Treść strony grudzień_2009

TKH Nesta Toruń
Stoczniowiec Gdańsk
1:0 Z. Kubat as. A. Marmurowicz, 2:1 Ł. Chrzanowski as. J. Dzięgiel, P. Koseda - 1:1 W. Jankowski as. B. Wróbel. 2:2 J. Rzesutko. 2:3 J. Vitek as. B. Wróbel. 2:4 B. Wróblewski. 2:5 M. Furo as. J. Steber, B. Wróbel
Przebieg:
60'
Koniec Meczu.
59'
Koniec kary Rzeszutko.
57.41'
Kara dla Rzeszutko za atak kijem trzymanym oburącz.
56.28'
Kibice Stoczni się cieszą. Sędzia udaje się na video by zobaczyć czy była bramka. Sędzia uznaje bramke. Zdobywca Milan Furo. Asysty dla Stebra i Wróbla.
35.34'
Kara dla Koivisto za nieprawidłowy atak ciałem.
54.38'
Kara dla Lidtke za przeszkadzanie. Czas dla TeKaHa.
53'
TKH zrywa się do ataków. Niestety one nic nie dali.
51.50'
Bomba otrzymuje kare za spowodowanie upadku przeciwnika. Dołęga sam na sam. Wprost w Odrobnego.
48.51'
Kara dla Bomastka.
45.12'
Samobuj. Wróblewski zostaje wpisany do protokołu jako zdobywca bramki.
45'
III Tercja różni się tym od I i II, żę w III tercji nic się nie dzieje.
40.01'
Początek II Tercji.
40'
Koniec II Tercji.
37.25'
Kara dla Chrzanowskiego za nieprawidłowy atak ciałem.
33.54'
Bramka dla Stoczni w osłabieniu.
33'
Talaga z niebieskiej. Odrobny broni.
32.28'
Duże szczęście Plastra. Kara dla Stebra za atak kijem trzymanym oburącz.
30'
TKH chce zdobyć bramke w przewadze. Sędzia odgwizduje spalony w polu bramkowym.
29.36'
Kara dla Wróbla za atak kijem trzymanym oburącz.
27'
Duże szczęście Odrobnego.
26'
Zła gra w przewadze Stoczni.
25.03'
Szczęście Odrobnego. Kara dla Koivisto za trzymanie przeciwnika.
24.12'
Rzeszutko wyrównuje.
22'
Zamieszanie pod bramką TKH. Plaster broni jak w transie.
21'
Plaster pewnie broni strzały Stoczniowca.
20.01'
20'
Koniec I Tercji.
19.35'
Dwujkowa akcja TKH. Dzięgiel podaje do Chrzanowskiego. A ten umieszcza gume w siatce. Bramka do szatni zdobyta przez TKH.
17'
Marmur sam na sam. Guma odbija się od poprzeczki i słupka i wypada przed Odrobnego. Zdaniem kibiców była bramka.
16'
Zamieszanie pod bramką Stoczni. Koniec przewagi TKH.
13.52'
Kara dla Milana Furo za spowodowanie upadku przeciwnika.
12'
Plaster naprawia swój błąd pewną interwencją.
11.45'
Jankowski trafia pomiędzy parkanami. Asysta Wróbla.
11'
Zamieszanie pod bramką Odrobnego. Kubat nie trafia w gume.
9.43'
Kara dla Milana Furo za zahaczanie.
9'
Potężny strzał zawodnika z Gdańska lecz Plaster pokazuje Odrobnemu jak się broni i pewnie chwyta gume w raka.
8'
Rompkowski w słupek. Dużo szczęścia ma teraz TKH. Plaster broni dwa razy sam na sam.
7.21'
Kara dla Burila za trzymanie przeciwnika. Oby z tego nie było bramki.
7'
Plaster spokojnie broni strzały zawodników Stoczniowca.
6.26'
Marmur otrzymuje kare za trzymanie przeciwnika.
4'
Od początku spotkania widać, że dla obu drużyn jest to ważny mecz ponieważ oby dwie drużyny dzielą jedyne cztery punkty. Koniec kar.
3.04'
Rzeszutko otrzymuje kare za spowodowanie upadku przeciwnika. Wielka szansa TKH. 3.22 Talaga otrzymuje kare za trzymanie przeciwnika.
1.11'
Banasiewicz dostaje z krążka, ten ze złości atakuje kijem trzymanym oburącz zawodnika TKH za co otrzymuje kare mniejszą. W 1.59 TKH strzela bramke. Zdobywca Zoltan Kubat asysta dla Marmura.