Treść strony SEZON 2021/ 2022

JKH zwycięża w meczu numer pięć.

Piątkowe starcie na Jastorze pomiędzy JKH a KH Energa można by uznać za remisowe gdyby nie druga tercja - wygrana przez gospodarzy 3:0. Końcowy wynik to 6:3 dla gospodarzy, którzy prowadzą w rywalizacji do czterech zwycięstw 3:2.

Pierwsza tercja nie rozpoczęła się  dobrze dla Stalowych Pierników. JKH GKS Jastrzębie już w pierwszej minucie meczu zdobywa gola. Hokeiści KH Energa jednak dość szybko odpowiadają i to dwukrotnie. Najpierw Lauri Huhdanpa doprowadza do remisu w czwartej minucie, a następnie kapitan toruńskiego zespołu - Kamil Kalinowski niespełna minutę później zdobywa gola numer dwa.
Gospodarze odrabiają straty jeszcze w pierwszej odsłonie i po dwudziestu minutach mamy remis 2:2.

W drugiej tercji gospodarze zadają trzy ciosy, które ustawiają mecz. Dwie bramki strzelają grając w liczebnej przewadze, a przed końcem trzeciej tercji pokonują raz jeszcze Mateusza Studzińskiego. Po czterdziestu minutach mamy wynik 5:2.

Trzecia tercja, podobnie jak pierwsza kończy się remisem 1:1. Najpierw Robert Arrak strzela bramkę numer trzy dla KH Energa, a tuż przed końcem gospodarze podwyższają wynik na 6:3.
W toruńskiej bramce w ostatniej części meczu pojawił się, długo niewidziany pomiędzy słupkami Conrad Molder. Był to jego debiut w play-off.

Starcie numer sześć już niedzielę na Tor-Torze. Początek meczu o godzinie 17-ej.