- W bramce TKH, Tomasz Wawrzkiewicz
- Mecz wyrównany, ataki z obu stron...
- Kara dla Wilczka (2 min) [Podhale]
- kara dla Bukny (2+10 min) [TKH]
0:1 - GOOOOOOOOOOL Łukasz Sokół otwiera wynik spotkania ( Proszkiewicz zalicza asystę)
-
Kara dla Romanovskis'a (2 min) [TKH]
1:1 - GOL dla Podhala, Różański wyrównuje z podanie Sroki [+1]
-

Koniec I Tercji

Podsumowanie:
Pierwsze minuty to przewaga Podhala W 6 minucie objechał bramkę Jakes i o mało nie zaskoczył wracającego po kontuzji Wawrzkiewicza. Mecz zaczyna nabierać tempa. Groźnym strzałem zagraża bramce gości Gil. 7 minuta przynosi kolejną groźną sytuacje Kacir przeprowadził wspaniałą akcję zakończoną równie piękną obroną. Kolejne minuty to kary najpierw dla Podhala Wilczek następnie Bukna 2 +10 za niesportowe zachowanie. Kilkanaście sekund później wpada bramka dla Torunia. Przypominają się ostanie spotkania gdy Podhale mało skutecznie atakuje a bramki strzelają przeciwnicy. Podhale gra w przewadze i próbuje nadrobić szybko straty. Nie udaje się to Hajnosowi oraz Sroce. Na 20 sekund przed końcem kary wyczynu tego dokonuje Różański. Kolejne minuty to akcje zarówno z jednej jak i z drugiej strony. W 14 minucie doskonałą obroną popisał się Rajski broniąc sam na sam. Końcówka tercji zdecydowanie na korzyść Szarotek, chociaż Toruń nie pozostawał dłużny i miał kilka sytuacji strzeleckich. Tercja kończy się remisem 1-1