Treść strony lipiec_2010

.

Małe Fan Kluby

Przedstawiamy dzisiaj nową propozycję organizowania się sympatyków toruńskiego hokeja na lodzie w tzw. Fankluby, które wspierać będą niebawem naszą drużynę w zmaganiach kolejnego sezonu ligowego. Propozycja ta skierowana jest do tych wszystkich osób, którym hokej leży na sercu i jest dla nich zdecydowanie czymś więcej niż: dobry film, impreza, dyskoteka czy też obiad u cioci. To dla tych, którzy o sobie mówią "rodzina" hokeja. Dla tych, których często spotkać można na lodowisku Tor-Tor.

Doświadczenia ostatnich kilkunastu miesięcy zaowocowały narodzinami nowego pomysłu, dotyczącego organizowania się kibiców w grupy typu "fans". Do tej pory, wszyscy najbardziej zaangażowani kibice zorganizowani  byli w jednym dużym Klubie Kibica. Rodziło to sporo utrudnień, niejasności oraz generowało cały szereg prostych, życiowych komplikacji. A to nie wszystkim odpowiadał termin ogólnego spotkania, albo jego miejsce. Czy też "lekki" brak komunikacji pomiędzy fanami w wieku +30 a "kibolami" +15. Nie mówiąc już nic o miłośnikach hokeja w wersji +50, dla których Klub Kibica, wydawał się być zbyt "dziecinny". Przedstawione powyżej fakty, oraz szereg innych drobnych wątpliwości, zasugerowały nam inne, nowe i być może lepsze rozwiązanie. 

Zamiast niejako "na siłę" łączyć ludzi w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i do tego mieszkających w różnych miejscach, chcielibyśmy zasugerować możliwość założenia wielu mniejszych, lokalnych fanklubów, które łączyć będą swoich członków w sposób bardziej naturalny. Niech w każdym z tych fanklubów spotykają się osoby, które i tak mają stały kontakt ze sobą. W szkole, w pracy, czy też w innych miejscach, w tzw. wolnych chwilach. Niech nowe fankluby powstawają w: klasach, szkołach, blokach, niech łączą znajomych z jednej ulicy, osiedla, wsi czy też podtoruńskiego miasteczka. Niech spotykają się tam rówieśnicy, którzy poprzez swoją dłuższą znajomość będą potrafili wytworzyć lepszy klimat tych spotkań. Jest tylko jeden warunek. Wszystkie nowopowstałe fankluby, współpracować będą ze sobą na trybunach TOR-TOR-u, wspierając do walki naszą drużynę hokejową. 

Mogą to być fankluby: rodzinne, przyjacielskie, sąsiedzkie, szkolne, parafialne, harcerskie, lub inne - przypadkowe. Po prostu dowolne, takie które sami zaakceptujecie.

Zasady utworzenia Fanklubu:

1. Fanklub musi liczyć minimum 5 członków założycieli.

2. Musi posiadać swoją "siedzibę" - mieszkanie prywatne, świetlica osiedlowa, pub, bar, restauracja, harcówka, więzienna cela, itp.

3. Fanklub musi wybrać swojego szefa - "prezesa".

4. Każda grupa musi określić swoją nazwę.

5. Każdy nowy fanklub musi przesłać na adres mailowy: pawel@poczta.extranet.pl

- nazwę fanklubu (ewentualnie logo),
- listę członków,
- imię i nazwisko "prezesa",
- telefoniczny numer kontaktowy,
- adres siedziby,
- krótki opis swojej przyszłej działalności,
- adres swojej strony www, bloga lub e-mail.

Wydaje nam się, że w takiej formule łatwiej i praktyczniej będzie się wam spotykać, działać i współpracować. Wasze spotkania będą bardziej naturalne, nieprzymuszone i bardziej odpowiadające waszym potrzebom, zarówno intelektualnym jak i fizycznym. Zakres waszych przyszłych działań jest praktycznie nieograniczony. Jedynym warunkiem współpracy z innymi fanklubami jest:

KULTURALNY DOPING
DLA NASZEJ DRUŻYNY HOKEJOWEJ

Liczą się tylko wasze pomysły, wasze chęci oraz wasze starania.

.

Fanklubom, które przedstawią najciekawsze pomysły pomożemy w udekorowaniu ich siedzib oraz w miarę możliwości udzielimy wspracia w jakiejkolwiek innej potrzebie. Ponadto na bieżąco informować będziemy całą hokejową społeczność Torunia, o nowych miejscach, osobach i waszych pomysłach.

.  

 

wstecz

Kontakt

Bannery