Comarch Cracovia: Radziszewski (Jakubowski) – Csorich, Černy, L.Laszkiewicz, Słaboń, D.Laszkiewicz – Marcińczak, Dulęba, Piotrowski, Pasiut, Witowski – Kuc, Kłys, Hlouch, Badžo, Kowalówka – Noworyta, Wajda, Spirin, Cieślak.

TKH Toruń: Kachniarz (Plaskiewicz) – Dąbkowski, Buril, Bomastek, Mravec, Wieczorek – Kubat, Fraszko, Vercik, Hurtaj, Koszarek – Koseda, Semeniuk, Jastrzębski, Chrzanowski, Kuchnicki – Zubek, Dalke, Dzięgiel, Marmurowicz.

Relację prowadzi DG

Minuta
 Wydarzenia
60
 Ale jest też kara dla gości! 2 minuty za uderzanie otrzymał Fraszko, a także indywidualną karę 10 minut za niesportowe zachowanie..2 minuty kary dla Dąbkowskiego..są też 2 dla Pasiuta..KONIEC MECZU!

59
 Pasy do końca grać już będą w osłabieniu -2 minuty kary otrzymał Cerny, a do końca pozostała nieco ponad minuta!

58
 TKH rzuciło się do ostatnich ataków..na razie bez efektów

57
 Kachniarz interweniował teraz aż pod bandą..zostawił pustą bramkę, by zasłonić krążek i ta sztuka udała mu się!

56
 Trener TKH Toruń poprosił o czas dla swojej drużyny..już gramy! Ależ Kowalówka miał doskonałą okazję! Po zagraniu L.Laszkiewicza stanął 3 metry przed Kachniarzem, ale nie zdołał go pokonać!

55
 Goooooooool!!!!!!! Pasiut na pełnej szybkości umieścił krążek między parkanami Kachniarza!!! Bramka padła w momencie, gdy kibice śpiewali Tylko zwycięstwo, Cracovio tylko zwycięstwo:-)

54
 Csorich! Wjechał w tercję gości, po czym uderzył z 8 metrów - Kachniarz broni!

53
 Hlouch próbował uderzyć błyskawicznie po wygranym wznowieniu, ale jego strzał został zablokowany

52
 Pasy już w czwórkę! Comarch Cracovia gra w pełnym zestawieniu!

51
 Trwa oblężenie bramki Radzika..jak na razie Comarch Cracovia radzi sobie bardzo dobrze!

50
 Dwie minuty kary dla Pasów za zbyt duża liczbę zawodników na tafli..na ławce na dwie minuty usiądzie Cieślak..TKH już w pełnym zestawieniu. 3 na 5! Na ławce kar Kłys!

49
 Kuc! Uderzył mocno, ale nie na tyle mocno, by pokonać Kachniarza! Już tylko 5 na 4

48
 Dwie minuty kary dla Burila, który brutalnie powalił D.Laszkiewicza na lód..5 na 3!

47
 Ajajaaaaj! Pasiut stanął sam na sam z Kachniarzem, ale nie zdołał go pokonać! Pasy już w pełnym zestawieniu..2 minut kary dla Marmurowicza za spowodowanie upadku przeciwnika

46
 Cerny! Wjechał w tercję gości, po czym uderzył piekielnie mocno w samo okienko bramki - Kachniarz nie dał się zaskoczyć!

45
 Spirin! Niewiele brakowało, a po strzale Kłysa i obronie Kachniarza doszedłby do krążka! Zabrakło niewiele..2 minuty kary dla Hloucha

44
 Trener Rohacek miesza w składzie - przed chwilą Cieślak grał w drugiej piątce, a teraz Spirin jest w trzeciej

43
 Aaach! Kłys stanął przed doskonałą szansą, ale jego strzał z 5 metrów wybronił Kachniarz

41
 Początek ostatniej tercji - tym razem krążek wygrywają gospodarze. Pasiut! Uderzył z 6 metrów, ale Kachniarz z problemami wyłapał krążek

40
 KONIEC II TERCJI..JAK NA RAZIE REMIS 2:2

39
 Brawo Csorich! Z wielkim spokojem powstrzymał szarżującego na bramkę Pasów Hurtaja

38
 Pasiut! Ładnie włączył się do akcji Pasów i oddał mocny strzał z 7 metrów - Kachniarz broni!

37
 Goście już w pełnym zestawieniu! Hlouch trafia w słupek!!!! Ależ było blisko!!!

36
 Tym razem TKH skutecznie się broni i dobrze wybija krążek daleko od swojej bramki

35
 Kachniarz po raz kolejny wyprawia cuda w bramce!! Krakowianie oddają strzały raz po raz, ale ten broni, broni i jeszcze raz broni..goście już w pełnym zestawieniu..na krótko!! Koseda powędrowął znowu na ławkę kar (2 minuty za przeszkadzanie)

34
 Pasy zamykają gości..Marcińczak! Uderzył bardzo mocno sprzed niebieskiej, jednak wprost w Kachniarza!

33
 Dwie minuty kary dla Kosedy za spowodowanie upadku przeciwnika

32
 Danielowi Laszkiewiczowi chyba nic się nie stało. Starszy z braci wrócił juz do gry! Aaaach! Kowalówka otrzymał świetne podanie od Hloucha i poszedł jeden na jeden z Kachniarzem..nie ma gola!

