I TERCJA

- Na spotkanie dojechała, około 40 osobowa grupa Kibiców z Gdańska!
- W toruńskiej bramce zagra "Waha", natomiast "świątyni Stoczni" będzie strzegł Odrobny.
- "Pierwszy krążek" został rzucony na lód.
-1' Szybki początek gospodarzy, Proszkiewicz podaje do Radwańskiego, lecz temu odskoczył krążęk
-2' Kontratak gości - Hurtaj trafia w Wahę
-3' Kara dla Urbanowicza (2min) za przeszkadzanie, jednak ze względu na poniesioną kontuzje na ławce siada Rzeszutko..
-4' Krążek pop strzale Dołęgi i dobitce Radwańskiego staje na lini bramkowej!
-5' Proszkiewicz ponownie testuje refleks Odrobnego - bez skutku
-5' Zespoły grają w pełnych zestawieniach.
-6' Stoczniowiec odważnie atakuje, jednak jak narazie nie potrafi wypracować sytuacji strzeleckiej..
-8' Bardzo ładny szybki mecz, krążekj wędruje z tercji do tercji, jednak póki co przewafę mają gospodarze.
-9' Fantastyczna akcja drugiego ataku, krążek wędrował jak po sznurku, jednak Bomastek stojąc tuż przed Odrobnym nie potrafił umieścić go w bramce.
-10' Kara dla Korczaka - 2min - za zachaczanie
-11' Stoczniowiec ma problemy z założeniem zamka. Ładna gra obronna TKH.
-12' Koniec kary, goście praktycznie nie zagrozili bramce Wahy.
-13' Kolajna ładna akcja drugiego ataku TKH, jednak krążek po strzale Bucharana njie trafia w bramkę.
-14' Zachariasz próbował pokonać Wahę, jednak bez skutku - ładna indywidualna akcja.
-15' Gospodarze po raz kolejny próbują otworzyć wynik spotkania, jednak Odrobny broni strzały najpierw Proszkiewicza a później Kłysa
-17' Akcja Stoczni - Rompkowski strzela z niebisekiej, ale bez skutku.
-18' Kara dla Zachariasza - 2min - za zachaczanie
-18' Akcja TKH, Kłys podaje do Proszkiewiocza, jednak ten nie trafia czysto w krążek - miał pustą bramkę.
-19' Piekielnie mocny strzał Dąbkowskiego, krążek trafia w Bomastka - zawodnik musiał zjechać z lodu.
-20' Kara dla Juraska - 2min- za spowodowanie upadku przeciwnika.

Koniec I Tercji, Kibice mogli zobaczyć, szybki i ładny hokej. Przewaga w tej części meczu należała do gospodarzy, ale po grze gości widać, że nie oddadzą łatwo punktów.

________________________________________________________________

II TERCJA

-II Tercja rozpocznie się z lekkim opóźnieniem, ponieważ gospodarze zażądali pomiaru kamizelki Odrobnego.
-W wyniku dokananego pomiaru, stwierdzono, że bramkarz poisadał nieregulaminowe naszywki na kamizelce. Drużyna gości została ukarana 2 minutową karą.
-Rozpoczynamy II Tercję.
-Gospodarze będą grać, przez 3 min i 26 sekund w podwójnej przewadze.
-21' - Zawodnicy TKH nie potrafią założyć zamka.

