Treść strony SEZON 2021/ 2022

Mecz nr dwa i zwycięstwo KH Energa.

Stalowe Pierniki wygrywają w Jastrzębiu drugi mecz rundy play-off i tym samym wyrównują stan rywalizacji na 1:1. Dzisiaj nie oglądaliśmy gradu goli jak we wczorajszym meczu. Po sześćdziesięciu minutach był remis 1:1 i aby wyłonić zwycięzcę potrzebna była dogrywka.

Pierwsza odsłona zakończyła się bezbramkowym remisem.
W drugiej gospodarze wyszli na prowadzenie w trzydziestej czwartej minucie, ale nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia. Czterdzieści cztery sekundy później kapitan KH Energa - Kamil Kalinowski zdobywa wyrównującą bramkę.
Trzecia odsłona nie przyniosła gola i do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka, w której bramkarza JKH GKS Jastrzębie pokonał Nikolai Syty. Jest to już jego drugie trafienie w tej fazie rozgrywek.

Teraz rywalizacja przenosi się do Torunia. Mecz numer trzy rozegrany zostanie w niedzielę 27 lutego. Początek o godzinie 17:00.