Treść strony SEZON 2021/ 2022

Wynik dobry - mecz niekoniecznie.

KH Energa wygrywa na Tor-Torze z Tauron Podhalem Nowy Targ 4:0. Mecz może do ładnych nie należał, ale Stalowe Pierniki zgodnie z planem pokonały ostatnią drużynę z tabeli Polskiej Hokej Ligi, a toruński bramkarz po raz kolejny w tym sezonie zachował czyste konto.

Sytuacji do zdobycia goli było zdecydowanie więcej i wynik mógł być znacznie pokaźniejszy, ale toruńscy zawodnicy byli mało skuteczni.
Pierwszą bramkę w tym pojedynku zdobył, w dziewiątej minucie Patryk Kogut. Był to jedyny gol w tej części spotkania.
W kolejnych dwudziestu minutach Stalowe Pierniki podwyższyły prowadzenie. Kolejno bramkarza przyjezdnych pokonali: Kamil Kalinowski i Nikolai Syty.
Trzecia odsłona również przyniosła jedno celne, którego autorem był Alexander Rodionov.

Zdecydowanie skuteczniejsi dzisiaj byli kibice, którzy brali udział w konkursie strzałów na bramkę. Tutaj skuteczność wyniosła 100%!
Każdy z uczestników celnie skierował krążek do siatki.
Można by w tym momencie napisać, że nawet "najstarsi górale" nie pamiętają kiedy ostatnio taka sytuacja miała miejsce na toruńskim lodowisku.
Świetnie bawili się podczas tego meczu kibice zgromadzeni w sektorze J i K.
Dużym wsparciem dla najzagorzalszych fanów toruńskiego zespołu, wspierających drużynę  podczas każdego spotkania była dzisiaj dość liczna grupa obcokrajowców - studentów, którzy przebywają w Toruniu w ramach programu Erasmus.
Miejmy nadzieję, że atmosfera którą poczuli na własnej skórze sprawi, iż będą pojawiać się regularnie na meczach toruńskiego zespołu.