Treść strony październik_2004

Wojas Podhale Nowy Targ - TKH TyssenKrupp Energostal 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)

Niestety nie udało się wywieźć z Nowego Targu punktów. Mimo, że przez 45 minut torunianie prowadzili z Podhalem ostatecznie musieli uznać wyższość rywala. Losy spotkania rozstrzygnęły się na 2 minuty przed końcem, przy stanie 3:3 Sebastian Biela zdobył w zamieszaniu podbramkowym zwycięską bramkę.

Zagraliśmy poprawnie, niewiele brakowało - mówi strzelec dwóch bramek dla TKH Przemysław Bomastek - niestety przy prowadzeniu 2:0 nie potrzebnie cofnęliśmy się do obrony, chcieliśmy dowieźć do końca ten wynik. To się zemściło, potrafiliśmy się podnieść po stracie 3 bramki, szybko doprowadziliśmy do remisu, na 2 minuty przed końcem grając w osłabieniu straciliśmy 4 bramkę... Dwa zdobyte gole zamieniłbym na chociażby remis w Nowym Targu...

Prosto z Nowego Targu drużyna udała się na Śląsk, już w niedzielę kolejny jakże ważny mecz tym razem w Tychach z miejscowym GKSem.

TKH wystąpiło w następującym składzie:

Wawrzkiewicz; Fraszko (od II tercji K.Piotrowski) – Dąbkowski (2), Laszkiewicz – Voznik – Furo (2); Korczak – Sokół, Bomastek – Proszkiewicz – Dołęga; Rajnoha – Tyczyński (2), Jóźwik – Suchomski - Nikiel

W pozostałych dzisiejszych spotkaniach na uwagę zasługuje rezultat w Gdańsku gdzie miejscowy Stoczniowiec pokonał Comarch Cracovię Kraków 3:2. Niedzielny rywal TKH, GKS Tychy łatwo pokonał beniaminka z Sanoka 8:1, cztery bramki dla tyszan zdobył Artur Ślusarczyk.