Treść strony SEZON 2019/ 2020

Mistrz Polski pewnie wygrywa

Drużyna GKS-u Tychy zaczęła z „wysokiego c” aplikując trzy bramki już w pierwszej osłonie, z których pierwsza padła w drugiej minucie gry. Nasz zespół nie zdołał umieścić krążka w siatce rywali, gdy grał pod koniec tercji w liczebnej przewadze.
W kolejnych dwudziestu minutach tyszanie dokładają dwie bramki. Wynik na tablicy 5:0
Hokeiści GKS-u strzelają na początku i w końcówce tercji. Zawodnicy obydwu drużyn nie wykorzystują gry w przewadze.
Trzecia odsłona tego spotkania kończy się remisem 1:1.
Michał Kalinowski pokonuje bramkarza rywali kiedy gramy w podwójnej przewadze. W końcówce meczu pada szósta bramka dla gospodarzy i mecz kończy się wynikiem 6;1.
W meczu, w barwach naszego zespołu zadebiutował Remigiusz Gazda. Były obrońca GKS-u Tychy kilka dni temu sfinalizował rozmowy i podpisał kontrakt. Do drużyny dołączył również Jarek Dołęga. Do Tychów nie pojechał Krzysztof Bojanowski. W roli drugiego bramkarza zadebiutował Szymon Guranowski.