Treść strony SEZON 2007/ 2008

Małe derby Pomorza.

Bardzo ładny mecz rozegrali nasi zawodnicy w sobotę w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Dobra gra zespołowa zaowocowała wieloma sytuacjami bramkowymi. Niestety, niespełna trzy minuty przed końcem meczu Stoczniowiec zdobył wyrównującego gola. Doprowadziło to do dogrywki, w której więcej szczęścia mieli goście. Mecz zakończył się wynikiem 3:4 dla Stoczniowca.
W niedzielnym meczu nasi Juniorzy byli nie do poznania! Chaos jaki wprowadzali na lodowisku skutecznie wykorzystywali przeciwnicy dobijając nas kolejnymi bramkami. W efekcie goście odnotowali drugie zwycięstwo 9:2. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo mała ilość kar w naszej drużynie (w sobotę bez kar, a w niedzielę 2 kary), co jest pozytywną zmianą.