Treść strony SEZON 2007/ 2008

Pierwsze koty za płoty

Jaskółki Toruń w swoim pierwszym ligowym spotkaniu uległy mistrzyniom Polski - Atomówkom Tychy.

Tyszanki były zdecydowanymi faworytkami meczu, co udowodniły już w pierwszej tercji, którą wygrały 6:1. Ambitne torunianki walczyły bardzo dzielnie, ale jedyne na co było je stać to honorowa bramka, zdobyta przez Anetę Błaszak.

Druga tercja to także zdecydowana wygrana gości, ale w miarę trwania meczu poziom obu drużyn się wyrównywał. Ostatnia tercja zakończyła się bezbramkowym remisem. Mecz zakończył się rezultatem 1:11.

Jaskółki Toruń - Atomówki Tychy 1:11 (1:6, 0:6, 0:0)