Treść strony SEZON 2019/ 2020

Słaba skuteczność

Przegrywamy mecz z Unią pomimo walki do samego końca. Spotkanie rozpoczęło się bardzo obiecująco, bo już w piątej minucie Bartosz Fraszko, po indywidualnej akcji pokonał bramkarza gości.
Jednak radość na Tor-Torze trwała krótko. Dwie minuty później hokeiści z Oświęcimia doprowadzają do wyrównania. I pierwsza odsłona kończy się remisem 1:1.
Niestety w kolejnych tercjach nasi zawodnicy nie potrafią pokonać, dobrze dysponowanego Saundersa, za to goście dokładają kolejne bramki. Dwie w drugiej i jedną w trzeciej odsłonie wygrywając cały mecz 4:1.
Zawiodła skuteczność. W drugiej tercji trzy razy graliśmy w liczebnej przewadze i nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Zdecydowanie za mało było strzałów z "niebieskiej". Nasi obrońcy muszą podejmować próby, bo zawsze jest szansa, że po celnym uderzeniu, zasłonięty bramkarz nie zdąży zareagować i wpadnie bramka lub będzie okazja dla napastnika aby dobić odbity przez niego krążek.

Najlepszym zawodnikiem meczu (MVP) w drużynie KH Energa Toruń został Bartosz Fraszko. Nagrody dla zawodników funduje Stowarzyszenie Toruńskich Kibiców Hokeja.