Treść strony kwiecień_2010

.

TKH Toruń i MKS Sokoły Toruń

9 kwietnia br. odbyło się spotkanie Zarządów Toruńskiego Klubu Hokejowego oraz MKS Sokoły Toruń. Celem spotkania było omówienie dotychczasowej współpracy oraz wypracowanie założeń do jej kontynuacji w następnym roku.
Współpraca ta opiera się na porozumieniu obydwu klubów, a ma na celu wyszukiwanie i przygotowanie przez MKS Sokoły młodych toruńskich zawodników, którzy sukcesywnie zasilają szeregi seniorskiej drużyny TKH. W mijającym sezonie kilku zawodników wyszkolonych przez MKS Sokoły znalazło stałe miejsce w drużynie TKH, inni mieli okazję uczestniczyć w treningach pierwszej drużyny. W czasie spotkania podkreślono, że trwająca od kilku lat koordynacja działań przyniosła w tym roku wymierne korzyści, w postaci medali zdobytych przez drużyny juniorów.
W trakcie spotkania prezes TKH Marek Sokołowski przedstawił plany odnośnie organizacji i gry drużyny seniorów w nowym sezonie oraz możliwości udziału w tej drużynie zawodników MKS Sokoły. Omówiono także stan przygotowań do stworzenia spółki hokejowej.
Prezes MKS Sokoły Ignacy Krasicki przedstawił plany szkoleniowe i organizacyjne, dotyczące prowadzonych przez klub drużyn młodzieżowych oraz potrzeby finansowe z tym związane.
Po przedstawieniu i omówieniu stanowisk, działacze obydwu klubów postanowili kontynuować rozmowy na następnym spotkaniu.

wstecz

Kontakt

Bannery