Treść strony

Nesta Toruń bez Proszkiewicza?
Hokej na lodzie. Doświadczony skrzydłowy nie wznowił dotąd treningów z drużyną

Tomasz Proszkiewicz, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników toruńskiego klubu, prawdopodobnie już nie będzie reprezentował Nesty.

35-letni napastnik, urodzony w Bydgoszczy, został sprowadzony do Torunia w połowie poprzedniego sezonu z ekstraligowego GKS-u Tychy. Wówczas miał pomóc pierwszoligowej Neście w uzyskaniu awansu do PLH. Ostatecznie, tuż przed najważniejszymi meczami, doznał kontuzji. Mimo jego braku torunianie nie mieli kłopotu z powrotem do grona najlepszych.

Sztab szkoleniowy toruńskiego klubu widział w Proszkiewiczu jednego z liderów drużyny w nadchodzącym sezonie. Tymczasem były reprezentant Polski nie wznowił przygotowań z Nestą. Co więcej, jest bardzo prawdopodobne, iż bydgoszczanin do Torunia już w ogóle nie wróci.

Przedstawiciele toruńskiego klubu, zarówno prezes, jak i udziałowcy spółki, nie chcą komentować tej sytuacji. Sam zawodnik nie odbiera natomiast telefonów. Przyczyną takiego stanu rzeczy oficjalnie nie więc jest znana. W kuluarach mówi się natomiast, iż Proszkiewicz nie porozumiał się z działaczami w sprawie warunków nowego kontraktu. Z innych źródeł wiadomo zaś, iż bydgoszczanin ma w Toruniu grupę „antyentuzjastów”, sceptycznie spoglądających na jego dalszą grę w Neście.

Źródło: Nowości

komentarze (0) ()

« wstecz

Banery

  • -