Treść strony styczeń_2007

Comarch Cracovia - TKH ThyssenKrupp 5:2 (0:0, 2:1, 3:1)

60 KONIEC SPOTKANIA! CRACOVIA ZASŁUŻENIE WYGRAŁA Z TKH TORUŃ 5:2!!!
59 Kozendra! Uderzył potężnie, ale Plaskiewicz nie dał się zaskoczyć..goście już w pełnym zestawieniu
58 5 na 4! Na taflę powrócił Piotrowski
57 Aaaach! Cerny uderzał, dobijał Prokop, ale krążek jakimś cudem nie wpadł do bramki! 5 na 3! 2 minuty kary dla Milana za zahaczanie
56 Pasy w przewadze! 2 minuty kary za zahaczanie otrzymał Karol Piotrowski
55 Leszek Laszkiewicz nie wykorzystał sytuacji sam na sam!
54 5:2! Vercik ładnie ograł defensywę Pasów i pewnie pokonał Rafała Radziszewskiego
53 Ponownie uderzał Dąbkowski - tym razem niecelnie. 2 minuty kary dla Csoricha za atak ciałem! 3 na 5! Juz tylko 4 na 5, bo Piotrowski wrócił na taflę
52 Fragment słabszej gry obu stron - przed chwilą uderzał Dąbkowski, ale Radzik był na posterunku
51 I znów grać będziemy w osłabieniu - tym razem 2 minuty kary za zahaczanie orzymał Piotrowski
50 TKH gra już w pełnym zestawieniu
49 Laszkiewicz! Plaskiewicz broni jego uderzenie
48 Michał Piotrowski w swoim debiucie po powrocie do drużyny chciał strzelić bramkę - lepszy okazał się Plaskiewicz. 2 minuty kary za nadmierną ostrość dla Suchomskiego
47 Gramy już w pełnym zestawieniu
46 Rezerwowy bramkarz TKh też gra niepewnie - w glupi sposób oddał piłkę Pasom, ale nasi hokeiści nie potrafili skorzystać z prezentu
45 Trener gości zauważył, że Wawrzkiewicz jest dziś w słabszej formie i zdecydował się na zmianę w bramce - stanął w niej Plaskiewicz. 2 minuty kary dla Gila
44 Fantastyczne 3 minuty!!!! 5:1!!!! Swoją bramkę zdobywa Leszek Laszkiewicz! Znów nie popisał się bramkarz, którzy przepuścił krążek między nogami
43 4:1? Nieee! Podlipni bliski był zdobycia drugiej bramki w tym spotkaniu, ale minimalnie spudłował! Teraz już 4:1!!!!! Gola zdobył Jastrzębski po błędzie bramkarza!
42 Gooooooool!!!!!!! Po pewnym strzale z 5 metrów Prokop pewnie pokonał Wawrzkiewicza! 3:1!!!
41 Początek III tercji - pierwszy bulik dla TKH
40 Comarch Cracovia zdobywa gola, ale sędziowie po obejrzeniu powtórki podejmą decyzje, czy zaliczyć bramkę. A jednak bramka!!! Gola zdobył Daniel Laszkiewicz! KONIEC II TERCJI!
39 Znów gramy w przewadze! Marmurowicz otrzymał 2 minuty kary za zahaczanie
38 TKH już w pełnym zestawieniu - Pasy nie potrafiły wykorzystać gry w przewadze
37 Zamek! Słaboń uderza, ale krążek nie wpada do bramki! Już tylko 5 na 4 - Kłys powrócił na taflę
36 Gramy 5 na 3! Vercik 2 minuty kary za trzymanie kijem przeciwnika! To szansa dla Comarch Cracovii!
35 Pasy w przewadze! 2 minuty kary dla Kłysa za przeszkadzanie
34 Leszek Laszkiewicz! Uderzał, ale Wawrzkiewicz wyprawia dziś cuda w bramce TKH
33 Szkoda tej bramki, bo kilka sekund wcześniej Leszek Laszkiewicz pędził wraz z Piekarskim oko w oko z bramkarzem, ale zmarnowali wysmienitą sytuacje..trzeba jednak grać dalej...
32 2 minuty kary za nadmierną ostrość dla Pasiuta - Pasy w osłabieniu. 1:1. Radzik miał juz krążek w ręce, ale ten jakoś wpadł do bramki - gola zdobył Kłys
31 Uderzał Radwański, ale nie trafił w bramkę...na trybunach rozbrzmiewa głośna lokomotywa!
30 Ależ groźny kontratak gości! Marmurowicz próbował pokonać Radzika, ale ten po raz kolejny nie dał się zaskoczyć! TKH w pełnym zestawieniu
29 Wajda uderzył, ale Wawrzkiewicz wybronił jego uderzenie
28 Goście już w pełnym zestawieniu..ale tylko na chwilę - 2 minuty kary dla Proszkiewicza za rzucenie przeciwnika na bandę
27 2:0? Nie!! Prokop nie trafił w krążek!
26 Goście grać będą w osłabieniu - Sokół otrzymał karę 2 inut za przeszkadzanie oraz 10 minut za niesportowe zachowanie
25 Goooooooooool! Kapitan Comarch Cracovii, Zbigniew Podlipni uderzył z 3 metrów i wpakował krążek do bramki!
24 Gramy już 5 na 5! Na taflę powrócili: Cerny i Podlipni!
23 Radzik fenomenalnie wybronił dwa uderzenia TKH! Tym razem goście zamknęli nas!
22 Gramy 3 na 5! 2 minuty dla Podlipniego za rzucenie przeciwnika na bandę
21 Początek drugiej tercji - Pasy przystapią w osłabieniu, bowiem Cerny otrzymał w ostatniej sekundzie pierwszej tercji karę za zbyt ostrą grę
20 Pasiut juz na tafli! Csorich również! KONIEC I TERCJI - JAK NA RAZIE REMIS 0:0.
19 Kapitalna gra naszej trójki! TKH nie potrafi nawet nam załozyć zamka!
18 Teraz Comarch Cracovia grać będzie w osłabieniu - Pasiut otrzymał 2 minuty kary za atak łokciem. Będziemy grać w trójkę! 2 minuty za spowodowanie upadku dla Csoricha!
17 Goście grają już w pełnym zestawieniu
16 Laszek Laszkiewicz! Uderzył z niebieskiej linii, ale Wawrzkiewicz nie dał się zaskoczyć
15 2 minuty kary za trzymanie dla Kamila Piotrowskiego (TKH) - Pasy w przewadze!
14 Radzik! Tym razem wybronił uderzenie Marmurowicza!
13 Słaboń strzela, krążek odbija się jeszcze od łyżwy Leszka Laszkiewicza, ale nie wpada do bramki!
12 Brawo Radzik! Kapitalnie wybronił strzał Vercika z 4 metrów!
11 Daniiel Laszkiewicz juz po raz drugi znalazłby się w bardzo dobrej sytuacji, ale krążek został podany zbyt mocno i napastnik nie siegnął go
10 Na taflę powrócił Vercik - gramy 5 na 5
9 Ależ mieliśmy szczęście! Metr od bramki Radzika znalazł się Ambruz, ale nie trafił w krążek!
8 4 na 4! Vercik otrzymał 2 minuty kary za zahaczanie. Pasy już w pełnym zestawieniu!
7 Pierwsza i do tego bardzo udana interwencja Radziszewskiego - strzelał Ambruz
6 Tym razem to Comarch Cracovia grać będzie w osłabieniu - 2 minuty kary za zahaczanie dla Cieślaka
5 Szczęścia próbował Cerny, ale jego uderzenie zostało zablokowane. Goście już w pełnym zestawieniu
4 Piekarski! Uderzył piekielnie mocno, ale krążek nie wpadł do bramki. Comarch Cracovia w natarciu!
3 Juz gramy! Daniel Laszkiewicz znalazłby się oko w oko z Wawrzkiewiczem, ale zgubił krążek. Pierwsza kara w tym meczu - 2 minuty dla Radwańskiego za niebezpieczną grę kijem. Pasy w przewadze!
2 Przerwa w grze - poruszenie i przemieszczenie bramki TKH
1 Początek spotkania! Pierwszy bulik dla gości z Torunia

