Treść strony lipiec_2010

.

Co dalej z Klubem Kibica?

Pierwsze mecze na hokejowej tafli już nie długo. Od kilku miesięcy trwają przygotowania do nowego sezonu zarówno dla naszych zawodników jak i działaczy. Przed nami okres sporych przemian, do których toruńscy kibice także muszą się przygotować. Mowa tu o tej najbardziej aktywnej grupie kibiców oraz o licznej rzeszy bezimiennych fanów hokeja na lodzie w Toruniu. Przede wszystkim trzeba samemu sobie odpowiedzieć na pytanie:

Czym jest dla mnie hokej na lodzie???

  • Kolonia - Niemcy
  • Kolonia - Niemcy
  • Helsinki - Finlandia
  • Helsinki - Finlandia
  • Helsinki - Finlandia

Michał, Paweł, Piotr, Adam, dwóch Krzysztofów, Przemek, Mirek...

te imiona zapewne niewiele mówią szerokim kręgom sympatyków toruńskiego hokeja. Z całą pewnością ich internetowe nicki są już bardziej rozpoznawalne:

misza, żuraw, ślimak, kris-tos, trąbka, badi...

Oni już na to pytanie znaleźli odpowiedź!!!

To dzięki nim, i wielu innym fanom już od paru lat w toruńskim hokeju głośno mówi się o kibicach. To oni otrzymali wiele cennych nagród i wyróżnień, to oni organizują oprawy meczowe, to oni wydali płytę z piosenkami o TKH, ich pomysłem jest sławna "Forza TKH", to oni wreszcie są inicjatorami wielu niezapomnianych wyjazdów. Do kultowych zaliczyć można z całą pewnością ich pierwszy wyjazd do Gdańska, gdzie w sile jednego autobusu zagłuszyli gdańską Olivię. Nowy Targ, Janów, nie mniej kultowy Oświęcim, to tylko kilka przykładów ich pomysłowości i oddania toruńskiemu hokejowi. Co ważne, nigdy nie robili tego tylko dla siebie. Zawsze można było skorzystać z ich zaproszenia oraz kontaków i życiowej zaradności. Wraz z nabieranym doświadczeniem w ich głowach rodziły się coraz śmielsze pomysły. Ta stosunkowo nieliczna grupka toruńskich fanów hokeja na lodzie, z każdym sezonem podnosiła sobie poprzeczkę własnych wyzwań i przyjemności. 

Kto z was...?

Pojechał na mecz play-off legendarnej Sparty Praga występujacej w jednej z najsilnieszych lig w Europie, kto będąc w Niemczech widział halę Lanxess Arena i drużynę Koelner Haie, kto wie jak grają Kassel Huskies. Komu się chciało wybrać do Bratysławy na ligowy mecz "mistrzowskiego" Slovana. Kto wziął udział w międzynarodowym konkursie internetowym i wygrał zaproszenie VIP na mecz otwarcia ligi NHL, na lodowisku Jokerit Helsinki w Finlandii. Kto wreszcie wpadł na iście sztański pomysł, aby za 150,00 zł pojechać do Berlina na mecz play-off zespołu mistrza Niemiec - Eisbaren Berlin, w ich nowej, "kosmicznej" hali "O2". A to tylko kilka z najważniejszych występów tej grupy amatorów "czarnego krążka".

Czy ty o tym wiedziałeś...???

  • Bratysława - Słowacja
  • Berlin - Niemcy
  • Berlin - Niemcy
  • Praga - Czechy
  • Berlin - Niemcy

Nie? To proponuję, skontaktuj się z tymi osobami na stronach naszego Forum. Być może i ty wybierzesz się na wyparwę "twojego hokejowego życia". W planach są bowiem wyjazdy do Szwecji (Sztokholm) oraz wyjazd na mecz rosyjskiej, zawodowej ligi KHL (Mińsk,  Ryga, Moskwa?). W orbicie ich zainteresowań są także kolejne premierowe występy drużyn NHL w Europie. Z całą pewnością super atrakcyjnych pomysłów im nie zabraknie.

Wystarczy, abyś ich wsparł w działaniach na rzecz promocji toruńskiego hokeja na lodzie. Czy to w trakcie meczów ligowych, czy pomagając im w organizacji imprez charytatywnych. Swoją pomoc możesz także skupić na toruńskiej stronie internetowej, gdzie kilku wspomnianych powyżej "aktywistów" uzupełnia Kronikę toruńskiego hokeja, przygotowuje liczne konkursy internetowe, czy też publikuje swoje zdjęcia z meczów, treningów i innych wydarzeń.

Wesprzyj działania Klubu Kibica...!!!

Już niebawem przedstawimy bowiem nowe propozycje organizacyjne związane z dalszą działalnością klubu toruńskich kibiców. Za kilka dni zaprezentujemy wam nowy pomysł, którego zasady podpatrzone zostały w Czechach i w Niemczech, w wyjatkowo dobrze zorganizowanych grupach kibiców najlepszych europejskich lig - O2 extraliga i DEL.

Nie przegap tego...!!!

Zamiast dociekać przed telewizorem czy Isaura to: "niewolnica", "kochanica Francuza" czy też "dziewica orleańska"; zamiast rozpaczać po kolejnym 0:6 polskiego antyfutbolu, skup się na toruńskim hokeju i poświęć mu odrobinę swojego czasu. Nie będziesz tego żałować, z całą pewnością. Ty też możesz stać się cząstką tej układanki!

wstecz

Kontakt

Bannery