedzenia trener, odpowiedzialny przecież za przedsezonowe przygotowania i stan fizyczny zawodników w tej chwili. Nie chcę zaraz trenera oskarżać czy zwalniać, może kondycja ma przyjść w innym punkcie sezonu???
 • ~maciej (2012.09.19 11:14)

  witam pytanie: 1. jakie działania marketingowo-reklamowe podejmuje HSA? czemu nie widać w Toruniu jakichkolwiek przejawów istnienia klubu hokejowego (żadnych plakatów/banerów/promocyjnych gadżetów) np. w dniu rozgrywania meczy na MotoArenie czy plakatów INFO o tym że na TT jest grany mecz - nie wszyscy śledzą www KSTHSA? czy naprawdę tak trudno wydrukować z 500 ulotek zachęcających do przyjścia na Tor-Tor i stanąć pod MA i BYĆ WIDOCZNYM ??? przecież to są ludzie którzy interesują się sportem - zima jest nasza - działania takie TRZEBA podejmować bo rośnie tuż obok was rywal (sezon zimowy) w postaci nowej hali 2. czy istnieje choć cień szansy na zatrudnienie jeszcze 2 zagranicznych zawodników + ew. rotacja/wymiana na pozycjach ofensywnych wśród już grających u nas zagranicznych zawodników jeśli ci nadal nie będą punktowali?
 • ~pindap (2012.09.19 18:05)

  Czy klub szuka może jakiś wzmocnień albo innych rozwiązań?
 • ~maciej (2012.09.24 11:30)

  "Ostatnia partia gadżetów (jeszcze rodem z TKH) sprzedała się w 20%." ....skoro tak to czy jest jeszcze jakakolwiek możliwość nabycia tych gadżetów TKH (ostatnia partia ze starym logiem)? wszystko poszło na przemiał?
 • ~Marian (2012.09.26 08:38)

  Dlaczego w akcje promocyjne nie zaangażują się zawodnicy? Mogliby rozdawać ulotki na ślizgawkach albo na mieście czy cuś.
 • ~maciej (2012.09.26 22:10)

  "Może ktoś ma własne, nowe i świetne pomysły? Klub chętnie skorzysta z takiej pomocy". 1. wszystkie młodsze grupy wiekowe - drukować małe ulotki z godzinami meczów danym miesiącu na TT - i młode Sokoły niejako inwestując w swoja przyszłość biorą bo to oni są przyszłością toruńskiego hokeja - biorą te ulotki (każdy żak, junior młodszy, młodziki itp itd) do szkoły i rozdaja komu się da - idąc do szkoły, wracając ze szkoły 2. plakaty drukować i wieszać gdzie sie da - nawet hokeisci na trawie mają plakaty inforumujące o meczach !!!!!! 3. wykorzystać 6.10 14.10 21.10 i stanąć ze stoiskiem pod MotoAreną !!! weźcie Sokoły do pomocy i jazda 4. wszystkie FIRMY sponsorujące toruński hokej - niech w ramach socjału (jakaś forma socjału jest niemal w każdej firmie) u siebie w firmach oferują pracownikom bilety, karnety (w specjalnych cenach) na mecze !!!! zakłady pracy + działy kadrowo księgowe - zrobic karnety ze specjalną ceną i jazda - tak np. robią w JKH i kopalnie 5. powołać chearleaderki i zrobić podest w tzw. strefie gości na TT na występy w trakcie przerw - chearleaderki sa na Sidenie - czemu u nas nie mogą być? 6. dogadać się z firmami które kolportują gazetki reklamowe - np. gazetka reklamowa pizzy/ fitnessu/ sklepu osiedlowego i na dole w okienku ROZPISKA meczów TKH - tych ulotek w skrzynkach u ludzi jest multum 7. akcja pt. zawodnicy w koszulkach kaskach itp itd "pomagają" i np w myjni umyją auto, w sklepie staną za kasie, zatankują paliwo na stacji AWIX OIL 8. ogarnąć temat Radia Gra - dzień z zycia hokeisty.wywiady z zawodnikiem itp itd mnogo tutaj mozna akcji zrobić - gazety to mało trzeba pójść w eter 9. plakaty w klubach restauracjach pubach informujące o meczach i gdzie się da - kiedy godzina data - plakaty tam gdzie slużby mudurowe są (chociaż w kmp na grudziądzkiej czy komendzie straży pożarnej przy sikorskiego) 10. zrobić jakąs fajną akcję w kampusie umk - studenci stadnie zaraz przybędą do Torunia - przygarnąc ich na TT - może SPECJALNY KARNET STUDENCKI za 50zł albo coś podobnego ???? to samo z żołnierzami (w poprzednim sezonie było nawet ok) etc itd itp
 • ~maciej (2012.09.30 18:55)

