I Tercja

-Rozpoczęła się I Tercja
-W bramkach Wawrzkiewicz i Witek .
- 1' - Kara dla Chrzanjowskiego - 2min - za rzucenie przeciwnika na bande
- 2' - Ładna akcja TKH, Bucharan z Proszkiewiczem mają przed sobą jedynie Witka, nietety podanie Bucharana jest nieprecyzyjne.
- 3' - Unia próbuje założyć zamek, jednak gospodarze bardzo mądrze grahją w obronie, dzięki czemu Waha nie musi interweniować
- 3' - Wygrane wznowienie przez Unię, natychmiastowe uderzene Jarosa, Waha broni
- 4' - Jaros ponownie w indywidualnej akcji, Waha znowu górą...
- 5' - Tempo meczu jest bardzo niskie, aktualnie Unia posiada optyczną przewagę.
- 6' - Fantastyczna akcja III ataku TKH, Marmurowicz wykłada krążek Milanowi FURO, a ten stojąc przed bramkarzem nie potrafi umieścić krążka w bramce. Ładna interwencja Witka.
- 7' - Kara dla Klisiaka - 2 min -
- 7' - Gospodarze zamykają hokeistów Unii w ich tercji obronnej
- 8' - Kara dla Połącarza - 2 min - za trzymanie
- 8' - Trwa oblężenie bramki Witka
- 8' - Koniec kary Klisiaka|
- 9' - Piękne podanie Proszkiewicza do Bomkastka, niestety Witek znowu broni
-10' - Koniec kary Połącarza
-10' - Bardzo ładna akcja Unii - Radwan podaje do Jarosa, a ten nie trafia w światrło bramki
- 11' - Radwan w kolejnej akcji, tym razem indywidualnie, jednak krążek łapie Waha.
- 11' - Goście przycisnęli, Waha troi się w bramce.
- 12' - Kolejna akcja Unii, tym razem Klisiak wykłada Jarosowi, krążek mija bramkę
- 13' - GOOL! Unia wychodzi na prowadzenie! S.Kowalówka wpisuje się na liste strzelców. Wojtarowicz i Modrzejewski asystują
- 14' - Ładna akcja gospodarzy - Proszkiewicz podaje do Bucharana, ale ten nie potrafi opanować krążka - przedx sobą miał jedynie Witka
- 16' - Fatalny błąd Radwańskiego, krążek przejmuje Modrzejewski i momentalnie oddaje strzał na bramkę - Waha broni
- 18' - Kara dla Stachury - 2 min - za rzucenie przeciwnika na bande
- 18' - Kara indywidualna dla Kwiatka - 10 min
- 19' - Gospodarze zamykają hokeistów Unii w ich tercji obronnej i próbują doprowadzić do wyrównania
- 20' - Bardzo niemrawe tempo meczu - goście sprawiają wrażenie, jakby im bardziej zależało na wyniku od gospodarzy

Koniec I Tercji

II Tercja

- Rozpoczęła się II Tercja
- 21' - GOOLL! Bardzo szybki początek Unii - Jaros podaje do Stachury, a ten "kładzie" Wahę i umieszcza krążek w bramce
- 22' - Ładna akcja Marmurowicza i Dzięgiela - nietstety krążek po strzale Dzięgiela mija bramkę
- 23' - Kara dla Modrzejewskiego - 2 min - za niebezpieczną grę wysokim kijem
- 24' - Gospodarze nie potrafią zagrozić bramce Witka
- 25' - Kara dla Sokoła - 2 min - za uderzanie
- 26' - Unia zakłada zamek i raz po raz testuje Wahę
- 26' - Kara dla Korczaka - 2 min - za rzucenie przeciwnika na bande
- 27' - Koniec kary Sokoła
- 28' - Kara dla Jarosa - 2 min - za uderzanie
- 28' - Koniec kary Kwiatka
- 29' - GOOOOOOOOOOOOL! Marmurowicz wpisujue się na liste strzelców, wykańczając ładna akcję zespołu  - Koraczak i Dąbkowski asystują
- 30' - Gospodarze nabrali wiatru w żagle i raz po raz testują WItka
- 31' - Strzał S.Kowalówki z wysokości punktu wznowień w tercji obronnej TKH - Waha broni
- 32' - Dzięgiel podaje do Marmurowicza, a ten strzela na bramkę Witka, jednak jego strzał zostaje zablokowany przez jednego z obrońców
- 34' - Gospodarze za wszelką cenę próbują wurównać, jednak zawodnicy Unii grają skutecznie w obronie.
- 35' - Fantastyczna akcja trójki - Marmurowicz-Furo i Dzięgiel - Witek broni
- 36' - Potężny strzał Kosedy z niebieskiej - Witek paruje strzał.
- 37' - Kara dla Bucharana - 2 min - za zahaczanie
- 38' - Bardzo ładna akcja Marmurowicza, wymanewrował obrońce i oddał strzał na bramkę Witka, bramkarz Unii jednak broni.
- 40' - Sebastian Kowalówka ponownie zmusza Wahę do pokazania swoich umiejętności - Unia przebudziła się po okresie przewagi TKH
- Koniec II Tercji
-
-

III Tercja

- Rozapoczęła sięOstatnia Tercja Spotkania
- 41' - Jaros w indywidualnej akcji - Koseda go powstrzymuje
- 43' - Jarek Dołęga w akcji sam na sam - Witek broni
- 44 - Ładna akcja II ataku - niestety Bucharan nie potrafił wykończyć akcji
- 45' - Prerwa w grze spowodowana kontuzją Milana Furo
- 46' - Gospodarze próbują doprowadzić do remisu, ale goście grają bardzo mądrze w obronie i skutecznie wybijają zawodników TKH z rytmu
- 47' - Kara dla Klisiaka i Kosedy - 2 min
- 47' - Kara dla Stachury - 2min - za uderzanie
- 48' - Proszkiewicz z niebiskeij - Witek broni bez problemu
- 49' - Gospodarze pomimo przewagi liczebnej nie potrafi stworszyć dogodnej sytuacji do strzelenia bramki
- 49' - Zamieszanie pod bramką Witka - Bucharan nie trafia w krążek - miał pustą bramkę
- 51' - Dołega objechał bramkę podał do Kosedy, a ten uderza niecelnie
- 52' - Drużyna Unii ogranicza sie do wybijania krążka i czekania na ewentualny kontratak
- 54' - Dąbkowski strzela z niebieskiej, krążek mija bramkę
- 55' - Ładna akcja I ataku - - Dołęga wykłada krążek Proszkiewiczowi a ten uderza na bramkę - Witek broni
-56' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sokół strzałem z niebieskiej pokonuje Witka!!
- 57' - Trwa napór gospodarzy
- 58' - Dąbkowski pikielnie mocno uderza z niebiskiej - Witek broni
- 59 - Kara dla Modrzejewskiego i Dąbkowskiego - 2min
- 60' - Dołęga marnuje wyśmienitą okazje do zdobycia bramki - nie trafia do pustej bramki - Ładna interwencja Witka
-
Konjiec III Tercji - zaraz rozpocznie się dogrywka

- 62' - GOOOOOOOOOOOOOOOL! Piękna trójkowa akcja Marmurowicza - Dzięgiela i Kosedy, ten ostatni wykańcza akcje.