Treść strony SEZON 2011/

Wyjazd to jedyna szansa? Wychowankowie toruńskiej szkółki hokejowej coraz częściej spoglądają w stronę innych miast, klubów, a nawet krajów. Czy chcąc rozwijać się i żyć z hokeja są skazani na grę poza swoim rodzinnym domem?

Komentarze

  • ~barabuk (2014.01.31 22:07)

    Parę lat temu inny prezes mówił, że wkrótce oprzemy hokej o wychowanków. Ten prezes też zaczynał od takich tekstów. Ale dziś ma to w d... i spokojnie żyje za dotacje z Urzędu, ani myśląc awansować i robić sobie kłopot. Przecież pensyjka spokojnie leci, "emeryci" sobie dorabiają, a kibice mogą prezia pocałować!!
  • ~Krzysztof (2014.02.01 14:45)

    Czyli pan prezes mówi otwarcie, że toruński hokej jest skazany na I ligę! Po co zatem ta cała szopka? Gramy całkiem dobrze w tej pierwszej lidze i przy odrobinie szczęścia jest szansa na awans. Jednak co z tego? Po co zatem ten hokej jeszcze jest? W przyszłym roku na I ligę przyjdzie może 50 osób. To jest niestety równia pochyła... Da pracy panie prezesie i proszę nie mówić,że nie ma szansy na sponsorów. Bo w to nie uwierzę. Jakiej potrzeba kasy na sezon w PLH, a jakiej w I lidze?

Dodaj nowy komentarz

:

:

:

* pole wymagane

Kontakt

Bannery