Treść strony luty_2010

Brąz dla Sokołów!

Sukces w Sosnowcu! Drużyna juniorów młodszych zdobyła brązowy medal zwyciężając w decydującym meczu miejscowy UKS Sielec 5:4!

Spotkanie było niezwykle emocjonujące. Po dwóch tercjach na tablicy widniał remis 2:2. Wszystko rozstrzygnęło się w ostatnich 20 minutach, w którym to torunianie okazali się lepsi wygrywając 3:2 i cały mecz 5:4. Bramki dla torunian zdobyli: Michał Kalinowski, Szymon Maciejewski, Marek Iwański, Adrian Tyburski i Jakub Gimiński.

Dodatkowo nasza drużyna otrzymała nagrodę fair play za najmniejszą liczbę minut karnych (54').

Indywidualnie najlepszym obrońcą mistrzowskiego turnieju został uznany zawodnik MKS Sokoły Jakub Gimiński.

Brąz zdobyty przez naszą młodzież podczas tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która ma rangę Mistrzostw Polski to największy tego typu sukces od wielu wielu lat.