Treść strony sierpień_2009

Pierwsza sparingowa porażka

Drużyna TKH Nesta Toruń przegrała swój pierwszy mecz sparingowy przed zbliżającym się sezonem. Torunianie ulegli w Tychach 1:5.

Początek spotkania nie zapowiadał wysokiej przegranej naszej drużyny. Pierwszą bramkę tego wieczoru zdobył Jacek Dzięgiel po podaniu Mariusza Jastrzębskiego. Była to jedenasta minuta meczu. Prowadzenie trwało do początku drugiej tercji, kiedy to bramkę wyrównującą zdobył "dobry znajomy" torunian Łukasz Sokół, od tego momentu bramki zdobywali już tylko gospodarze. Jeszcze w drugiej tercji na 3:1 podwyższyli kolejno Radosław Galant i Tomasz Wołkowicz. W ostatniej odsłonie po jednej bramce dołożyli jeszcze Sławomir Krzak i Krzysztof Majkowski, którzy skutecznie wykorzystali grę w podwójnej przewadze.

Tak więc mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Tyszan. Jak więc srebrni medaliści z ubiegłego sezonu okazali się zbyt silni na tym etapie przygotowań. Jutro drugie spotkanie, które planowane jest na godz. 11:00. Oby nasi hokeiści spisali się w nim o wiele lepiej. Trzymamy kciuki!

GKS Tychy - TKH Nesta Toruń 5:1 (0:1, 3:0, 2:0)

0:1 J. Dzięgiel - M. Jastrzębski (10:56)

1:1 Ł. Sokół (22:50)

2:1 R. Galant PP (27:22)
3:1 T. Wołkowicz - Ł. Król (31:46)

4:1 S. Krzak PP2 (43:15)

5:1 K. Majkowski - Sokół PP2 (58:59)

Kary: 4 minuty : 18 minut