Treść strony SEZON 2019/ 2020

Niespodzianki nie było

Aktualny Mistrz Polski - GKS Tychy nie pozwolił sobie na potknięcie i pewnie pokonał drużynę KH Energa Toruń.
Nasi zawodnicy dobrze rozpoczęli to spotkanie i poprawnie rozegrali pierwszą tercję. Po pierwszych dwudziestu minutach prowadziliśmy 2:1 po golach Michała Kalinowskiego i Alexandra Volzhankina. W osiemnastej minucie mogliśmy jeszcze podwyższyć prowadzenie, jednak Bartosz Fraszko, który wykonuje rzut karny minimalnie przestrzela.
Po przerwie, w drugiej odsłonie nasz zespół traci trzy bramki, a odpowiada tylko jedną, którą strzela Pavel Pozdnyakov
W trzeciej jest podobnie. Tylko tyszanie zdobywają bramki, pokonując dwukrotnie Patryka Spesnego.
Mecz kończy się zwycięstwem gości 6:3.

Najlepszym zawodnikiem meczu (MVP) w drużynie KH Energa Toruń został Mateusz Zieliński. Nagrody funduje Stowarzyszenie Toruńskich Kibiców Hokeja.

2:2 Mroczkowski Christian (Cichy Michael) - 22:32
2:3 Komorski Filip (Mroczkowski Christian, Szczechura Alexander) - 26:20 (P)
3:3 Pozdnyakov Pavel (Kozlov Dmitri, Feofanov Yegor) - 30:49    (P)
3:4 Rzeszutko Jarosław (Yeronau Aliaksandr, Gościński Mateusz) - 31:22
3:5 Mroczkowski Christian (Cichy Michael, Klimenko Gleb) - 47:34
3:6 Komorski Filip (Mroczkowski Christian, Cichy Michael) - 52:00 (P)

KH Energa Toruń - 20 min. (w tym 10 minut dla Sadretdniova za niesportowe zachowanie)