Treść strony kwiecień_2007
VI Sponsors Cup już za nami
Dziś zakończony został Międzynarodowy Turniej Sponsors Cup. Zwyciężyła drużyna Niemna Grodno (Białoruś). Gospodarze, MKS Sokoły, zajęli trzecie miejsce.
Oprócz zwycięzców i gospodarzy wystąpiła również słowacka ekipa HK Medvede Dolny Kubin. Stawkę uzupełnili toruńscy ekstraligowcy. Zajęli oni miejsce młodzieżowców ze Szwecji, którzy w ostatniej chwili wycofali się z turnieju. Mecze z udziałem TKH Toruń nie były brane pod uwagę przy ustalaniu końcowej klasyfikacji.
Oto wyniki poszczególnych spotkań:
30.03.2007 (piątek)
MKS Sokoły - Medvede Dolny Kubin 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
0:1 (29:27) - Zámečnik A. (červeny J.)
0:2 (36:17) - Thurský J.
Kary: 39:39
31.03.2007 (sobota)
Medvede Dolny Kubin - Niemen Grodno 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
1:0 (12:44) - Thurský J. (Zámečnik A.)
1:1 (18:42) - Kaptsiuh M. (Markevich F.)
2:1 (32:47) - Budaj R. (Vozár M.)
2:2 (42:08) - Badun A.
2:3 (45:26) - Hrunkouski A. (Badun A., Paulovich A.)
2:4 (59:46) - Feaktsistau M. (Badun A.)
Kary: 18:20
01.04.2007 (niedziela)
Niemen Grodno - MKS Sokoły 6:3 (1:1, 4:1, 1:1)
0:1 (12:52) - Cichewicz K.
1:1 (13:32) - Shnitko P. (Hrunkouski A.)
1:2 (20:29) - Kuchinicki M. (Rutkowski B.)
2:2 (31:00) - Feaktsistau M.
3:2 (31:32) - Bubnovich D. (Shnitko P.)
4:2 (35:21) - Paulovich A. (Feaktsistau M.)
5:2 (39:41) - Feaktsistau M. (Paulovich A.)
5:3 (46:25) - Wieczorek M. (Kuchnicki M.)
6:3 (50:35) - Bagaleisha S. (Feaktsistau M., Paulovich A.)
Kary: 66:62
Końcowa tabela
1. Niemen Grodno 6 pkt. - 10:5
2. Medvede Dolny Kubin 3 pkt. - 4:4
3. MKS Sokoły 0 pkt. - 3:8
Klasyfikacja kanadyjska
Zawodnicy | Punkty | Bramki | Asysty | ||
1. | Feaktsistau Mikita | Grodno | 5 | 3 | 2 |
2. | Paulovich Aliaksandr | Grodno | 4 | 1 | 3 |
3. | Badun Aliaksei | Grodno | 3 | 1 | 2 |
4. | Thurský Jan | Dolny Kubin | 2 | 2 | 0 |
5. | Hrunkouski Aliaksandr | Grodno | 2 | 1 | 1 |
6. | Shnitko Pavel | Grodno | 2 | 1 | 1 |
7. | Zámečnik Adam | Dolny Kubin | 2 | 1 | 1 |
8. | Kuchnicki Mariusz | Toruń | 2 | 1 | 1 |
9. | Kaptsiuh Mikhail | Grodno | 1 | 1 | 0 |
10. | Bubnovich Dzmitry | Grodno | 1 | 1 | 0 |
11. | Bagaleisha Siarhei | Grodno | 1 | 1 | 0 |
12. | Budaj Róbert | Dolny Kubin | 1 | 1 | 0 |
13. | Cichewicz Kamil | Toruń | 1 | 1 | 0 |
14. | Wieczorek Michał | Toruń | 1 | 1 | 0 |
15. | Markevich Fiodar | Grodno | 1 | 0 | 1 |
16. | Červený Juraj | Dolny Kubin | 1 | 0 | 1 |
17. | Vozár Michal | Dolny Kubin | 1 | 0 | 1 |
18. | Rutkowski Bartosz | Toruń | 1 | 0 | 1 |
Nagrody indywidualne
Król strzelców - Mikita Feaktsistau (Niemen Grodno)
Najlepszy napastnik - Mariusz Kuchnicki (MKS Sokoły)
Najleszy obrońca - Aliaksei Badun (Niemen Grodno)
Najleszy bramkarz - Jaroslav Kupčik
Składy drużyn
Niemen Grodno
bramkarze: Laikouski Maksim, Malkin Vadzim
obrońcy: Yavorski Dzmitry (2), Hrunkouski Aliaksandr (2), Badun Aliaksei (2), Paulovich Aliaksandr (2), Shnitko Pavel, Razhkou Maksim, Bagaleisha Siarhei (20)
napastnicy: Oliyev Siarhei (20), Bayarchuk Pavel (2), Todras Anton (4), Markevich Fiodar (4), Feaktsistau Mikita (12), Abramau Vadzim, Bubnovich Dzmitry, Kaptsiuh Mikhail (12), Miranovich Pavel (4)
HK Medvede Dolny Kubin
bramkarz: Kupčik Jaroslav
obrońcy: Toman Rastislav (14), Feja Martin, Grega Matus (4), Schellberger Mich (2), Luptak Tomaš
napastnicy: Sluka Lukaš, Vozár Michal, Zamečnik Adam (2), Červeny Juraj (2), Thurský Jan (27), Repa Pavol (4), Budaj Róbert, Chmara Dominik, Toman Marek (2)
MKS Sokoły Toruń
bramkarze: Dalke Przemysław (4), Machel Sebastian
obrońcy: Rutkowski Bartosz, Pietras Adrian, Lidke Miłosz, Kuchnicki Kamil (4), Cichewicz Kamil (54), Pronobis Patryk (2), Kołsut Jan, Pronobis Robert
napastnicy: Wieczorek Michał (2), Kuchnicki Mariusz, Zabielski Wojciech (6), Gościmiński Kamil (22), Ruszyński Krzysztof (4), Gawrych Grzegorz (2), Winiarski Piotr, Chyliński Tomasz, Rodziewicz Janusz
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęc z turnieju: zobacz
- autor: Indian TKH Fan