-22' - GOL dla drużyny Stoczniowca, Skutchan wyprowadza drużynę gości na prowadzenie. Bramka zdobyta w osłabieniu!!!
-23' -  Zespoły grają w pełnych zestawieniach.
-24' - Kara dla TKH za zbyt dużą liczbę zawodników na lodzie. (2min)
-24' - Kontratak gospodarzy, ładna dwójkowa akcja Proszkiewicza i Dołęgi, niestety strzał Proszkiewicza broni Odrobny.
-25' - Kara dla Bomastka - 2min - za przeszkadzanie
-26' - Goście zakładają zamek i raz po raz testują Wahę.
-26' - Kara dla Bucharana -2min- za zachaczanie
-27' - Piękny strzał Zachariasza, jednak Waha nie daje sie pokonać.
-28' - Zespoły grają w pełnych zestyawieniach.
-29' - Kara dla Marmurowicza i Smeji - 2min
-30' - Sokół oraz Kłys próbują strzałów z klepki, ale bez skutku.
-31' - Kara dla drużyny TKH za zbyt dużą ilość zawodników na lodzie.
-31' - Strzał Jankowksiego - Waha stoi na posterunku.
-32' - Stoczniowiec zcałuy czas atakuje, do końca kary TKH pozostało 30 sekund.
-34' - Furo w sytuacji sam na sam, niestety Leśniak fauluje i zawodnik nie mógł oddać strzału.
-34' - Kara dla Leśniaka - 2min- za spowodowanie upadku przeciwnika
-35' - Kara dla Benasiewicza - 2min- za spowodowanie upadku prezeciwenika
-36' - Fantastyczna interwencja Odrobnego po strzale Sokoła.
-36' - Kara dla Juraska - 2min - za uderzanie kijem
-37' - Gospodarze zupełnie nie potrafią sobie poradzić z obroną Stoczniowca.
-38' - Drużyna TKH ma problemyh z założeniem zamka.
-39' - Zespoły grają w pełnych zestawieniach.
-39' - Kocioł pod bramką Stoczni, Odrobny uwija się jak w ukropie - bramka nie pada.
-39' - Kara dla Benasiewicza - 2min
-40' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL Radwański doprowadza do remisu. Sokół notuje asystę!

Koniec II Tercji.
Drużyna Stoczniowca w drugiej odsłonie spotkania posiadała zdecydowaną przewagę, pomimo licznych kar gdańszczanie umiejętnie się bronili.

_______________________________________________________________

III TERCJA

- Rozpoczęła się ostatnia odsłona spotkania.
-41' - Kara dla Radwańskiegp - 2min - za przeszkadzanie
-41' - Bardzo ładna gra w defensywie TKH, goście mają problemy z wjazdem do tercji.
-43' - Kara dla Radwańskiego - 2min - za rzucenie przeciwnika na lód
-44' - Proszkiewicz próbował zaskoczyć Odrobnego, lecz nic z tego. Goście nadal nie potrafią przsełamać defensywy TKH.
-45' - Fantastyczna interwencja Wahy po strzale Hurtaja.
-45' - Dołęga testuje Odrobnego, wynik bez zmian.
-47' - Bucharan w indywidualnej akcji, jednak obrońcy Stoczniowca nie dopuszczaja do strzału.
-47' - Waha po raz kolejny pokazuje swoje nieprzeciętne umiejętmności. Strzelał Wróbel.
-48' - Bardzo ładna akcja Stoczniowca. Jankowski nie potrafił strzelić bramki będą tuż przed Wahą.
-48' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Bucharan wyprowadza "Stalowe Pierniki" na prowadzenie.Suchomski notuje asystę.
-49' - Indywidualna akcja Marmurowicza,jednak Odrobny jest na posterunku.
-50' - Fenomenalna interwencja Odrobnego po strzale Dołęgi. Zatrzymał krążek lecący w samo "okienko".
-50' - Kara dla Drzewieckiego - 2min- za atak łokciem
-52' - Fraszko dwukrotnie próbuje zaskoczyć Odrobnego strzałem z klepki - bez skutku.
-53' - Ładna akcja pierwszego ataku TKH, Kłys strzela, ale Odrobny stoi na posterunku.
-54' Kara dla Słodczyka - 2min- za atak łokciem
-55' - Stocznia umiejętnie się broni nie dopuszczając do strzałów na bramkę Odrobnego.
-55' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Proszkiewicz wpisuje się na liste strzelców. Proszkiewicz zmienia kierunek lotu krążka po strzale Kłysa.
-57' - Ładna akcja Marmurowicza, który wykłada krążek Bomastkowi. Strzał minimalnie niecelny.
-58' - Kolejna akcja TKH - Proszkiewicz wykłada krążek Radwańskiego, lecz obrońcy Stoczniowca blokują strzał.
-59' - Stoczniowiec za wszelką cenę próbuje doprowadzić do remisu, jednak gra defensywna TKH funkcjonuje bez zarzutu.
-60' - Czas dla drużyny Stoczniowca