Treść strony czerwiec_2010

.

Nasza mała internetowa rodzina

Z każdym praktycznie dniem rozwijają się nowe formy kontaktów poszczególnych grup społecznych. Główną rolę w kontaktach pomiędzy ludźmi odgrywa obecnie internet. Nie inaczej jest w przypadku sympatyków hokeja na lodzie w Toruniu, którzy coraz częściej nawiązują nowe przyjaźnie i znajomości na stronach sieci internetowej. Do licznych stron o tematyce hokejowej (hokej.net; hokej24.pl; sportowefakty.pl) oraz kilku forów tematycznych, dołączyły w ostatnim okresie nowe miejsca w sieci, gdzie skupiać się mogą miłośnicy czarnego krążka z Torunia (i nie tylko).

Znaną od jakiegoś czasu zakładkę na portalu społecznościowym "nasza klasa.pl"
(http://nasza-klasa.pl/profile/8550471)
wspiera od niedawna najmodniejsza w chwili obecnej strona "rodziny TKH na Facebooku". Pod adresem:
(http://pl-pl.facebook.com/pages/TKH-Torun/297212194738)
82 osobowa (w tej chwili) grupa znajomych znajduje nowe możliwości wymiany kontaktów oraz wyrażania swoich odczuć. Na naszej stronie klubowej umieszczony zostal już link do portalu Facebook. Prezentowane są również osoby, które swoje zainteresowania związały z tą wyjątkowo atrakcyjną dyscypliną sportu

Pomimo sporych zawirowań organizacyjnych w naszym ośrodku, zachęcamy serdecznie wszystkich sympatyków toruńskiego hokeja na lodzie do jeszcze większej aktywności internetowej w przedstawionych powyżej grupach społecznościowych. Przecież wszyscy doskonale wiemy, że jest nas zdecydowanie więcej. A więcej osób, to więcej pomysłów, więcej możliwości oraz zdecydowanie większe efekty. Namów i ty wszystkich swoich znajomych do dalszego rozwoju naszej "internetowej rodziny".

.

Nie bądź anonimowy! Wspieraj aktywnie swoich znajomych! Bądź z nami! 

wstecz

Kontakt

Bannery