Treść strony SEZON 2005/ 2006

Wyrównany pojedynek.

Do rozstrzygnięcia sobotniego spotkania Torunian z SMS I PZHL niezbędna była dogrywka.
Pierwsza tercja nie obfitowała w bramki. Pomimo kilku wypracowanych sytuacji zakończonych strzałem, żaden z bramkarzy nie wyciągał gumy z siatki. W toruńskiej bramce świetnie spisywał się Łukasz Kiedewicz, po przeciwnej stronie niezawodny był Kamil Kosowski.
Druga tercja rozpoczęła się pomyślnie dla TKH. W trzeciej minucie bramkarz Sosnowca wyjechał za bramkę, "tłok" uniemożliwił mu powrót na posterunek, a w tym czasie Mariusz Kuchnicki podał krążek do Mateusza Wiśniewskiego i ten umieścił go w pustej bramce.
Trzecia tercja rozpoczęła się atakiem Sosnowca na grającą w osłabienu drużynę toruńską. Akcja była tak porywająca, że sędzia kar zapomniał o wypuszczeniu Torunian na lód po zakończeniu kary. Bramka strzelona przez SMS nie mogła być w tej sytuacji uznana. W dziesiątej minucie trzeciej tercji "zamieszanie" podbramkowe wykorzystał Adrian Maciejko wyrównując 1:1.
W regulaminowym czasie żadna z drużyn nie zdołała strzelić decydującego gola. W dogrywce, gdy na ławkę kar powędrował zawodnik szkółki, drużyna toruńska przejęła inicjatywę i pół minuty przed końcem spotkania Mariusz Kuchnicki zdobył zwycięską bramkę.

Wynik meczu TKH II - SMS I PZHL  2:1(0:0, 1:0, 0:1, 1:0)

25 Przemysław Dalke - bramkarz rezerwowy
27 Marcin Gimiński - obrońca (kara: 2 min.- zahaczanie)
4 Bartosz Rutkowski - obrońca
39 Mateusz Wiśniewski - napastnik
66 Mariusz Kuchnicki - napastnik
68 Maciej Ożóg - napastnik
9 Kamil Kuchnicki - obrońca (kara: 2 min.- nadmierna ostrość w grze)
11 Sebastian Szostak - obrońca (kary: 2 min.- przeszkadzanie; 2 min.- zahaczanie)
31 Paweł Dalke - napastnik (kara: 2 min.- przeszkadzanie)
10 Łukasz Chrzanowski - napastnik (kara: 2 min.- przeszkadzanie)
17 Piotr Winiarski - napastnik
77 Patryk Pronobis - obrońca (kara: 2 min.- inne przewinienia)
5 Rafał Noworyta - obrońca
6 Tomasz Peksa - obrońca (kara: 2 min.- przeszkadzanie)
20 Bartłomiej Bomba - napastnik (kary: 2 x 2 min.- atak kijem trzymanym oburącz)