- wyjątkowo wyrównane spotkanie zarówno na tafli jak i na trybunach,    kibice obu drużyn nie oszczędzają gardeł

- strzał na bramkę Dalibora Rzimskiego - 11 min. - kara dla zawodnika Uni - Mariusz Jakubik - 2min. - bardzo szybka gra obu drużyn, co chwilę gra z kontry

- kara dla Roberta Fraszko- 2 min. koniec pierwszej tercji

2 Tercja (0 : 1 )

- rozpoczęła się druga tercja spotkania - kara dla zawodnika Uni - Mariusz Dulęba - 2min. - kara dla zawodnika Uni - Waldemar Klisiak - 2min. - w idealnej sytuacji Tomasz Proszkiewicz, jednak strzela nad bramką - wyborna akcja Roberta Suchomskiego - kara dla Roberta Tyczyńskiego - 2min. - Tomasz Wawrzkiewicz broni strzał Waldemara Klisiaka - 0:1 - Tomasz Jóźwik - 35 min. - kara dla Przemysława Bomastka - 2min. koniec drugiej tercji

3 Tercja (1 : 0)

- rozpoczęła się ostatnia tercja spotkania - kara dla Milana Furo - 2min. - wspaniała postawa bramkarza Tomasza Wawrzkiewicza - pozostało 15 min. do zakończenia spotkania - kara dla Daniela Laszkiewicza - 2min. - Tomasz Wawrzkiewicz jak dotąd nie do pokonania - kara dla zawodnika Uni - Wojciech Wojtarowicz - 2min. - kara dla Martina Voznika - 2min. - 1:1  - Mariusz Puzio - 57 min - kara dla zawodnika Uni - 2min. - ostatnia minuta regulaminowego czasu gry - kara dla Sebastiana Kowalówki - 2min. koniec III tercji