- Fraszko z niebieskiej... Witek broni
- Wznowienie w tercji obronnej torunian, krązek otrzymuje Jakes i momentalnie uderza.... Plaster broni
- 6' - Kara dla Jakesa - 2 min - za trzymanie
- 7' - Vercik strzela z nadgarstka, a następnie Fraszko z niebieksiej.... wynik bez zmian
- 8' - GOOOL! Adrian Parzyszek otwiera wynik spotkania, strzałem w samo okienko. Asystę notuje Gonera. Fatalny błąd Burila, któryu nie upilnował Parzyszka, ten otrzymał krążek na niebieskiej lini i strzałem z wysokości bulika pokonał toruńskiego bramkarza
-9' - Kara dla Jastrzębskiego -2 min - za zahaczanie
-11' - Koniec kary Jastrzębskiego
-12'  - Goście w akcji 3 na 1.... i Buril ratuje sytuacje
- 12' - Kara dla Jakesa  -2 min - za trzymanie
- 14'  -Kara dla Sokoła - 2 min - za atak kijem trzymanym oburącz
- 14' - Koniec kary Jakesa
-15' - Kubat uderza z okolic bulika... krążek mija bramkę.
- 17 - GOL - po ładnej akcji, Sarnik w zamieszaniu podbramkowym zdobywa bramkę - asysty notują Piekarski oraz Proszkiewicz
-18 - Ładna akcja Bagińskiego, zakończona strzałem, ale Plaster był na posterunku
- Koniec I Tercji
-

II Tercja

- Rozpoczela sie II tercja
-22' - Indywiduyualna akcja Vercika.. wynik jednak nie ulega zmianie
- 25' - Proszkiewicz strzela z wysokości bulika... Plaster broni na raty
-27' - Vercik próbował zaskoczyć Witka strzałem zza bramki, ale Witek był na posterunku.
-27' - GOOOOOOOOOOOL! Bomastek strzela kontaktową bramkę dla toruniej drużyny. Fraszko zanotował asystę.
-29' - Stalowe Pierniki złapały wiatr w żagle i coraz częściej niepokoją Witka,
-30 '  -Kara dla Vercika - 2 min - za przeszkadzanie
-31'  -GOOOL! Proszkiewicz strzałem w krótki róg pokonuje Plastra. Asystę notuje Jakes
- 33'  - Bacul w idealnej sytuacji... fantastyczna interwencja Plastra
- 34'  -Kara dla Parzyszka - 2 min - za uderzanie
- 35' - Dąbklowski strzela z niebieskiej... Witek odbija krążek.
- 36' - Koniec kary Parzyszka i od razu ładna akcja I ataku. Bagiński mógł zdobyć kolejną bramkę, ale Plaster był na posterunku.
-37' - Sarnik z nadgarstka.... Plaster ponownie popisuje się ładną interwencją
-38 '  -Kara dla Burila - 2 min - za trzymanie
-40 '  - Koniec kary Burila
-40' - Koniec II Tercji

III Tercja

-Rozpoczęła sie III tercja
-43' -Ładna akcja Marmurowicza, minął obrońcę GKSu i próbował zaskoczyć Witka strzałem z nadgarstka
-43' - Kara dla Gwiżdża - 2 min - za bezpośrednie wybicie krążka poza lodowisko z własnej tercji
-44' - Kara dla Parzyszka - 2 min - za zahaczanie
-44' - GOOOOOOOOOOOOOL Kubat popisuje sie pięknym strzałem pod poprzeczkę z niebiskiej linii. Asystę notuje Vercik
-46' - Koniec kary Parzyszka
-47' - Proszkiewicz próbował zaskczsyć Plastra strzałem z nadgarstka, ale trafił w jego kask.
-48' - Kara dla Parzyszka 2 min za trzymanie