Treść strony maj_2010

Nagrody za udział w konkursach

W miniony piątek,  14-go maja w kawiarni Bulik oficjalnie zakończyliśmy konkursy oraganizowane przez naszą redakcję w sezonie 2009/ 2010.

Trzy osoby: Andrzej Jaworski, Jerzy Wielandt oraz Wiesława Wielandt poprawnie odpowiedziały na wszystkie, trzynaście pytań konkursu z wiedzy o toruńskim hokeju - "Wygraj z TKH - edycja 3" i to spośród nich został wyłoniony zwycięzca.

Anna Kuszyńska - Ice Miss poprzedniego sezonu wylosowała główną nagrodę dla Pana Wiesława Wielanda, który pojedzie na wycieczkę zagraniczną z Biurem Podróży Ecco Holiday z Torunia - Głównym Sponsorem konkursu. Pozostali uczestnicy otrzymali z rąk dyrektora klubu - Pawła Gurtowskiego upominki ufundowane przez TKH.

  • Biuro podróży Ecco Holiday

W finale Ice Miss sezonu 2009/ 2010 znalazły się trzy Panie: Angelika Karamuz, Monika Lewandowaka oraz Magdalena Orman.
Najwięcej głosów z poparciem, podczas mailowego głosowania otrzymała Monika Lewandowska i to ona została Ice Miss sezonu 2009/ 2010.

13449.jpg

"Pierwsza dama" toruńskiej publiczności otrzyma w nagrodę kolację i nocleg dla dwóch osób w Hotelu-Restauracji Da Vinci w Czernikowie, bezpłatny kurs samoobrony dla pań, ufundowany przez Klub Karate Tradycyjnego "Kumade" prowadzony przez wicemistrzynię świata Annę Kulczyńską oraz dodatkowo bon o wartości 40,00 PLN do wykorzystania w Cukierni Lenkiewicz na toruńskiej starówce. Niestety Pani Monika była nieobecna na spotkaniu więc nagrody odbierze osobiście w siedzibie klubu.
Kolejne miejsca zajęły: Angelika Karamuz i Magdalena Orman, które otrzymały nagrody ufundowane przez Toruński Klub Hokejowy.

  • Kawiarnie Lenkiewicz
  • Karate Kumade
  • Klub Jeździecki Młyńska Struga

Losowanie i wręczenie nagród
za udział w konkursach

(14.05.2010)
Fot. TKH
(Zdjęcia są chronione prawami autorskimi)

wstecz

Kontakt

Bannery