7 Rafał Cychowski (1 as.); 61 Zoltan Kubat (2 br.); 20 Bartłomiej Bomba (1 as.); 66 Mariusz Kuchnicki (2 min.); 19 Arkadiusz Marmurowicz A

48 Bartłomiej Talaga; 12 Miłosz Lidtke; 81 Tomasz Chyliński; 10 Łukasz Chrzanowski A; 51 Daniel Minge (4 min.)

24 Adrian Pietras; 89 Michał Porębski; 71 Mateusz Wiśniewski; 9 Piotr Winiarski; 21 Michał Wieczorek

30 Łukasz Janiec; 1 Wojciech Rocki

1 Piątka:
68 Miroslav Sekac; 23 Bogusław Rąpała A (2 min., 1 br.); 10 Robert Kostecki; 27 Wojciech Milan; 22 Maciej Mermer A

2 Piątka:
11 Tobiasz Bigos; 29 Tibor Schneider (2 min.); 18 Viliam Cacho (2 min. + kara meczu); 17 Marcin Ćwikła C (1 br.); 55 Martin Vozdecky (1 br).

3 Piątka:
19 Rafał Solon (2 min.); 32 Tomasz Demkowicz; 91 Adrian Maciejko; 80 Marek Strzyżowski; 13 Marcin Biały

4 Piątka:
73 Jarosław Grzesik; 21 Krystian Maślak; 52 Piotr Poziomkowski; 81 Paweł Połącarz; 20 Bartłomiej Gawlina

I TERCJA 0.01 min. - Początek I Tercji. W bramkach Michał Plaskiewicz i Łukasz Janiec
1 min - Strzał Tibora Schneidera w słupek
3.27 min - Kara dla Jacka Dzięgiela za przeszkadzanie
4 min - Zamieszanie pod bramką Michała Plaskiewicza. Sędzia przerywa grę.
4 min - Plaster pewnie łapie krążek w raka.
5 min - Sanoczanie zastawiają zamek. Plaster broni parkanami.
5.27 min - Koniec kary Jacka Dzięgiela
7.22 min - Drużyny na przemian atakują, lecz bez skutku. Spalony.
8 min - Dobra próba Torunian lecz Bomastek nie trafia w krążek.
10 min - Akcja TKH broni Janiec
11 min - Przerwana akcja Sanoka
12 min - Strzał Bomastka, Janiec szczęśliwie broni parkanami dobija Dzięgiel obok bramki. To była znakomita sytuacja dla TKH
13 min - Samodzielna  Winiarskiego broni Janiec.
14 min - Strzał TKH nad bramką.
18 min - Strzał Dzięgiela mija bramkę.
19 min - Do końca I tercji została minuta. Marmurowicz poświęca się i przyjmuje krążek na ciało.
20 min - Koniec I tercji zacięty pojedynek obu drużyn.

II TERCJA
20.01 min - Początek II Tercji
20 min - Na lodzie leży Janiec. Kara dla Przemysława Bomastka za natarcie
22.05 min - 0:1 - Bramka dla Ciarko KH Sanok. Anulowanie kary Przemka Bomastka.
22.19 min - Strzał Kubata. Rakiem odbija Janiec. Kara dla Daniela Minge za przerzkadzanie.
24 min - Strzał Schnaidera z niebieskiej broni Plaster.
24.19 min - Koniec kary dla Bomastka.
24.33 min - Kara dla Mariusza Kuchnickiego za udeżanie
25.16 min - 0:2 - Bramka dla Ciarko KH Sanok zdobywcą Bogusław Rąpała z podania Wojciecha Milana. Koniec kary Kuchnickiego.
27 min - Strzał Dzięgiela broni Janiec.
27.59 min - Kara dla Bogusława Rępały za zahaczanie
29 min - Torunianie nie mogą zamknąć Sanoczan w ich tercji.
29.34 min - Kara dla Viliama Cacho za zachaczanie. Torunianie biorą czas.
29.59 min - Koniec kary Bogusława Rępała.
29 min - Zamieszanie pod bramką Sanoczan po strzale Kosedy.
30.14 min - Kara dla Tibora Schneidera za zahaczanie.
31.17 min - 1:2 - Bramkę dla TKH zdobywcą bramki Kubat. Torunianie zagrają jeszcze w 5 na 4.
32.02 min - 2:2 - Bramka na wagę remisu dla TKH, zdobywa ją Jacek Dzięgiel podawali mu Przemysław Bomastek i Jarosław Dołęga. Koniec kary Schneidera.
32.51 min - Kara dla Daniela Minge za spowodowanie upadku przeciwnika.
34.12 min - 2:3 - Strzał Marcina Ćwikły w okno. Koniec kary dla Daniela Minge
34.25 min - Kara dla Rafała Solona za atak łokciem.
36.23 min - 3:3 - GOOOOOL. TKH zdobywa bramkę wyrównującą, zdobywcą jest Zoltan Kubat podawał mu Rafał Cychowski i Bartłomiej Bomba. Koniec kary Solona.
37.25 min - 4:3 - TKH wychodzi po raz pierwszy na prowadzenie w tym spotkaniu, bramkę strzela Przemek Bomastek podawali mu Jacek Dzięgiel i Jarek Dołęga.
39 min - Została minuta gry w tej tercji.
40 min - Koniec II tercji TKH w końcu wyszło na prowadzenie.

III TERCJA
40.01 min - Początek III tercji. W bramce Wojciech Rocki.
41 min - Kara dla Pawła Połącarza.
43 min - Zamieszanie pod bramką Sanoka. Zamraża krążek Rocki
43 min - Koniec kary dla Połącarza.
44 min - Strzał Cacho nad bramką Plastra.
45.42 min - Kara techniczna nałożona na KH Sanok na ławke kar usiadł Piotr Poziomkowski
46 min - Strzał Kubata broni Rocki.
47 min - Strzał Maciejko broni pewnie Plaster.
47.52 min - Koniec kary dla Sanoka.
48 min - Akcja Viliama Cacho broni Plaster.
49 min - Strzał Wojciecha Milana Plaster pewnie łapie w raka.
51.31 min - Kara dla Bogusława Rąpały został  ukarany za zahaczanie a Arkadiusz Marmurowicz za tak zwane nurkowanie.
52.09 min - Viliam Cacho otrzymał 2 min i dwie kary za niesportowe zachowanie co dało karę meczu dla tego zawodnika.
53 min - Torunianie zamykają Sanoczan w ich tercji
53.31 min - Koniec kary dla Bogusława Rępały i Arkadiusza Marmurowicza
54.09 min - Koniec kary nałożonej na Viliama Cacho.
57 min - Zmarnowana sytuacja Łukasza Chrzanowskiego
59 min - Dzięgiel sam na sam z Rockim i ..... broni Rocki. Czas dla Ciarko KH Sanok. Zjeżdża z bramki Rocki.
60 min - Koniec Meczu TKH wygrywa.