Treść strony czerwiec_2009


Każdy nowocześnie zarządzany klub sportowy dbać musi o stałą i aktywną działalność skierowaną na poprawę swojego wizerunku medialnego. Oprócz patronatu prasowego, który od kilku już lat realizuje redakcja dziennika Nowości, Toruński Klub Hokejowy pozyskał także patrona medialnego w internecie.  

cowtoruniu.pl to młody, ale prężnie rozwijający się portal informacyjny. Zespół reporterów codziennie przygotowuje świeże informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia naszego miasta: fotoreportaże z imprez kulturalnych i sportowych, wywiady, relacje, recenzje i materiały wideo. cowtoruniu.pl to także kompleksowy informator kulturalny, rozbudowany katalog toruńskich firm oraz internetowa “tablica ogłoszeń”. Ambicją portalu jest medialne wspieranie ciekawych inicjatyw społecznych, kulturalnych i sportowych. Jednym z działań na tym polu jest rozpoczęta właśnie współpraca z Toruńskim Klubem Hokejowym. Na łamach portalu zamieszczać będziemy kompleksowe informacje o przygotowaniach toruńskich hokeistów do sezonu, a po jego rozpoczęciu – relacje i fotoreportaże z rozgrywek ligowych.

Zapraszamy: www.cowtoruniu.pl

Zarząd Toruńskiego Klubu Hokejowego jest głęboko przekonany, że współpraca z nowym partnerem w znacznym stopniu przyczyni się do popularyzacji toruńskiego hokeja na lodzie.

wstecz

Kontakt

Bannery