Treść strony SEZON 2020/ 2021

Cracovia tym razem lepsza.

Drugi raz w Krakowie nie udało sie pokonać podopiecznych Rudolfa Rohacka. Tym razem, to gospodarze inkasują trzy punkty za zwycięstwo. Co prawda po pierwszej tercji zespół KH Energa prowadził 2;1, po bramkach Andreia Chvanchikova i Adriana Jaworskiego, ale już w kolejnych odsłonach, to krakowianie zdobywali kolejne gole. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:2.

Lekkiej kontuzji w tym meczu nabawił się toruński bramkarz Anton Svensson i w najbliższym spotkaniu (1 grudnia) nie zobaczymy go w bramce.
Warto zaznaczyć, że przy obydwu trafieniach asystował Mikhail Shbanov, który niedawno powrócił do gry po przerwie spowodowanej kontuzją. Widać, że ponad miesięczna przerwa nie przeszkodziła toruńskiemu napastnikowi w utrzymaniu wysokiej formy. W ostatnich spotkanich zdobył dwie bramki, a przy pięciu asystował.

Okazja do rewanżu nadarzy się już we wtorek - 1-go grudnia. Na Tor-Torze, w ramach zaległej - dwunastej kolejki PHL KH Energa będzie podejmować Comarch Cracovię.