Doczekaliśmy się! Po kilkumiesięcznym przymusowym (bo spowodowanym remontem hali przy ulicy Siedleckiego) rozbracie z Krakowem hokeiści Comarch Cracovii wracają tam, gdzie ich miejsce. Dziś zmierzą się w wyremontowanej hali z TKH Toruń. Rywal zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli Ekstraligi Hokejowej, z kolei „Pasy” są liderami. Ze względu na uroczystości mecz rozpocznie się o godzinie 18:30.

Wspaniała atmosfera na trybunach hali przy ulicy Siedleckiego! Comarch Cracovię dopingować będzie komplet publiczności!

Comarch Cracovia: Radziszewski (Kachniarz) - Piekarski, Csorich, L.Laszkiewicz, Słaboń, Hartmann - Cerny, Gil, Podlipni, Prokop, Pinc - Galant, Wajda, D.Laszkiewicz, Pasiut, Jastrzębski - Landowski, Kozendra, Piotrowski, Cieślak, Witowski

TKH Toruń: Wawrzkiewicz (Plaskiewicz) - Sokół, Kłys, Vercik, Ambruz, Furo - Fraszko, Dąbkowski, Bomastek, Proszkiewicz, Marmurowicz - Dalke, Dzięgiel, Chrzanowski, Koseda, Piotrowski - Radwański, Suchomski, Milan