Treść strony SEZON 2011/

Jubileusz bez fanfar. Zawodnicy toruńskiego klubu nie mieli czym grać, szkoleniowiec nie miał kim grać, a spółka nie miała za co grać - tak pokrótce wyglądał pierwszoligowy sezon 2013/2014 w wykonaniu Nesty. Sezon, w którym toruński hokej kończy 90 lat! Tak w największym skrócie, można wytłumaczyć niespodziewane i przedwczesne zakończenie rozgrywek I ligi w wykonaniu toruńskich hokeistów.

Komentarze

  • ~kobo (2014.03.27 22:10)

    A może szkoleniowiec nie potrafił poprowadzić drużyny? Kibice mają nadzieję na nowego trenera który będzie miał profesjonalne podejście i umiejętności!
  • ~Marek (2014.04.05 15:01)

    Bez pieniędzy w dzisiejszym świecie nie ma prawie nic. I to każdy o tym dobrze wie. Należy się dobrze zastanowić czy inwestować w dyscyplinę sportu jaką jest hokej na lodzie. W Polsce nie należ Ona do popularnych. W Toruniu też nie ma zbyt wielu zwolenników. Trybuny świeciły pustkami nawet podczas MŚ, które odbywały się w Grodzie Kopernika. Cóż nie ma zakładów pracy w Toruniu. Nie ma sponsora, a ludzie nie mają dodatkowych pieniędzy w swoim budżecie domowym na bilety wstępu na takie żenujące widowiska.
  • ~kibic (2014.04.07 21:50)

    Panowie - trochę obiektywizmu. Zapotrzebowanie na hokej było i jest.Spójrzcie na inne miasta , które zabiegają o reaktywację tej dyscypliny. Kwestia rozchodzi się o środki finansowe.Trenerowi trzeba stworzyć warunki i dać czas i wtedy rozliczać.Bo podejście Kabo o Marka to jak zachowanie pijanego pod latarnią-zamiast korzystać z oświetlenia to się podpiera

Dodaj nowy komentarz

:

:

:

* pole wymagane

Kontakt

Bannery