  "dziwoloągi" ???? czyżby Tak na szybko: 1. "wieszać gdzie się da.."? Ale gdzie? Za to są kary finansowe i inne problemy". ................już "czuje to" JAK SPÓŁCE MIEJSKIEJ (!!!!!!!!!) Straż Miejska wystawia MANDAT za plakat na drzewie albo słupie ......litości Panowie - d..y wam się za przeproszeniem ruszyć nie chce a np. taki Pomorzanin wiesza nawet na drzewie (szosa chełmińska) i to piękne plakaty a nie jakies tam karteczki 2. "Nie wyobrażam sobie naszych zawodników w takiej sytuacji". Pan sobie nie wyobraża ale tak to się robi na świecie - nawet Datsyuk nalewał kawe w McDonaldzie - a poza tymi TO JA SOBIE NIE WYOBRAŻAM JAK MOŻNA W 9 MECZACH NIE ZDOBYĆ PUNKTÓW (7 meczy z 8 bramkami tego tez sobie NIE WYOBRAŻAM) ......... a jednak NASI tzw. ZAWODNICY DOKONALI TEJ SZTUKI/wyczynu !!!!!!! 3. "Cena meczu (w karnecie) to 4,00 zł. Za 50,00 zł wyjdzie mniej niż 2,00 zł. To już granica absurdu" ........Absurd? Czyżby? Ubyło już 5 meczy na TT więc jakie 4/2 zł ???? Poza tym ABSURDEM to jest 9 MECZY BEZ PUNKTÓW (7 meczy z 8 bramkami tez jest absurdem) Panowie !!! p.s. ciekaw jestem czy to puścicie? może cenzura zadziała?
 • ~tomala (2012.10.01 13:23)

  Wiadomo co klub planuje zrobic zeby zaczeli w koncu punkty zdobywac, mysla nad wymiana obcokrajowcow i niektorych naszych np Skrzypkowskiego, Porebskiego slizgaczy bo tak dalej nie moze byc a mamy juz pazdziernik i zero na koncie po 10m !!!??? DRAMAT.
 • ~pindap (2012.10.02 13:47)

  Czy zarząd planuje kogoś ściągnąć w miejsce Malata ?
 • ~java (2012.10.03 19:32)

  Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda sytuacja z Markiem Wróblem? Nadal kontuzjowany jest? Czy może już podzielił los swojego kolegi i znalazł klub za granicą?
 • ~inny. (2012.10.15 11:41)

  Jak klub widzi odbudowę drużyny w 1lidze skoro wystartujemy w niej dopiero za rok? Przecież zawodnicy nie będą tyle czekać ?
 • ~tomala (2012.10.18 21:20)

  Ciekawi mnie skąd juz na początku X wziął sie dług 650tys zł o którym sie głośno mówi, jakim budżetem gwarantowanym dysponował klub przed startem bo wydaje mi się ze byly to pieniądze wirtualne tylko bez zadnego pokrycia bo nagle sie okazalo ze karawela nie daje 400tys i konczymy sezon. A Zalewski mowi ze druzyna potrzebowalaby do konca ropzgrywek 1,5 lub 1.05 mln zł czyli potwierdza to ze budzetu chyba nie bylo.Co z pieniedzmi od Nesty Apatora i dotacji niemałej od miasta ze juz w pazdzierniku nie ma kasy, ciezko to naprawde wszystko zrozumiec,moze Wy znacie jakas logiczna odpowiedz???
 • ~OoMmGg (2012.10.24 15:36)

  Wiadomo czy któryś z zawodników z naszego klubu zamierza wyruszyć w celu gry na południe Polski czy są to tylko bracia Kalinowski, Porębski i Skrzypkowski ?
 • ~przemek (2013.01.08 20:13)

  Mam pytanie czy pan prezes ktory tak nieudolnie prowadzi byly klub hokejowy ma zamiar dalej nieudolnie podobnie jak prezes Kostecki z Gdanska trzymac posade (bo nie ma innego pomyslu na zycie) czy narescie podiolł jakąś męską decyzje i czy ktos z nowa siła przebicia spruboje wyciagnac torunski hokej z głebokiej ciemnej D...
 • ~Ślimak (2013.07.18 21:43)

  Czy znany jest budżet na najbliższy sezon?Mamy odpowiednie zabezpieczenia?Pytam ponieważ chciałbym wiedzieć czy nie będzie sytuacji,że na koniec sezonu mamy wejść a tu nagle nie ma pieniędzy i zostajemy w 1lidze...Pozdrawiam:-)

Dodaj nowy komentarz

:

:

:

* pole wymagane

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie