Poddziały strony:

Treść strony ASEKURACJA CUP 2009

Pierwszy Dzień Asekuracji Cup za nami

Turniej rozpoczął się od meczu MKS Sokoły - Polska U 18. Już po pierwszej odsłonie Polska prowadziła 3:1.  Druga tercja skończyła się wynikiem 2:0 dla Reprezentacji Polski.

W ostatnich 20 minutach w bramce Polski zmieniono bramkarza (Kachniarza za Mrugałę). Ta tercja źle zaczęła się dla Sokołów, gdyż już w 7 sekundzie Polska podwyższyła prowadzenie na 6:1. Po 5 minutach wpadła bramka dla Polski i na tablicy można było zobaczyć wynik 7:1. Zawodnicy Sokołów zdołali nawet strzelić bramkę w osłabieniu. Długo z tego się nie cieszyli, ponieważ Reprezentacja Polski po 35 sekundach strzeliła 8 bramkę. Ten gol pociągnął za sobą kolejne dwie dla młodych kadrowiczów. Wynik spotkania ustalił zawodnik Sokołów Łukasz Bułanowski.

Najlepsi gracze: Polska U 18 - Mateusz Michalski
                        MKS Sokoły - Jakub Gimiński

MKS Sokoły Toruń - Reprezentacja Polski U 18 3:10 (1:3,0:2,1:5)

W drugim meczu zmierzyły się drużyny Litwy i Kadry Śląska. Po pierwszej tercji wynik wskazywał, że Litwa spokojnie wygra mecz (5:1). Po bezbramkowej drugiej odsłonie, w ostatniej tercji Kadra Śląska wzięła się za odrabianie strat. Choć tę tercję zakończyli zwycięsko (4:1) w całym meczu musieli uznać wyższość rywali.

Reprezentacja Litwy U18 - Kadra Śląska (5:1,0:0,1:4)