Treść strony lipiec_2010

.

Letnia przypominajka

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym waszą aktywność klubową skierować możecie na szereg ciekawych propozycji przygotowanych przez redakcję strony www oraz waszych kolegów z Klubu Kibica. Letnią porą, nierozerwalnie związaną z: okresem wypoczynku, z wakacjami, urlopem, aparatem fotograficznym i grllem a także z błogim stanem "luzzzu", można również zaciekawić się "lżejszą" (wakacyjną) formą kibicowania. Jesteśmy pewni, że wysłanie maila, napisanie komentarza czy też zalogowanie się na forum, nie przekaracza możliwości wypoczywających organizamów.

Zrób zdjęcie...

Pstryknij fotkę kojarzącą się z toruńskim hokejem na lodzie i weź udział w konkursie kolejnej edycji TKH-Pstryk 2010! To nic, że masz już trzy koszulki klubowe. Możesz przecież mieć jeszcze czwartą.

Skontaktuj się z Klubem Kibica...

Już za trzy tygodnie (z lekkim okładem) na lodowisku Tor-Tor pojawi się pierwsza, nieśmiała i cienka tafla lodu. To znak, że sezon 2010/2011 rozpocznie się niebawem. Skontaktuj się z Klubem Kibica, może i ciebie spotka jakś ciekawa niespodzianka. Widzę przed tobą daleką podróż - powiedziałaby pewnie współczesna wróżka-chiromanka.

Czytaj i komentuj...

Czytaj i komentuj kolejne odcinki nowej książki o historii toruńskiego hokeja na lodzie. Podoba się? Może być? Cienizna? Książka ta jest jeszcze w fazie opracowywania, więc towje cenne uwagi mogą zostać wykorzystane. Za dużo tekstu? Za mało zdjęć? Wypowiedz się w komentarzach, żebyś później nie musiał kupować kolejnego "gniota".

Zaloguj się...

Zaloguj się na klubowym Facebooku!!! Ty teź jesteś naszą hokejową rodziną. Jak na razie jest nas 105 osób, a liczba ta stale wzrasta. Potem będziesz się wstydził, że zajmujesz "zaszczytne" 679 miejsce. Liczą się tylko najlepsi, najszybsi i najbardziej wygadani.

Zgadnij gdzie jest krążek...

Weź udzial w zabawie, która swoją prostotą idealnie pasuje do letniej kanikuły i wypoczynku. To naprawdę nie przerasta twoich dzisiejszych możliwości!!! Skup się: 1? 2? 3? - napisz maila i kliknij ENTER!!!

Zobacz co jest w...

Wejdź na klubową stronę www i w dziale "SKLEP" sprawdź aktualny asortyment oraz ceny klubowych pamiątek. NIE WIEDZIAŁEŚ??? Tak, już od jakiegoś czasu stać cię na kupno klubowego długopisu. Posezonowa obniżka cen, po prostu poraża!!!

Bądź aktywny! Ruszaj się!

Rusz głową, rusz palcem! Ruch to zdrowie! 

 

wstecz

Kontakt

Bannery