Treść strony sierpien_2004

12:0

W dwumeczu kontrolnym z KS KTH Krynica nasi zawodnicy odnieśli dwa zwycięstwa. Strzelili kryniczanom dwanaście bramek a sami zachowali czyste konto.

W wczorajszym meczu bramki dla naszej drużyny zdobywali: Jarek Dołęga (2), Sławek Kiedewicz (1) oraz Martin Voznik (3).
Spotkanie było momentami bardzo ostre, ale sędziowie (St. Strózik - K. Zygmunt, P. Radzik) szybko reagowali na brutalną grę i odsyłali zawodników na ławkę kar. Karol Piotrowski zaliczył bójkę z Piotrem Mytnikiem. Obaj za ten incydent zostali ukarani dwudziestoma pięcioma karnymi minutami. W sumie sędziowie nałożyli osiemdziesiąt dwie minuty kar, czterdzieści dziewięć dla KTH i trzydzieści trzy dla TKH.

Torunianie wystąpili w składzie:
T. Wawrzkiewicz (M. Plaskiewicz 50:07’) - P. Korczak, Ł. Sokół (I tercja); T. Proszkiewicz (I tercja), R. Suchomski, J. Dołęga (I tercja) - K. Piotrowski, S. Udyansky; D. Laszkiewicz, M. Voznik, A. Myszka - R. Fraszko, R. Tyczyński; T. Jóźwik (od II tercji), Ł. Chrzanowski (od II tercji), T. Nikiel (od II tercji) - P. Dalke (I tercja), P. Bomastek, S. Kiedewicz oraz K. Kuchnicki (od III tercji) i M. Ożóg (nie grał ani minuty).