Treść strony listopad_2004

Dwory Unia Oświęcim - TKH TyssenKrupp Energostal 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

1:0 PIEKARSKI Grzegorz - STEBNICKI Marek 43 min
2:0 PUZIO Mariusz - STEBNICKI Marek, PIEKARSKI Grzegorz 50 min

Niestety nie udało się drużynie TKH wywalczyć choćby punktu na lodowisku w Oświęcimiu. Mecz rozpoczął się z dwu godzinnym opóźnieniem (ze względu na trudne warunki atmosferyczne podróż torunian znacznie się wydłużyła).

Uważna gra w obronie, próba wyprowadzania kontr, ta taktyka zdawała egzamin przez 42 minuty. W 43 minucie Grzegorz Piekarski po raz pierwszy pokonał Tomasza Wawrzkiewicza. Po stracie bramki torunianie zaatakowali, w 50 min błąd przy wyprowadzaniu krążka bezlitośnie wykorzystał Mariusz Puzio. Do końca zespół TKH walczył o jak najkorzystniejszy wynik, jednak tego dnia Unia okazala sie zespołem lepszym, jednak naszym zawodnikom należą się słowa podziękowania, mimo męczącej podróży rozegrali dobre spotkanie, a o porażce zadecydowały dwa indywidualne błędy.

Po 20 rozegranych spotkaniach TKH z 33 punktami plasuje się na 6 miejscu w tabeli. Okazją do poprawienia tej lokaty będzie niedzielny mecz z Podhalem Nowy Targ początek godz. 17.00. Popularne "Szarotki" pokonały dzisiaj KH Sanok 7:2 a hat-trick zaliczył nowy nabytek Martin Kotasek.

Na niedzielne spotkanie kilka niespodzianek przygotował KLUB KIBICA TKH, ma być kolorowo i wesoło, serdecznie zapraszamy do wspólnego, kulturalnego dopingu wszak ten jest teraz drużynie potrzebny.

"DOBRA ZABAWA TO NA TOR - TORZE PODSTAWA"