Poddziały strony:

Treść strony TKH FOTO AWARDS 2009

ZOBACZ DOTYCHCZAS NADESŁANE ZDJĘCIA KONKURSOWE!!!

KLIKNIJ TUTAJ!!!


TKH FOTO AWARDS!

Aby wziąć udział w nowym konkursie fotograficznym należy wykonać zdjęcie w trakcie meczu z zespołem TKH Nesta Toruń, a następnie dodając krótki opis do tego zdjęcia wysłać je mailem na adres (dodatkowo należy w mailu przesłać swoje dane kontaktowe tj. imię, nazwisko i numer telefonu):

tkhfotoawards@op.pl

Pamiętajcie, że liczy się przesłanie, dobry kadr...a niekoniecznie jakość zdjęcia. Wystarczy, że lubicie robić "fotki" swojej ukochanej drużynie. Macie niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swoich dzieł na łamach naszego portalu.

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkie osoby, które uczęszczają na mecze TKH. Ponadto liczymy na aktywny udział w konkursie zawodowych fotografów pracujących w gazetach lub portalach internetowych.

Dla zwycięzców Toruński Klub Hokejowy przygotował ciekawe nagrody.

Uczestnicy przypisywani są automatycznie do dwóch różnych kategorii uczestników. Pierwsza z nich to zawodowcy, czyli osoby, które na co dzień zajmują się fotografią, zaś druga kategoria przypisana jest dla amatorów, czyli osób, które robią zdjęcia dla przyjemności.

Następnie wyrożnionych jest pięć kategorii zdjęć tj. akcja, bramka, portret, bójka oraz off-ice. Uczestnik może wysłać dowolną liczbę zdjęć, jednakże musi wskazać, które zdjęcie jest tym konkursowym. Uczestnicy mogą w każdej chwili zmienić wybrane przez siebie zdjęcie konkursowe. Zdjęcia uczestników mogą brać udział w konkursie we wszystkich kategoriach zdjęć.

Od 25 grudnia internauci mogą oddawać swoje głosy na zdjęcia konkursowe, które będą zamieszczone na stronie www.tkh.torun.pl. Każdy z internautów może oddać tylko jeden głos na zdjęcie w danej kategorii zdjęć, co daje mu w rezultacie możliwość oddania głosu na 10 różnych zdjęć (Głosy na zdjęcia amatorów plus na zdjęcia zawodowców). Swoje głosy należy wysyłać drogą mailową na adres: tkhfotoawards@op.pl 

Termin nadsyłania zdjęć oraz wyboru zdjęć konkursowych upływa o godzinie 23:59 dnia 24 grudnia 2009 r.

Głosowanie trwa od 25 grudnia do godziny 23:59 dnia 3 stycznia 2010 r.

Ogłoszenie wyników: 4 stycznia 2010 r.


PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU:

Dla ułatwienia zamieszczamy poniżej przykładowe zdjecia z wszystkich kategorii konkursowych (poniższe fotografie nie biorą udziału w konkursie)

KATEGORIA BÓJKA

KATEGORIA OFF ICE

KATEGORIA PORTRET

KATEGORIA BRAMKA

KATEGORIA AKCJA

Kontakt

Bannery