Treść strony SEZON 2007/ 2008

Tym razem bez zwycięstwa.

Na Tor-Torze w ramach Centralnej Ligi Juniorów gościliśmy SMS II PZHL z Sosnowca. W drużynie SMS grało czterech toruńskich zawodników: Patryk Pronobis, Daniel Minge, Jan Kołsut oraz Krzysztof Bojanowski. Nieobecny na lodzie z powodu kontuzji był Piotr Winiarski.
Sobotnie spotkanie zakończyło się wysoką porażką Sokołów 1:7. Początek meczu nie wskazywał na takie zakończenie. Po pierwszej tercji SMS prowadził tylko jedną bramką. W połowie drugiej tercji zdobycie przez "Szkółkę" kolejnej bramki zdopingowało naszą drużynę do odważniejszych ataków - niestety rozbijanych przez przeciwników. Natoniast kontrataki gosci rozgrywane spokojniej owocowały kolejnymi golami.
W niedzielnym meczu do połowy drugiej tercji prowadziliśmy dwoma bramkami, ale kolejne gole należały do SMS. Spotkanie zakończyło się kolejną wygraną Sosnowca 3:2.
Już w najbliższą sobotę nasi juniorzy jadą do Sosnowca. Będzie okazja do rewanżu i do odzyskania straconych punktów.

Mecz z dnia 8.12.2007.

MKS Sokoły Toruń - SMS II PZHL Sosnowiec 1:7 (1:2, 0:2, 0:3)

Kary dla Torunia: 12 min.
Kary dla Sosnowca: 12 min.(w tym 4 min. kar za nadmierną liczbę graczy na lodzie)

Skład Torunia:
Miłosz Ciesielski, Damian Beszczyński, Kamil Kuchnicki (2), Adrian Pietras (4), Kamil Gościmiński (2), Krzysztof Ruszyński (2), Bartosz Jukiel, Miłosz Lidtke, Jan Kołsut (2), Daniel Liczmański, Bartosz Rutkowski, Bartosz Pieniak, Mateusz Kurpiewski, Szymon Wiśniewski, Artur Makowski.
Trener: Leszek Minge.

Skład SMS II:
Michał Wojciechowski, Bartłomiej Nowak, Krzysztof Kantor, Filip Kwieciński, Marcin Papież, Patryk Pronobis, Daniel Minge (2), Bartłomiej Stępień, Jakub Wanacki (2), Maciej Rompkowski, Mariusz Gurazda (2), Patryk Kogut, Mateusz Zięba, Adrian Kowalczyk (2), Kamil Zienkiewicz, Mateusz Bober, Bartłomiej Zdrojewski, Karol Baranowski, Marcin Kabat, Jan Rodziewicz, Mateusz Białek, Mateusz Tylka.
Trener: Mariusz Kieca, Adam Gil.

Mecz z dnia 9.12.2007.

MKS Sokoły Toruń - SMS II PZHL Sosnowiec 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)

2:3 Filip Kwieciński (Daniel Minge) R

Miłosz Ciesielski, Sebastian Machel, Kamil Kuchnicki (2+RK), Adrian Pietras (2), Kamil Gościmiński, Krzysztof Ruszyński, Bartosz Jukiel, Miłosz Lidtke, Jan Kołsut, Tomasz Chyliński, Daniel Liczmański (6), Bartosz Pieniak, Artur Makowski, Szymon Wiśniewski, Mateusz Kurpiewski.

Krzysztof Bojanowski, Bartłomiej Nowak, Krzysztof Kantor, Marcin Papież, Filip Kwieciński, Patryk Pronobis (2), Daniel Minge, Bartłomiej Stępień, Jakub Wanacki, Maciej Rompkowski, Mariusz Gurazda, Patryk Kogut, Mateusz Zięba, Adrian Kowalczyk (2), Kamil Zienkiewicz, Mateusz Bober (2), Bartłomiej Zdrojewski, Karol Baranowski, Marcin Kabat, Jan Rodziewicz, Marcin Obica, Mateusz Tylka.
  • autor: pkiwona@o2.pl