Treść strony grudzień_2008

TKH Nesta - Akuna Naprzód 3:4

Hokeiści TKH Nesta Toruń doznali drugiej z rzędu porażki. Tym razem na toruńskim lodowisku ulegli janowianom 3:4.

Podobnie jak w Gdańsku, również w niedzielę torunianie musieli gonić wynik. Po nieskutecznej grze w pierwszych dwóch tercjach gospodarze przegrywali już 0:3.

Dopiero w trzeciej tercji padły bramki dla torunian. W 47 minucie spotkania na 1:3 trafił Mariusz Jastrzębski. Odpowiedź gości była natychmiastowa i minutę potem było już 1:4. TKH nie poddawało się i ponownie po minucie gry na tablicy pojawił się wynik 2:4. Do siatki gości trafił Przemysław Bomastek. Pięć minut potem gospodarze zdobyli kontaktową bramkę. Strzelcem trzeciego gola był Sami Salonen a asystował Karol Piotrowski. Wynik znów był otwarty, jednak torunianie nie zdołali już doprowadzić do wyrównania i mecz zakończył się ich przegraną.

We wtorek (9.12.2008) torunianie gościć będą beniaminka ligi JKH GKS Jastrzębie. Początek meczu o godz. 18:30.

TKH Nesta - Akuna Naprzód 3:4 (0:1, 0:2, 3:1)

0:1 (09:53) W. Wojtarowicz - P. Tabacek EQ
0:2 (27:40) M. Pohl EQ
0:3 (29:58) W. Stachura - M. Słodczyk, M. Koszowski PP1 (Z. Kubat)
1:3 (46:54) M. Jastrzębski - T. Koszarek, T. Paakkarinen EQ
1:4 (47:53) M. Koszowski - M. Słodczyk EQ
2:4 (48:53) P. Bomastek - Ł. Chrzanowski EQ
3:4 (53:54) S. Salonen - K. Piotrowski EQ