Treść strony SEZON 2021/ 2022

To jeszcze nie koniec! Mecz nr 6 dla KH Energa.

Stalowe Pierniki niesione fantastycznym dopingiem kibiców wygrywają na Tor-Torze szóste stracie z JKH 2:1. Stan rywalizacji 3:3. Mecz decydujący o awansie do półfinału zostanie rozegrany we wtorek (15 marca) w Jastrzębiu.

Dzisiaj toruńscy hokeiści rozegrali bardzo dobry, bezbłędny mecz i zasłużenie pokonali JKH GKS Jastrzębie.
Bramkę numer jeden tuż przed końcem pierwszej tercji zdobył Robert Arrak. Toruńska drużyna grała wtedy z przewagą jednego zawodnika.
Drugiego gola dołożył w dwudziestej szóstej minucie Mikhail Shabanov. Jest to jego pierwsze celne trafienie w rundzie play-off. Ta bramka także została zdobyta podczas gry w przewadze - 5/ 3.
Znakomicie w toruńskiej bramce prezentował się Conrad Molder, który bronił dzisiaj ze skutecznością 97.3 % (37 strzałów).

KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie
2-1
(1:0, 1:1, 0:0)

1:0 Robert Arrak (Dmitri Kozlov) - 19:51 (P)

1:1 Martin Kasperlik (Arkadiusz Kostek) - 21:36
2:1 Mikhail Shabanov (Robert Korchokha, Yegor Shkodenko) - 25:50 (PP)

KH Energa Toruń - 8 min.
JKH GKS Jastrzębie - 33 min. (w tym 5 + 20 minut Martin Kasperlik - uderzanie kijem plus kara meczu za niesportowe zachowanie)