Aksam Unia Oświęcim
6:3
1:0 A.
Koivistu - A. Marmurowicz; 2:0 P. Bomastek - J.
Porthen; 2:1 W. Klisiak - W. Wojtarowicz; 2:2 M. Adamus - M. Bucek, M. Javin; 3:2 R. Cychowski - A. Koivistu, J. Dzięgiel; 4:2 R.
Cychowski - J. Dzięgiel; 5:2 V. Buril - J. Dzięgiel,
A. Marmurowicz; 6:2 M. Jastrzębski as. M. Plaskiewicz; 6:3 W. Wojtarowicz - W. Klisiak.

Przebieg:

60'
Koniec Meczu.

18'
Do końca zostały 2 minuty.

57:28'
Gol Wojtarowicza z podania Klisiaka

56:56'
GOOOOOOOL.Michał Plaskiewicz wybija krążek. Mariusz Jastrzębski przejmuje wolny krążek jedzie sam na sam i gol.

55:38'

51'
Drużyny grają już w pełnych zestawieniach.

49:22'
Bójka za bramka TKH.200.gif Kara dla Cinalskiego i Pietrasa za zbyteczną ostrość w grze. Skandaliczne zachowanie Cinalskiego.

49:10'
GOOOOOOL. Zdobywcą jest Buril, który oddał strzał z niebieskiej. Asysty Jacek Dzięgiel i Arkadiusz Marmurowicz.

48'
Sam na Sam Dzięgiel prosto w bramkarza. Koniec kary Jakubika.

44:22'
200.gifKara dla Porthena za zbyteczną ostrość w grze.

41'
Potężny strzał Cychowskiego z niebieskiej. Broni Stańczyk. Koniec kary Modrzejewskiego.

40:01'
Rozpoczynamy ostatnie 20 minut TKH jeszcze przez ponad półtorej minuty w przewadze. Koniec pierwszej z kar gości.

40.00'
Koniec II tercji

39:42'

38:23'
Potężny strzał z niebieskiej Cychowskiego prosto w okienko. I gol asystowali
Koivisto i Dzięgiel. Kara Kowalówki zostaje zakończona.

38:15'
200.gifKara dla Cinalskiego za nieprawidłowy atak ciałem

36:29'
200.gifKoniec kary gości. Kowalówka dostaje kare za spowodowanie upadku przeciwnika.

34:03'
200.gifKara techniczna dla gości za nadmierną liczbe graczy na lodzie. Kare odsiaduje Sękowski. Koniec kary Minge.

32:16'
Kara dla Minge.

28:47'
Bramka dla gości. Błąd obrońców i bramkarza. Strzela ją Adamus a podawali mu Bucek i Javin.

24:14'
Gol dla gości w przewadze. Zdobywa ją Klisiak asystował mu Wojtarowicz.

23:05'

22:30'
Koniec kary TKH.

20:30'
200.gif Kara dla Plastra za spowodowanie upadku przeciwnika. Za niego na ławkę kar siada Pietras

20:01'
Początek II tercji spotkania.

20'
Koniec I tercji.

19'
Koniec kar Porthena i Klisiaka.

17'
200.gif Porthen otrzymuje kare za zbyteczną ostrość w grze. 200.gifKlisiak otrzymuje kare za grę wysokim kijem.

15'
Talaga strzela z niebieskiej w poprzeczkę. Koniec kary gości.

13:52'
200.gifKara dla Modrzejewskiego za spowodowanie upadku przeciwnika.

10:29'
Bramka
dla TKH zdobywa ją Kapitan TKH Przemysław Bomastek asysta Porthena.
Zakończyły się wszystkie kary Unii. Na ławce zostaje Jakubik, który
otrzymał 10 minut.

10:21'
Koivistu z niebieskiej! Gooool dla TKH. Podawał mu Marmurowicz.

9:41'

8:48'

8:18'
200.gifKara techniczna dla Oświęcimia za nadmierną ilość graczy na lodzie odsiadywać ją będzie Wojtarowicz.

5'
Błąd gości. Bomastek przejmuje krążek i podaje do Dołęgi , który strzela w prost w bramkarza.

4'
Oby dwie drużyny popełniają błędy ale nikt nie potrafi tego wykorzystać.

1'
Strzał Cinalskiego oddaje strzał na bramke Plastra, lecz Plaster spokojnie broni.