31
 Dulęba uderzył po raz kolejny na bramkę Kachniarza, jednak krążek zatrzymał się w lesie zawodników gości stojących przed bramką

29
 Hurtaj! Uderzył z lewej strony, ale zbyt lekko by zaskoczyć Radzika...goście są coraz groźniejsi!

28
 Rzut karny dla TKH po faulu na Dzięgielu! Jest wyrównanie! Hurtaj wygrał wojnę nerwów i pokonał Radziszewskiego strzałem pod poprzeczkę

27
 Hlouch uderzył błyskawicznie sprzed niebieskiej - niecelnie

26
 L.Laszkiewicz! Po podaniu Słabonia Leszek ograł obrońcę TKH, ale jego strzał w prawy róg bramki wybronił Kachniarz!

25
 Kuc zdecydował się na strzał z niebieskiej - zbyt lekko, by zaskoczyć Kachniarza

23
 Bomastek! Wjechał w tercję Pasów i uderzył z lewej strony - Radziszewski broni!

22
 Ojooojooj..Dulęba uderzył piekielnie mocno i trafił w nogę (chyba kolano) Daniela Laszkiewicza! Ten upadł na taflę i z grymasem na twarzy opuścił lód

21
 Początek drugiej tercji - krążek dla TKH Toruń

20
 Badzo! Uderzył z sześciu metrów, ale tuż obok bramki! KONIEC I TERCJI

19
 TKH Toruń zdobywa bramkę kontaktową!! Mravec zagrał do Burila, a ten z 4 metrów pokonał Radziszewskiego! Był to gol zdobyty w przewadze

18
 Aaaaach! Pasy mogły zdobyć bramkę w osłabieniu!!! L.Laszkiewicz pomknął z błyskawiczną kontrą, zagrał do Słabonia, jednak jego strzał z 5 metrów wybronil Kachniarz!

17
 Niezbyt długo pobył sobie na tafli Dulęba - po kilkudziesięciu sekundach gry ponownie zawitał na ławkę kar i ponownie na dwie minuty:-)

16
 Tym razem Buril zdecydował się na mocny strzał sprzed niebieskiej - ponownie krążek dobrze odbija Radzik. Pasy już w pełnym zestawieniu

15
 Kubat! Uderzył z niebieskiej, ale dobrze spisał się Radziszewski!

14
 Dwie minuty kary dla Fraszko za zahaczanie - Stalowe Pierniki w osłabieniu..2:0!!!!!!! Leszek Laszkiewicz zagrał zza bramki do swojego brata Daniela, a ten z 3 metrów umieścił krążek w siatce!!! 2 minuty kary dla Dulęby za przeszkadzanie

13
 Aaaaaach!!! Badzo zagrał doskonale na pięty metr do Hloucha, ten uderzył błyskawicznie, ale świetnie zachował się Kachniarz

12
 Kuchnicki wpadł z krążkiem w tercję Pasów, ale mając przy sobie aż trzech krakowskich hokeistów nie zdołał oddać celnego strzału

11
 Ta bramka prędzej czy później musiała paść!!!! Kłys uderzył z niebieskiej, Kachniarz odbił przed siebie, tam dopadł do niej Kowalówka, który zagrał do Badzo! Ten strzelił precyzyjnie!! 1:0!!

10
 Stalowe Pierniki grają już w 4

9
 Comarch Cracovia zamyka gości! Przez 12 sekund TKH grać będzie w 3 - 2 minuty kary otrzymał Koseda!

8
 2 minuty kary dla Hurtaja za spowodowanie upadku przeciwnika..Pasy w przewadze. Kłys! Uderzył sprzed niebieskiej - broni Kachniarz

7
 Piotrowski! Po dalekim podaniu Radzika zdecydował się na błyskawiczny strzał z niebieskiej - ponad bramką

6
 Witowski! Próbował umieścić krążek między parkanami Kachniarza, lecz ten nie dał się zaskoczyć..Pasy mają coraz większą przewagę!

5
 Comarch Cracovia już w pełnym zestawieniu. Coś niesamowitego!! Kachniarz w niepradopodobny wręcz sposób wybronił strzał Kowalówki! Jak na razie bramkarz TKH wyprawia cuda między słupkami!

4
 Bomastek! Znalazł się 4 metry od bramki Radziszewskiego, ale spudłował!

3
 A teraz Kłys!!! Ponownie świetnie interweniuje były bramkarz Pasów, a obecnie zawodnik TKH, Kachniarz..2 minuty kary dla Badzo za trzymanie kija..z kolei goście już w pełnym zestawieniu

2
 Dulęęęęba!!!! Uderzył w swoim stylu, a więc piekielnie mocno z niebieskiej - Kachniarz broni!

1
 Początek spotkania z TKH Toruń! Pierwszy krążek dla drużyny gości. Jest pierwsza kara w tym meczu - 2 minuty otrzymał Dalke za niebezpieczną grę ciałem