- 4' - Totalne zamieszanie pod bramką Stoczni, Rompkowski w ostatniej chwili wybija krążek z tercji. Gol wisiał w powietrzu
- 4'- Koniec kary Ryabenko
- 5' - Kara dla Kosedy  - 2 min - za spowodowanie upadku przeciwnika
- 5 - Kara dla Hulta - 2 + 10 min - za atak łokciem i niesportowe zachowanie
- 6' - GOOOOOOOOOOOOOL! Bomastek wygrywa pojedynek sam na sam z Odrobnym! Proszkiewicz popisał się idealną asystą!
-6' - Kara dla Dąbkowskiego - 2 min - za nieuzasadnioną ostrość w grze i Juraska - 2 min - za atak łokciem
-7' - Gospodarze zakładaja zamek, najpierw Kłys uderza z niebieskiej, a później Ambruz dobija... wynik nie ulega zmienie

-8' - Słodczyk strzela z nadgarsta, Plaskiewicz broni
- 9  - Hurtaj w sytuacja sam na sam ... Plaskiewicz broni!!!
-10' - Jankowski strzela z okolic niebieskiej... Plaster ponownie broni
- 11' - Ambruz otrzymał krążek stojąc tuż przed Odrobnym., ale nie potrafił umieścić go w bramce
- 13 - Słodczyk próbował zaskoczyć Plaskiewicza strzałem z nadgarstka.. nic z tego
-13' - Błąd Kosedy, stracił krążek tuż przeds brmką, jednak Reszutko nie skorzystał z prezentu-
-14 - Kara dla Milana - 2 min - za zahaczanie
- 15' - Stoczniowiec zakłada zamek i raz po raz niepokoi  Plaskiewicza
- 15' - Małe przepychanki pod bramką torunian.. już wszystko zostało wyjaśnione
- 16 - Piękna akcja Marmuroiwicza, podał idealnie do Roberta Suchomskiego, ten momentalnie strzelił, ale Odrobny był tam gdzie być powinien
- 17' - Zachariasz wygrywa wznowienie, podaje do Jankowiskiego, ten momentalnie strzela z nadgarstka, ale Plaskiewicz jest dzisiaj Fantastycznie dysponowany. Bez problemu łapie krążek, lecący w kierunku okienka bramki.!!
-20 - Zdenek Jurasek uderza z okolic bulika.. Plaskiewicz broni na raty
-20  - Fantastyczna akcja Proszkiewicza! Wymanewrował obronę Stoczni i strzeli z nadgarstka, krążek minimalnie minął światło bramki!
-Koniec I tercji

II Tercja

- Rozpoczęła sie II Tercja
- 21 - Szybki początek torunian, Milan Furo znalazł siew sytuacji sam na sam, lecz nie potrafił jej wykorzystać .Krążek minął minimalnie światło bramki.
- 23' - Kara dla Dołęgi - 2 min - za niedozwolony atak ciałem
- 24'- Fatalny błąd Wróbla, Ambruz staje oko w oko z Odrobnym i ... nie ma bramki
- 25' - Ładna gra destrukcyjna torunian
- 25 - Zakończyła sie kara Dołęgi
- 26' - GOL! Rzeszutko zdobywa bramkę z najbliższej odległości.
- 28' - GOL! Skutchan wyprowadza swój zespół na prowowadzenie.
- 28 - Kara dla Ryabenko - 2 min - za zahaczanie
- 29 - Ładna gra gości, torunianie nie potrafią wjechać do tercji gdańszczan, pomimo liczebnej przewagi
- 30' - Koniec kary Ryabenko
- 31' - Ładna gra gości, torunianie nie potrafią poradzić sobie z pressingiem
- 33 - Kara dla Drzewieckiego - 2 min - za trzymanie kija przeciwnika
- 34 - Robert Fraszko uderza z niebieskiej... krążek przeleciał ponad bramką.
- 35 - GOL! - Skutchan zdobywa bramkę!
-36 - Kara dla Zachariasza i Suchomskiego - 2 min
- 36' - Kara dla Hurtaja - 2 min - za zahaczanie
- 37' - Kara dla Kłysa - 2 min - za spowodowanie upadku przeciwnika

- 42 - Zakończyła się kara Kosedy
- 43' - Kara dla Jankowskiego - 2 min - za spowodowanie upadku przeciwnika
- 43' - GOOOOOOOOOOOOL! Ambruz zmienia tor lotu krążka po strzale Sokoła i mamy kontaktową bramkę
- 45' - Błąd Dąbkowskiego, który zgubił krążek. Drzewiecki przejkął krążek i uderzył z okolic niebieskiej... Plaskiewicz broni
- 47' - kara dla Leśniaka - 2 min - za rzucenie na bandę
- 48'- Ładna gra gdańszczan w destrukcji, gospodarze mają problem z założemniem zamka
-50' - Kara dla TKH - 2 min - za nadmierną liczbę zawodników na lodzie
-50' - Kara dla Wróbla - 2 min - za spowodowanie upadku przeciwnika
- 51' - Kara dla Zachariasza - 2 min - za niedozwolony atak ciałem
- 51' - Sokł uderza z niebisekiej... Odrobny broni
-53' - Drużyny występują w pełnych zestawieniach
- 55' - Ładna, indywidualna akcja Hurtaja, minął obronę TKH i próbował wepchnąć krążek do bramki. Plasrter jednak był tam gdzie być powinien.
- 57' - GOL! Drazewiecki pokonuję Plaskiweicza w pojedynku sam na sam. SŁodczyk asystuje
- 58 - Piękne podanie Proszkiewicz, niestety Bomastek nie trafił czysto w krążek i wynik nie ulega zmianie
- 59' - Hult staje oko w oko z Plaskiewiczem, strzela w prawy róg bramki i .... Plaskiewicz łapie krążek.
- 59' - Suchomski podaje do Dołęgi,a ten momentalnie uderza na gdańską bramkę. Krążek leciał pod popprzeczkę, lecz Odrobny obronjił strzał.